Реклама

Collapse

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

"Евроинс" АД - некоректен застраховател

Collapse
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Clear All
new posts

    "Евроинс" АД - некоректен застраховател

    "Евроинс" АД - некоректен застрахователИмам страхотен проблем със застрахователна компания "Евроинс" АД - наистина застраховката при тях се оказа АД!Изобщо не са коректни при определянето на щетите, а още по-некоректни са при изплащането им!Изплащат дължимото само след намесата на съда!!!КОЛЕГИ, АКО НЕ ИСКАТЕ ПРОБЛЕМИ - НЕ ЗАСТРАХОВАЙТЕ в "Евроинс" АД !!!
    Продавам Fiat Marea 1.9 JTD на части

    #2
    Не само те са така вече всички се лигавят при щета по каско.
    Fiat Bravo 1,4 12V; Lancia Zeta 2,0 Turbo; Fiat Doblo 1,9 Multijet 120 h.p.
    Fiat Marea Weekend ELX 1,9 TD - бившата

    Коментар


      #3
      Tornado написа:
      Не само те са така вече всички се лигавят при щета по каско.
      То затова и клиентите на застрахователите като цяло са в пъти по-малко.

      Коментар


        #4
        Ако имаме истински застрахователен контрол, то тая компания трябва моментално да бъде закрита .Имал съм щети по жилището ми преди 5 и преди 2 години и лев не платиха .
        Фиат Панда 1.2 2006година
        Синджира си идва ,а козата я няма...

        Коментар


          #5
          Аз пък съм доволен... Винаги има доволни или недоволни клиенти от всички компании...

          Коментар


            #6
            Колега, разкажи конкретния случай! Зависи как подходиш ТИ към тях, така подхождат и ТЕ към теб. Поне при мен беше така(за друг застраховател де), пробвай се да почнеш от начало
            Lancia Lybra '00 1.8 140hp

            Видеорегистратори

            Коментар


              #7
              Вярно, че си си продал наскоро блъснатата Мареа, но все пак като плюеш по някой поне дай някакви аргументи, че да ти повярваме.
              "Без сърца, сме просто машини"
              Toyota Prius 1.5 Hybrid
              EХ- Brava 1.6, Marea 1.9 JTD, Multipla 1.6 Bipower, Jeep Grand Cherokee ZJ 5.2 V8, Peugeot 407 SW 2.0 HDI, Mitsubishi Pajero 2.8 TDI

              Коментар


                #8
                dimaldim написа:
                Колега, разкажи конкретния случай! Зависи как подходиш ТИ към тях, така подхождат и ТЕ към теб. Поне при мен беше така(за друг застраховател де), пробвай се да почнеш от начало
                Принципно си мисля, че те са длъжни да си свършат коректно работата както и да подходиш?

                Коментар


                  #9
                  Orcinus написа:
                  dimaldim написа:
                  Колега, разкажи конкретния случай! Зависи как подходиш ТИ към тях, така подхождат и ТЕ към теб. Поне при мен беше така(за друг застраховател де), пробвай се да почнеш от начало
                  Принципно си мисля, че те са длъжни да си свършат коректно работата както и да подходиш?
                  Така е.Но да не забравяме все пак къде живеем?
                  Lancia Lybra '00 1.8 140hp

                  Видеорегистратори

                  Коментар


                    #10
                    Преди 5 години съседа ми отгоре ме наводни яко. Дойдоха от компанията двама човека ,вещо лице направиха десетина снимки ,видяха че щетата е голяма и написаха протокол . Казаха че до месец ще ми изплатят щетите . Минаха два месеца и отидох да проверя защо се бавят . Отговора им беше следния. Прощавай ама твоя съсед също е застрахован при нас и трябва да извадим парите от единия си джоб и да ги сложим в другия. Тъй че не можеме да платим нищо ,а виж та се разбери със съседа си да ти плати поне част от щетата .Ако съседа е бил застрахован в друга компания то щели от нея да вземат пари и ми изплатят, но сега нямало как ?????? Теглих им една сочна и се разведох с тях . Обаче преди две години от Мтел печеля застраховка за жилището си и за жалост пак в тая компания. Падна гръмотевица в трафопоста до блока и трафа излезе от строя като същевременно доста уреди на живеещите в блока пострадаха. При мен пострада само алармената система като акумулаторчето се беше пръснало. Аз бях на почивка и всички останали уреди бяха изключени та за това се отървах по леко .Отидох пак в компанията , пак дойде техния човек с фотоапарат и снима пораженията и ме прати за бележка от Енергото, че е имало гръмотевица . От Енергото ме изгониха като мръсно коте, защото това не им влиза в работата . Пратиха ме в метереологичната станция за бележка . Да ама ми поискаха 30 лв за такава . Отказах. Вземах с връзки от Гражданска защита такава бележка . Попълниха пак протокол и пак да чакам месец . След месец ме уведомяват че поражения от гръм не се заплащали . Да ,ама в застрахователната полица си пише ясно че се заплаща. Жалвах се до началника им в София. Отговора му беше че аз не съм запознат с условията и си тълкувам както на мен е удобно . Тогава възниква въпроса ,защо още когато отидох техните служители не ми казаха това нещо, а ме пращат за разни бележки ,идват и снимат пораженията ??? Значи и техните служители не познават правилата . Пак една дълга и да вървят по дяволите . Преди 4 месеца си вземах флашка от Мтел за интернет и пак нали съм с късмет печеля застраховка отново . Като разбрах, че е пак при тях направо им отказах .
                    Фиат Панда 1.2 2006година
                    Синджира си идва ,а козата я няма...

                    Коментар


                      #11
                      коцев написа:
                      Ако имаме истински застрахователен контрол, то тая компания трябва моментално да бъде закрита .Имал съм щети по жилището ми преди 5 и преди 2 години и лев не платиха .
                      Може ли да обясниш какво е станало точно, защото към момента и мен ме интересува имуществено застраховане и се чудя къде да го сътворя.Като ударих едно куче преди около година, се възползвах от каското. Та веднага им се обадих и си пуснах телефона на запис Обадих им се да ги питам какво точно ще изискват от мен, за да нямам проблем след това от застрахователна гледна точка. Казаха ми какво те ще изискват, аз изпълних всичко и нямах абсолютно никакъв проблем.Опитаха се по време на огледа със следното - гледат колата и снимат, и по едно време тъкмо си тръгват и питат - ти с какви гуми си? И аз отговарям - с такива каквито пише в упътването на автомобила. Е да ама зимни или летни? И аз отговарям това е без значение. И те, е ако не си със зимни няма да признаем щетата. И аз питам на какво основание - и те на обищте условия.Та аз винаги като си правя застраховка винаги ги изчитам. И му казвам, че няма такова нещо описано, но въпреки това ми снима снежинката на гумата, за да има и това като доказателство, че съм със зимни гуми.Та не съм изчел веднага след това отново общите условия, за да го търся това като изискване и за това не мога да твърдя сега на 100%, че съм прав, но....
                      A20DTH ЖТД ама не баш
                      1NZ−FXE ; 182A8.000 Брава
                      Х... 330XD, Мултипла, Мареа, Либра, Пунто; 166; Брава; 146; Тема; 145; Типо; Панда

                      Коментар


                        #12
                        По горе съм описал перипетиите си . Лошото е, че когато ти правят застраховката не ти казват, че после ще трябва бележка от еди какво си , ще трябва еди що си и като стане щетата вадят от 9 кладенеца вода, за да докажат че са прави . По колите Каско никога не съм правил и няма да им направя. По добре да си платя ако аз съм съм си направил щета,а ако друг ме е ударил, да си носи последствията.
                        Фиат Панда 1.2 2006година
                        Синджира си идва ,а козата я няма...

                        Коментар


                          #13
                          В момента имам едно дело от ЕвроИнс с/у една община. Цялото дело намирисва на машинация за изсмукване на пари.Попаднал един в необозначена дупка на пътя и си повредил воден радиатор и предна броня. Дупката била необозначена.Дотук - хубаво, макар да ми е изключително странно как аджеба радиатора ще си спукаш при преминаване през дупка.Интерес е другия факт - дупката се намира точно пред дома на потърпевшия.Е няма как да живееш там, и да не знаеш, че има дупка. Платили му от ЕвроИнс, и сега си търсят парите с лихвите и разноските от общината. Да видим дали ще си ги получат.Иначе относно застраховките - НЕ СЕ ЛЪЖЕТЕ да сключвате застраховки при теглене на заем от банка.По принцип тезизастраховки се водят "Живот". Задължително условие при изплащане на щета по такава застраховка е да сте представили медицинско, че сте здрав, при сключването й. Обаче когато я сключвате, никой не ви иска такова. В последствие се оказва, че не изплащат нищо, защото нямало медицинско. Така че, ако ви питат искате ли - не им се връзвайте. И да сключите, ако нещо стане с вас, близките ви или гарантите ви пак ще плащат. Не става дума само за ЕвроИнс, а по принцип.

                          Коментар


                            #14
                            Това последното не е точно така. Застраховката не е "Живот", а "Злополука", въпреки че в повечето банки им викат така. За нея не е нужно медицинско.

                            Коментар


                              #15
                              Immortal написа:
                              Иначе относно застраховките - НЕ СЕ ЛЪЖЕТЕ да сключвате застраховки при теглене на заем от банка.По принцип тезизастраховки се водят "Живот". Задължително условие при изплащане на щета по такава застраховка е да сте представили медицинско, че сте здрав, при сключването й. Обаче когато я сключвате, никой не ви иска такова. В последствие се оказва, че не изплащат нищо, защото нямало медицинско. Така че, ако ви питат искате ли - не им се връзвайте. И да сключите, ако нещо стане с вас, близките ви или гарантите ви пак ще плащат. Не става дума само за ЕвроИнс, а по принцип.
                              Това е хубаво да се знае, както вече знам, че съм "излъган" точно по тази схема.Какво би станало, ако си пратя в момента запитването към банката и после имам черно на бяло, ако ми потвърдят, че не се изисква такъв документ?
                              A20DTH ЖТД ама не баш
                              1NZ−FXE ; 182A8.000 Брава
                              Х... 330XD, Мултипла, Мареа, Либра, Пунто; 166; Брава; 146; Тема; 145; Типо; Панда

                              Коментар

                              Working...
                              X