Реклама

Collapse

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

Имам нужда от лекотоварен прево от Мездра към Пловдив

Collapse
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Clear All
new posts

    Имам нужда от лекотоварен прево от Мездра към Пловдив

    Здраааавейтееее :D :D :D Колеги, имам нужда от малко помощ... Интересува ме, преди да прибягна към Еконт, дали случайно някой няма път от Мездра (съмнявам се, ама и околията ме устройва) към Пловдив и да има малко местенце, да натовари един футьойл и една таборетчица... Че аз нямам възможност да пътувам натам... Много ще съм благодарен за всякаква помощ... Знам, че най-лесно е по Еконт, но нямам идейка как ще ме таксуват - дали по общо тегло, което не е повече от 35-40 кг или по обем... Защото, ако е по обем, ще ми вземат 100 кинта, което ми се струва нереално висока сума за един стар футьойл... :D :D :D :D :D
    фиата си е фиат

    #2
    На кг мисля, че беше по около 5лв. Почти всички куриерски фирми имат калкулатори по сайтовете си и там веднага можеш да си направиш сметката.

    Коментар


      #3
      На килограм е най вероятно ама пак ще е около 100 лв че и повече. Май не си струва
      http://www.000webhost.com/151472.html <- безплатен хостинг без реклами
      Peugeot 206 1.4 Hdi 2005 Ex: PUNTO 1.3 16v MULTIJET
      FIAT БРАВО 1.2 16v
      ФИАТ БРАВО 1.6 16v - трагично размазано
      FIAT Punto 99` 1.2 - втората; Ford Orion 1.8 D- първата

      Коментар


        #4
        infineon написа:
        На килограм е най вероятно ама пак ще е около 100 лв че и повече. Май не си струва
        Именно това имах предвид и аз! В крайна сметка, ако нямам друг вариант ще прибягна и до куриерите... И да, за това писах тук, защото го смятах на калкулатора на Еконт и там ми излязоха 2 варианта - единият е на чистите килограми, които ще са около 40 (около 30 лева) и по-особения вариант, ако е на обем (над 100 лева)... А както казах, при положение, че става дума за стара мебел, която ще се употребява в "ергенска квартира", мисля, че за тези 100 лева мога да си намеря и из Пловдив нужните ми мебели... Но просто в Мездра тези неща не се използват и само събират прахоляк, а аз мога да им намеря полезно приложение... Та за това ме интересува, дали някой няма да има възможност малко да ми удари едно рамо...
        фиата си е фиат

        Коментар


          #5
          Пробвай с Лео експрес.
          FIAT FORUM BULGARIA
          Ракията е над политиката

          Видео от Италфест 2011

          Коментар

          Working...
          X