Реклама

Collapse

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

Завистливи комшии

Collapse
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Clear All
new posts

    #31
    infineon написа:
    Колега това че са спрели близко не е повод да пукаш гуми и да мислиш такива неща. Че като се почнат такива неща, ти на тях те на теби файда няма. Може просто като са спрели близо да не е имало място. И никой няма да си набута колата нарочно само за да ти е гадно защото знае че рискува при отварянето на твойта врата да му наръбиш неговата.
    Проблемът е, че не мислят и не се съобразяват. Дебелата пача като тръгне да излиза от на комшията голфа не й пука, че като лашне вратата навън заклинва в моята врата... е тва е проблемът.

    Коментар


      #32
      проблема е решен.Просто хората спираха така, че има място за 2 3 коли.Излязох сноши, и като се прибрах паркирах колата на другата страна(беше вертикално, а после я паркирах хоризонтално) и вече има място за 4 коли.От днес целия блок паркира там така, както паркирах аз снощи и никой с никой не си пречи

      Коментар


        #33
        Колеги разграфете си паркингите, аз така си реших проблема. Сега дори непознатите спират точно в клетките и излизат със самочувствие от автомобилите си
        Bravo 1.6 16v
        Mondeo 97 1.8TD

        Коментар


          #34
          msotiroff написа:
          Първия път крещях като луд и събудих целия блок в 7 сутринта, на втория случай завлачих един праслак до колата му да я премести и след 4-5 шамара, ама яки, да видиш дали някой ме запушва... Път ми правят като ме видят... При лош късмет можеше той да ми налепи шамарите и тогава аз щях се съобразявам с паркирането, ама и в двата случая трябва да ти усетят щуротията.
          Никой не се е..ава с Кръстника

          Коментар


            #35
            Dimo_J написа:
            (беше вертикално, а после я паркирах хоризонтално)
            Е те това бих искал да го видя как се паркира вертикално Колега, без зла мисъл, разбира се.
            FIAT Brava S 1,4 12 V 97 г. - бивша. Не карай по-бързо отколкото твоя ангел хранител може да лети!
            Ако нещо стане както трябва, то е станала голяма грешка. Закон на Мърфи.

            Коментар


              #36
              NikMar написа:
              Dimo_J написа:
              (беше вертикално, а после я паркирах хоризонтално)
              Е те това бих искал да го видя как се паркира вертикално Колега, без зла мисъл, разбира се.
              е ти много буквално ги разбираш нещата ...

              Коментар


                #37
                Immortal написа:
                Никой не се е..ава с Кръстника
                Хахах, иначе следва "Предложение, на което не може да се откаже", хахах Yellow_Flash_Colorz_PDT_06 Yellow_Flash_Colorz_PDT_06 Yellow_Flash_Colorz_PDT_06
                M-Benz E 250 TD 150hp
                M-Benz 200d 75 hp
                Peugeot Bipper 1,3 HDI много малко конски сили

                Коментар


                  #38
                  Истината е, че хейтърите се множат като хлебарки!Миналата седмица 2 пъти ми крадоха капачката на резервоара пред блока! Не че капачка за няколко лева ще му свърши работа на някой, ама ей така, да свършат мръсотия на някой и да си удовлетворят мизерните душички....
                  Ползвайте мигачи!
                  Sometimes I feel like screaming

                  Коментар

                  Working...
                  X