Реклама

Collapse

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

Пищящо зарядно на лаптоп/изпуши/.

Collapse
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Clear All
new posts

    #31
    С Мост не работя от поне 10 години. Асус купувам само от Ресет и нямам проблем с гаранции. Мишки и клавиатури само Майкрософт или Лоджитек и също нямам грижи с гаранцията. Относно батериите, при всички марки и модели е различно и винаги го пише черно на бяло. Има модели на Леново които са с пълна 3 годишна гаранция и на батериите. Леново и Ейсър пазарувам само от Солитрон. Дел от Поликомп. Памети само Корсар или А Дата от Солитрон или от Ресет. Имам от тези фирми идеални дилърски цени които ме устройват напълно и понеже си работя с тях от дълги години нямам никакви грижи с гаранции и замени на дефектирали неща.
    Nissan X-TRAIL 2005 2,2 136hp
    Ex: Nissan Primera P12 Wagon 2,2 126hp
    Ex: Fiat Marea Weekend 1,8 16v 97г. бензин & CNG

    Коментар


      #32
      Ъхъ, 3 години на батерия ама друг път, че и пълна при това. Ресет хем продават по-скъпо от мостаците, хем нямат сервиз, а ползват пак... мостаците. Кел файда от цялото упражнение. Ъхъ, то и аз работя дълги години с тия фирми, но винаги има неприятни изключения - чисто нов лаптоп Acer Ultrabook S3 ми пристигна с кликащ диск, да от Солитрон. Хайде върни ни го, хайде да ти върнем ние... И 3 дни нерви и разправии + платени едни пари. Не ми хвали НИКОЙ от нашите вносители - всичките са от един дол дренки. Толкова нерви съм похабил по тия "колеги", че без коса останах.
      Steliyan's Life!
      FIAT Marea HLX 1.9JTD 105, 02.2000

      Коментар


        #33
        Не мога да разбера как все още вярвате на глупости от рода "гаранция, лимитирана от производителя" и всякакви други шитни, намалящи гаранцията под 2 години. В закона за защита на потребителя точно и ясно е записано:Чл. 105. (1) Продавачът е длъжен да предаде на потребителя стока, която съответства на договора за продажба.(2) Продавачът отговаря за всяка липса на съответствие на потребителската стока с договора за продажба, която съществува при доставянето на стоката и се прояви до две години след доставянето й, дори и да не е знаел за несъответствието.Чл. 111. (1) Всяко споразумение или договор, сключени с продавач преди появата на несъответствието на потребителската стока с договора за продажба, което ограничава или изключва отговорността на продавача по този раздел, е нищожно.(2) Всяко споразумение, с което потребителят заявява, че знае за липсата на съответствие на потребителската стока с договора за продажба преди неговото сключване, в което не е посочено естеството на несъответствието, е нищожно.Чл. 115. (1) Потребителят може да упражни правото си по този раздел в срок до две години, считано от доставянето на потребителската стока.
        Stop giving directions, just say "Follow me."
        Shevrolet Captiva LS 2.4/136/2009/ГИ Landy
        Ex: Fiat Marea 1.6/103/1999/ГИ AG Zenit

        Коментар


          #34
          @sok1: Аз не вярвам на подобни шитни, но е факт, че по гаранционните карти това все още го пише. И защо според теб клиентите са само физически лица? Сещай си се сам, как аз като дилър купувам стока с гаранция към мен 3 дни, а съм длъжен по закон да я дам с 24 месеца "Съответствие с договора за продажба"... И повярвай ми, запознат съм със ЗЗП, но също и със ЗЗД. Искаш ли копие на ГК към физически лица, прясна, в която пише горе цитираното и ако клиента не е в час - след 2 седмици си остава без гаранции?
          Steliyan's Life!
          FIAT Marea HLX 1.9JTD 105, 02.2000

          Коментар


            #35
            jenshen73 написа:
            @sok1: Аз не вярвам на подобни шитни, но е факт, ...
            Вярно, говорех само за физически лица. А такива ГК ще има, докато хората не си повишат "покупателната" култура и не започнат да си търсят правата.
            Stop giving directions, just say "Follow me."
            Shevrolet Captiva LS 2.4/136/2009/ГИ Landy
            Ex: Fiat Marea 1.6/103/1999/ГИ AG Zenit

            Коментар


              #36
              jenshen73 написа:
              Ъхъ, 3 години на батерия ама друг път, че и пълна при това. Ресет хем продават по-скъпо от мостаците, хем нямат сервиз, а ползват пак... мостаците. Кел файда от цялото упражнение. Ъхъ, то и аз работя дълги години с тия фирми, но винаги има неприятни изключения - чисто нов лаптоп Acer Ultrabook S3 ми пристигна с кликащ диск, да от Солитрон. Хайде върни ни го, хайде да ти върнем ние... И 3 дни нерви и разправии + платени едни пари. Не ми хвали НИКОЙ от нашите вносители - всичките са от един дол дренки. Толкова нерви съм похабил по тия "колеги", че без коса останах.
              Еми какво да ти кажа... и аз съм имал такива инциденти, но се решават веднага. Минавам през сервиза им, тества се веднага и директно отивам до Орбит и си вземам новото без въобще да се разправям с търговците. Специално от Солитрон съм много доволен от отношението към мен.
              Nissan X-TRAIL 2005 2,2 136hp
              Ex: Nissan Primera P12 Wagon 2,2 126hp
              Ex: Fiat Marea Weekend 1,8 16v 97г. бензин & CNG

              Коментар


                #37
                ls1 написа:
                Около 21лв с доставката. От Англия, значи е тук за 4-5 дни. Забележи че този е 90 вата.http://www.ebay.co.uk/itm/19v-4-74a-...item256d3643a8
                Балгодаря за няма и 4 дни сега вече съм го закачил на лаптопа.
                Fiat Bravo 1,4 12V; Lancia Zeta 2,0 Turbo; Fiat Doblo 1,9 Multijet 120 h.p.
                Fiat Marea Weekend ELX 1,9 TD - бившата

                Коментар


                  #38
                  Моля.

                  Коментар


                    #39
                    Оспамих темата преди , но се радвам, че проблема е отстранен
                    Nissan X-TRAIL 2005 2,2 136hp
                    Ex: Nissan Primera P12 Wagon 2,2 126hp
                    Ex: Fiat Marea Weekend 1,8 16v 97г. бензин & CNG

                    Коментар

                    Working...
                    X