Реклама

Collapse

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

Някой да пътува скоро Бургас - София

Collapse
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Clear All
new posts

    Някой да пътува скоро Бургас - София

    Трябва ми до понеделник в 11 часа сутринта да съм в студентски град ... дето ще давам пари за превоз (влак или автобус) по-добре направо да дам парите за бензин, нафта или газ и да пътувам с любимата марка ... По възможност търся хора с Fiat Bravo, а ако може да е и 2.0 HGT 20V :P:P:P:P:P

    #2
    Re: Някой да пътува скоро Бургас - София

    kiler_4o написа:
    Трябва ми до понеделник в 11 часа сутринта да съм в студентски град ... дето ще давам пари за превоз (влак или автобус) по-добре направо да дам парите за бензин, нафта или газ и да пътувам с любимата марка ... По възможност търся хора с Fiat Bravo, а ако може да е и 2.0 HGT 20V :P:P:P:P:P
    аз ще те върна после, ако няма кой
    фиатче Браво 2.0

    Коментар


      #3
      ще остана там около 2 седмици Доста ще те забавя

      Коментар


        #4
        След около две седмици ще ходя към морето и мога да те метна аз,ако не се намери някой с Браво
        Fiat Punto 1.7 TD

        Коментар


          #5
          много ще се радвам ... Дали ще е с Пунто или Браво - пак Fiat ... Ще пиша когато трябва да се прибирам

          Коментар


            #6
            OK! Дано си засечат датите :D
            Fiat Punto 1.7 TD

            Коментар


              #7
              Дано, тъкмо аз няма да пътувам в някой автобус или влак, тъкмо ще дам парите за билета на теб и ще спестиш малко пари за бензин... опа ти си на нафта Аз там може би ще имам достъп до компютър и ще пиша кога точно заминавам ...

              Коментар


                #8
                Най-вероятно ще пътувам на 2-ри през ноща,ако не ти е ранна датата-заповядай
                Fiat Punto 1.7 TD

                Коментар


                  #9
                  Ами засега незнам кога точно ще пътувам, но ще пиша, когато разбера точно ... Не се знае дали после няма да замина направо за Благоевград ...

                  Коментар

                  Working...
                  X