Реклама

Collapse

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

Двигател без номер

Collapse
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Clear All
new posts

    Двигател без номер

    На моя фиат като го регистрирах го писаха че няма номер на мотора. И действително няма там където би трябвало да е.Каква е причината да произвеждат бройки без маркиран номер на мотора?Според един майстор мотора ми бил сменян и новия се водел като резервна част и затова нямал номер.В епер като правя справка си излиза някакъв номер на двигател който реално при мен го няма.
    http://www.000webhost.com/151472.html <- безплатен хостинг без реклами
    Peugeot 206 1.4 Hdi 2005 Ex: PUNTO 1.3 16v MULTIJET
    FIAT БРАВО 1.2 16v
    ФИАТ БРАВО 1.6 16v - трагично размазано
    FIAT Punto 99` 1.2 - втората; Ford Orion 1.8 D- първата

    #2
    Re: Двигател без номер

    infineon написа:
    На моя фиат като го регистрирах го писаха че няма номер на мотора. И действително няма там където би трябвало да е.Каква е причината да произвеждат бройки без маркиран номер на мотора?Според един майстор мотора ми бил сменян и новия се водел като резервна част и затова нямал номер.В епер като правя справка си излиза някакъв номер на двигател който реално при мен го няма.
    майстора ти е прав
    Power Under Pressure

    Коментар


      #3
      Тва е по добрия вариант, отколкото да ти пишат номер на двг, не се знае някой ден какво ще ти скимне, или стане, и ако няма номер можеш да редиш вътре каквото ти скимне и влезе.......аз така или иначе го заличавам и съм все без номера регистрирани.......
      Alfa 156 2.0 TS
      Alfa 156 20VTurbo
      Fiat Coupe 2.0 20VTurbo
      Locost TF1 3.0V6

      Коментар


        #4
        ФЕРАРИСТ написа:
        Тва е по добрия вариант, отколкото да ти пишат номер на двг, не се знае някой ден какво ще ти скимне, или стане, и ако няма номер можеш да редиш вътре каквото ти скимне и влезе.......аз така или иначе го заличавам и съм все без номера регистрирани.......
        Едва ли ще седна да сменям аз мотор, така че не ме бърка в това отношение.По скоро ми е интересно защо мойто няма номер.Имам всички документи за ремонти и сменяни неща по колата и никъде не пише да е сменян мотора.По какво може да познае дали е сменян двигателя?
        http://www.000webhost.com/151472.html <- безплатен хостинг без реклами
        Peugeot 206 1.4 Hdi 2005 Ex: PUNTO 1.3 16v MULTIJET
        FIAT БРАВО 1.2 16v
        ФИАТ БРАВО 1.6 16v - трагично размазано
        FIAT Punto 99` 1.2 - втората; Ford Orion 1.8 D- първата

        Коментар


          #5
          И в моя талон пише, че нямам номер на мотора. Или наистина няма или в кат не са успели да го намерят.
          НЕ Е ВАЖНО КАКВА Е КОЛАТА, А КОЛКО Е ПРАЗНА ГЛАВАТА!!!

          Коментар


            #6
            па и моито нема номер на мотора а само партида или нешто от тоя сорт
            Шофирай разумно, на пътя не си сам.
            Fiat Stilo Dynamic 1.6 16V 103hp Grigio Sassi
            Mercedes-Benz ACTROS 4141 - The big BOSS :D
            Forever in my heart: Fiat Punto II ELX 1.2i 60к ; MAN TGA 33.360 Blue Bird

            Коментар


              #7
              А ако номера се различава от този в талона ... някой знае ли каква е процедурата за пререгистрация на автомобила ? Или да си карам със софийските номера из Пазарджик :D
              Fiat Bravo - НАЙ-БЪРЗИЯ с вариатор Powered By . . .
              Fiat Marea 1.6 16V - Not Powered By ... YET !
              Alfa Romeo 155 2.0 8v Twin Spark - в гаража ...
              Lancia Delta 1 HF 2.0 8v TURBO

              Коментар


                #8
                nonamecrew написа:
                А ако номера се различава от този в талона ... някой знае ли каква е процедурата за пререгистрация на автомобила ? Или да си карам със софийските номера из Пазарджик :D
                Лично на мен когато си купих колата за пререгистрация не са ми искали колата а само талоните. Цялата работа стана за 15 минути и 20 лева :D

                Коментар


                  #9
                  Oще не съм пробвал .. ама ще трябва че искам да боядисвам фиата жълт ... ще ида с документите че ако ида с колата и ме накарат да дигам капаци ше се осерем :D
                  Fiat Bravo - НАЙ-БЪРЗИЯ с вариатор Powered By . . .
                  Fiat Marea 1.6 16V - Not Powered By ... YET !
                  Alfa Romeo 155 2.0 8v Twin Spark - в гаража ...
                  Lancia Delta 1 HF 2.0 8v TURBO

                  Коментар


                    #10
                    achov написа:
                    nonamecrew написа:
                    А ако номера се различава от този в талона ... някой знае ли каква е процедурата за пререгистрация на автомобила ? Или да си карам със софийските номера из Пазарджик :D
                    Лично на мен когато си купих колата за пререгистрация не са ми искали колата а само талоните. Цялата работа стана за 15 минути и 20 лева :D
                    Само по талони е когато колата е от същия град и номерата не се сменят.Мен по скоро ми е въпроса как поточната линия на фиат ги прави всички подред с номера и изведнъж хоп мотор без маркиран номер.Каква е логиката? Ако е резервна част не трябва ли пак да има номер.
                    http://www.000webhost.com/151472.html <- безплатен хостинг без реклами
                    Peugeot 206 1.4 Hdi 2005 Ex: PUNTO 1.3 16v MULTIJET
                    FIAT БРАВО 1.2 16v
                    ФИАТ БРАВО 1.6 16v - трагично размазано
                    FIAT Punto 99` 1.2 - втората; Ford Orion 1.8 D- първата

                    Коментар


                      #11
                      infineon написа:
                      Мен по скоро ми е въпроса как поточната линия на фиат ги прави всички подред с номера и изведнъж хоп мотор без маркиран номер.Каква е логиката? Ако е резервна част не трябва ли пак да има номер.
                      От приятели търговци на автомобили или части знам , че в Италия двигателя се води резервна част и неговият номер не фигурира в техните талони . Та понеже колата на колегата е по-нова година и съответно внос от Италия предполагам , може да са сметнали за ненужно да слагат номера , а само партида Един приятел наскоро регистрира Алфа 2005г с 1.9 JTDm и не му откриха номер на мотора и пак така го писаха . При мен също така е писан , но не го разчетоха просто от корозията
                      Fiat Punto Mk1 & Alfa Romeo 147 JTD

                      Коментар


                        #12
                        RoMeO_156_GTA написа:
                        При мен също така е писан , но не го разчетоха просто от корозията
                        Моята като я регистрирах, ме върнаха точно заради корозирал номер. Помня го сякаш беше вчера, защото много се изнервих. Бях се наредил пръв още от 8:30. Работното време е от 9, те до 9:30 пиха кафе и пушиха. Като се качих на канала, оня ми вика, че номера не се виждал от ръждата и не мога да мина. Ходих да го чистят с някакви разтвори в един сервиз, върнах се и чаках на опашката до към 12, и ако бяха ме върнали пак, щях да му навра огледалцето на едно специално място.
                        Това, което не ни убива, ни прави още по-досадни.
                        ex FIAT Bravo 1.6 - RIP

                        Коментар

                        Working...
                        X