Реклама

Collapse

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

Спукани гуми и запалени тасове

Collapse
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Clear All
new posts

    #16
    Почвам да си мисля да хода да спя в колата е*а*и п******еА най-тъпото е, че съвпада със стачките на БДЖ-то и ако ида си закарам колата при майка ми в провинцията, трябва някой да ме докара обратно до София.

    Коментар


      #17
      Интересното тук е, че от запалените коли няма нито една застрахована....
      "Що за човек е човекът, който не прави света по-добър?"

      Коментар


        #18
        MOYA написа:
        Интересното тук е, че от запалените коли няма нито една застрахована....
        Само пунтото не е застраховано, другите са!
        Lancia Lybra '00 1.8 140hp

        Видеорегистратори

        Коментар


          #19
          kiro_of_the_day написа:
          Дано подпалвачите ги хванат хората преди полицията...Някой по-нервен да ги хване...
          Смятам,че в тая ситуация няма да има "някой по-нервен" ..Който и да ги хване,не виждам как ще останат живи..Добре,че съм в къща и колата е в двора,иначе както нямам каско сън нямаше да ме хваща..
          Фиат Браво 1.6 16V на Метан 103 понита...

          Коментар


            #20
            И все пак според вас каква е причината? Не е заради паркинги- на съвсем различни места става, също и различни коли.Застрахователи да са едва ли- от пунто мк1 не биха взели много пари.Останалите коли пък са имали каско.Пироман също ме съмнява да е- толкова луд че да обикаля с кола кварталите да пали, ако е някакъв луд едва ли ще обикаля с кола и после да бяга.Явно не е тоя дето са го хванали уж щом продължават.Първия случай дето се случи до моята кола- на съвсем нормално семейство с ситроен Ц1 с каско, спряна нормално без да пречи на никои на него за щастие го бяха угасили след като беше изгоряла само гумата и подкалника и колата се спаси.Каква е логиката да седнеш да го палиш
            http://www.000webhost.com/151472.html <- безплатен хостинг без реклами
            Peugeot 206 1.4 Hdi 2005 Ex: PUNTO 1.3 16v MULTIJET
            FIAT БРАВО 1.2 16v
            ФИАТ БРАВО 1.6 16v - трагично размазано
            FIAT Punto 99` 1.2 - втората; Ford Orion 1.8 D- първата

            Коментар


              #21
              Жител на "Младост" си говори с жител на "Люлин": -Абе, колко ти гори колата? -Ами някъде към 15 минути...

              Коментар


                #22
                Вече и моето купе ще спи спокойно, а аз още повече ... Снощи го докарах в на майка ми гаража - под ключ, пък и извън София така че вече мен не ме е страх от пиромания.Но се надявам тоя/ тия индивиди да ги хванат и да ги смажат от бой, а после и да си излежат една хубава присъда ... Лошото е че в тая скапана държава е по- вероятно да го отнесе затвора или поне глобата тоя дето ги е пребил, а не тея, които са запалили колите

                Коментар

                Working...
                X