Реклама

Collapse

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

Опит за разбиване на кола

Collapse
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Clear All
new posts

    Опит за разбиване на кола

    Хахахаха не знам кой нито защо се е опитвал да ми разбие колата снощи добре че е бил видно малоумен и не се е сетил да чупи стъклото сега имам една полу-разбита ключалка на лявата врата да му изсъхнат ръчичките по късно или утре снимки на злополуката ;(
    Subaru B9 tribeca 3.0
    Peugeot 307 04
    Ex:Alfa Romeo 1,4 T.Spark 103hp 98''
    Fiat Brava 1.6 16V 103

    #2
    Re: Опит за разбиване на кола

    Dikata_BG написа:
    Хахахаха не знам кой нито защо се е опитвал да ми разбие колата снощи добре че е бил видно малоумен и не се е сетил да чупи стъклото сега имам една полу-разбита ключалка на лявата врата да му изсъхнат ръчичките по късно или утре снимки на злополуката ;(
    Не е задължително да са специалисти, из Варна са плъзнали на групи мангали и просяци, според , мен и някаква останала вътре в колата храна може да е причина за разбиване, така, че най-добре да не се вижда нищо оставено вътре, та да е рахат човек.
    Alfa Romeo 147 1.9 JTD 2005 Fulcrum

    Коментар


      #3
      Ако нямаш шоков датчик на алармата, може да е решил да действа тихо. Или някой гаден комшия да ти отмъщава че си му спрял на мястото На нашия паркинг някой доста редовно рисува с клч по колите, ама с комшията сме навити да го гепнем и да му връчим батанарката. Ако неще да боядисва ... естествен грим и пълна промяна
      Основния закон на овчедушието е, че когато всеки си трае и се скатава, с течение на времето всички се оказват под ножа.

      Коментар


        #4
        Dido_Lyubenov написа:
        Ако нямаш шоков датчик на алармата, може да е решил да действа тихо. Или някой гаден комшия да ти отмъщава че си му спрял на мястото На нашия паркинг някой доста редовно рисува с клч по колите, ама с комшията сме навити да го гепнем и да му връчим батанарката. Ако неще да боядисва ... естествен грим и пълна промяна
        От около 2 години си спирам на това място точно под терасата и живея на 1вия етаж шоков датчик имам и нямам проблеми с комшиите дори и си помагаме а и няма проблем с парко местата има си достатъчно много
        Subaru B9 tribeca 3.0
        Peugeot 307 04
        Ex:Alfa Romeo 1,4 T.Spark 103hp 98''
        Fiat Brava 1.6 16V 103

        Коментар

        Working...
        X