Реклама

Collapse

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

Дайте препоръки за обслужването на Браво в Пловдив

Collapse
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Clear All
new posts

    Дайте препоръки за обслужването на Браво в Пловдив

    Здравейте момчета и момичета!Казвам се Адреан Рамирес и наскоро се сдобих с първата си кола - Fiat Bravo.Ако трябва да бъда честен, нямам абсолютно никаква представа от коли, но реших, че Bravo-то е точно като за мен.Та звяра е в мен от 10 дена, но все още не е минал през сервиз и се налага да го направя в близката една седмица.Ще се радвам да чуя препоръки от къде мога да се сдобия с масла, части и естествено къде мога да го обгрижат добре, но пък и на народни цени.П.С : От Пловдив съм.Модерирано заглавиеКолега, прочети правилата на форума!Ползвай търсачката.Модераторски екип на fiat-bg.org

    #2
    Честит ФИАТ, колега. Със здраве да си го караш и много безаварийни километри.А за сервизи и обслужване, колегите от Пловдив най-добре ще ти помогнат
    FIAT Marea ex
    FIAT Cinquecento 0.9i.e.S ex
    Alfa Romeo 147 1.9 JTDm

    Коментар


      #3
      Честито колега много безАварийни !!!Ако е дизел SELENIA препоръчва 5w40 но аз мога да кажа на SELENIA , че докато не напраят 10w40 могат да духат супата, с CASTROL 10w40 колата работи по добре и по тихо, и махай катализатора колега, колата върви еднакво, но гори малко по малко половин литър при мене беше разликата ! :D
      Punto JTD
      http://prikachi.com/images/505/4734505h.jpg

      Коментар


        #4
        Честито,колега!!!Да си я караш с удоволствие и мерак,естествено и безброй много безаварийни километри.Според мен,си направил добър избор,за първа кола.Честито,още веднъж.
        Fiat Punto`04 1.2 60hp.
        Renault Kangoo 1.9 DTI 80hp.
        ex: FIAT Marea Weekend 1.8 16v ELX; FIAT Brava TD100 SX.

        Коментар


          #5
          Благодаря за пожеланията!Колата е 1.4 бензин, нещо дизела не ми допада като идея! )

          Коментар


            #6
            Честита придобивка,много безаварийни километри с нея и само хубави моменти.Задължително сменяй маслото на 8-9000 километра(това е препоръка) и наливай хубаво масло от рода на Castrol,Motul 10W40 понеже двигателя е капризен от към тази му част и лесно заминва разпределителния вал,също така има случаи на запушена маслена магистрала към вала(дано да ме разбираш,в предвид,че каза че нямаш представа от коли).Ако се поддържа няма да имаш проблеми с нея.Вече за сервиз и обслужване колегите от Пловдив могат да кажат.
            Alfa Romeo 145 Quadrifoglio Verde 2.0 16V T.S. 150hp

            Коментар


              #7
              Дайте препоръки за обслужването на Браво в Пловдив

              Колега , вземи я разкарай тая кола , освен ако не искаш да се ’’ ожениш ’’ за нея .Дай Боже да си един от малкото късметлии !
              FIAT BRAVA 1.4 12V А/С, с чийто собственик можете да се свържете на 089 9225580
              FIAT CROMA 2.4 Mjet - proprio miracolo

              Коментар


                #8
                Re: Дайте препоръки за обслужването на Браво в Пловдив

                Румен_Хинчев написа:
                Колега , вземи я разкарай тая кола , освен ако не искаш да се ’’ ожениш ’’ за нея .Дай Боже да си един от малкото късметлии !
                Нещо не мога да схвана идеята?!Какво и е на колата?Аз лично много си я харесвам, иска само обслужване..

                Коментар


                  #9
                  Честито колега! Намери начин да се свържеш с колегата gal-76- той е твоя човек. Yellow_Flash_Colorz_PDT_18
                  Fiat Marea Weekend 1.9 jtd 110 SX- еmzo power

                  Коментар


                    #10
                    Re: Дайте препоръки за обслужването на Браво в Пловдив

                    Румен_Хинчев написа:
                    Колега , вземи я разкарай тая кола , освен ако не искаш да се ’’ ожениш ’’ за нея .Дай Боже да си един от малкото късметлии !
                    Не те ли е срам да говориш такива неща ? Виж се какъв дърт пръч си станал , а по-този начин да отчайваш младото момче.

                    Коментар


                      #11
                      Re: Дайте препоръки за обслужването на Браво в Пловдив

                      zdraveitemomichenca написа:
                      Румен_Хинчев написа:
                      Колега , вземи я разкарай тая кола , освен ако не искаш да се ’’ ожениш ’’ за нея .Дай Боже да си един от малкото късметлии !
                      Не те ли е срам да говориш такива неща ? Виж се какъв дърт пръч си станал , а по-този начин да отчайваш младото момче.
                      Защо ми се струва , че често си сменяш местожителството ? Ту Айтос , ту Антоново Апропо : С колегата сме се разбрали на лични .
                      FIAT BRAVA 1.4 12V А/С, с чийто собственик можете да се свържете на 089 9225580
                      FIAT CROMA 2.4 Mjet - proprio miracolo

                      Коментар


                        #12
                        dobrujanetza написа:
                        Честито колега! Намери начин да се свържеш с колегата gal-76- той е твоя човек. Yellow_Flash_Colorz_PDT_18
                        Благодаря, ще се свържа с него при първа възможност.В момента съм доста безпрепятстван от работа и други ангажименти и дори не ми остава време да обслужа колата и за сега съм я оставил в гаража да почива! :D

                        Коментар


                          #13
                          Re: Дайте препоръки за обслужването на Браво в Пловдив

                          Ramirezz написа:
                          Румен_Хинчев написа:
                          Колега , вземи я разкарай тая кола , освен ако не искаш да се ’’ ожениш ’’ за нея .Дай Боже да си един от малкото късметлии !
                          Нещо не мога да схвана идеята?!Какво и е на колата?Аз лично много си я харесвам, иска само обслужване..
                          Колегата има предвид за самият двигател. Иначе като кола си е готина, няма спор. Поразрови се из форума за 1.4 12v и ще ти стане ясно защо го каза Иначе да ти е честита, и наистина както каза колегата, дано си късметлия
                          Lancia Lybra '00 1.8 140hp

                          Видеорегистратори

                          Коментар


                            #14
                            На товарниq портал на завод Ален Мак един пи4 прави италианки от 100 години.
                            LANCIA Y10 1.1 Bosch monomotronik AGU Zavoli Голф 3 1.8
                            ВАЗ 2101-73г-екс ВАЗ 2101-74г.екс, самара-екс заз 965а екс Опел кадет екс

                            Коментар

                            Working...
                            X