Реклама

Collapse

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

Могат ли да ми напишат акт, без да ме спират?

Collapse
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Clear All
new posts

    #76
    Момчета не ми се влиза в подробности, но искам да уточня нещо за полицаите...има полицаи и полицаи...Пример:Дупница - Благоев град "Е-79". Виснали са 2-ма от "най-лошите" полицаи в Дупница по наименование "Кимбата и Оваков".Минават Мая и Магапаса с бесна скорост и те ги спират. Мая и Магапаса обясняват, че бързат за участие. Полицаите казват, че не ги интересува и ще им напишат акт."Певците" казват, ама господа полицаи знаете ли кои сме ние?Те казват: Кои?"Певците" казват: Ние сме Мая и Магапаса (От пайнер).Полицаите казват: Ние сме Кимбата и Оваков (От Дупница). И им праскат акт :DТова са най-некорумпираните ченгета, лично имам акт от тях за недостатъчен грайфер на гумите.Знам, че няма нищо общо с темата и ще има много негативни коментари относно моят, но не се сдържах да го напиша...

    Коментар


      #77
      С една дума въртим се в един омагьосан кръг. Всички ревем че заплатите са ни малки , обаче всички сме с джиесеми че даже и по два ,три ,всички имаме компютри и даже лаптопове в изобилие , всички имаме коли че даже и по две и не слизаме от тях, а бензина и нафтата минаха 2.50лв.Защо не се лишим от някой неща и да имаме малко пари спестени? Например ходенето на работа не е задължително да е с кола и така се спестява доста солидна сума пари от гориво.Кафенетата са пълни и от 10 човека 8 са запалили цигара . 5лв струва една кутия или за месеца 150лв отиват ей тъй на вятъра.Ресторантите също вечер са пълни и трябва предварително да си запазиш маса . Нещо гнило има в Дания ...... както казваше Фауст.
      Фиат Панда 1.2 2006година
      Синджира си идва ,а козата я няма...

      Коментар


        #78
        achov написа:
        Момчета не ми се влиза в подробности, но искам да уточня нещо за полицаите...има полицаи и полицаи...Пример:Дупница - Благоев град "Е-79". Виснали са 2-ма от "най-лошите" полицаи в Дупница по наименование "Кимбата и Оваков".Минават Мая и Магапаса с бесна скорост и те ги спират. Мая и Магапаса обясняват, че бързат за участие. Полицаите казват, че не ги интересува и ще им напишат акт."Певците" казват, ама господа полицаи знаете ли кои сме ние?Те казват: Кои?"Певците" казват: Ние сме Мая и Магапаса (От пайнер).Полицаите казват: Ние сме Кимбата и Оваков (От Дупница). И им праскат акт :DТова са най-некорумпираните ченгета, лично имам акт от тях за недостатъчен грайфер на гумите.Знам, че няма нищо общо с темата и ще има много негативни коментари относно моят, но не се сдържах да го напиша...
        Защо да има негативни коментари? На мен ми хареса тая случка :D Дразни ме това, че на 10 превишили скоростта, катаджиите спират един и го глобяват или взимат рушвет. Ако има една камера, ще може да бъдат глобени всички и няма да има възможност за корупция (поне не и на пътя). Даже като видят шофьорите отдалече, че вече има спрян някой, си минават покрай радара с 30км отгоре и няма проблем, защото полицаите са заети.
        Това, което не ни убива, ни прави още по-досадни.
        ex FIAT Bravo 1.6 - RIP

        Коментар


          #79
          Много се надявах, че Бойко ще оправи поне заплатите на полицаите, но тази криза направо ни ....
          dikanio написа:
          Защо да има негативни коментари? На мен ми хареса тая случка :D
          И на мен! Веднъж спрях при едно приятелче, че беше на пост така да се каже и ми казва гледай какво става, показвайки ми актовите които е написал.От 10 акта 8 бяха на жени, а патрулката бе така спряна, че се вижда от 2 км.
          Прикачени файлове
          Няма начин да няма начин!

          Коментар


            #80
            Ама ти сериозно ли говориш. Още един път доказваш, че въобще не си в час. Това според теб е АКТ така ли? Защото според мен това е снимка за превишена скорост, от която се налага глоба с електронен фиш. За това нещо НЕ СЕ ПИШЕ АКТ от февруари месец. Провери в ЗДвП и ППЗДвП. Пише се само ако е за лишаване, т.е. скорост над 50 км/ч за населено място. А тук са 13 ..това е между 50 - 100 лв според мен. По ми клони към 50-те.

            Коментар


              #81
              Моля те чети преди да пишеш! Под снимката пише "ФИША", а и снимката се казва EF - от Електронен Фиш. Последният ми акт е от Февруари 2007 или 2008 не помня точно. Наказанието в случая бе 50 лв., но го платих веднага и ми излезе 35 - колкото бутилка добро уиски. Понасям си санкцията, която ми се полага, а не се опитвам да се "отърва". Грешката си е изцяло моя! Да съм бил в час с последните промени в законодателството. Не се оплаквам и дори се радвам, че и аз имам електронен фиш! :D
              Няма начин да няма начин!

              Коментар


                #82
                коцев написа:
                С една дума въртим се в един омагьосан кръг. Всички ревем че заплатите са ни малки , обаче всички сме с джиесеми че даже и по два ,три ,всички имаме компютри и даже лаптопове в изобилие , всички имаме коли че даже и по две и не слизаме от тях, а бензина и нафтата минаха 2.50лв.Защо не се лишим от някой неща и да имаме малко пари спестени? Например ходенето на работа не е задължително да е с кола и така се спестява доста солидна сума пари от гориво.Кафенетата са пълни и от 10 човека 8 са запалили цигара . 5лв струва една кутия или за месеца 150лв отиват ей тъй на вятъра.Ресторантите също вечер са пълни и трябва предварително да си запазиш маса . Нещо гнило има в Дания ...... както казваше Фауст.
                почти нищо от това не е верно, но все пак Фауст е герой на Гьоте,а за Дания се говори в Хамлет, който е от Шекспир.То и другите ти твърдения са толкова верни edit:колега къде точно там те снимаха?http://maps.google.com/maps?ll=43.512456,22.504873

                Коментар


                  #83
                  nikolovvd написа:
                  Моля те чети преди да пишеш! Под снимката пише "ФИША", а и снимката се казва EF - от Електронен Фиш. Последният ми акт е от Февруари 2007 или 2008 не помня точно. Наказанието в случая бе 50 лв., но го платих веднага и ми излезе 35 - колкото бутилка добро уиски. Понасям си санкцията, която ми се полага, а не се опитвам да се "отърва". Грешката си е изцяло моя! Да съм бил в час с последните промени в законодателството. Не се оплаквам и дори се радвам, че и аз имам електронен фиш! :D
                  Направо откривам промяна в твоето държание в положителна насока. След като го знаеш кой те е снимал, и не си отишъл да го трупираш и него ...достойно е за похвала

                  Коментар

                  Working...
                  X