Реклама

Collapse

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

ДАНЪК?

Collapse
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Clear All
new posts

    ДАНЪК?

    Колеги от скоро имам ФИАТ МАРЕА 1.8 16V бензин, и тези дни трябва да ходя до данъчна служба за да си регистрирам автомобила /нов внос/, та имам 2 питания. Първото е в КАТ или в НАП на ходя за регистрация и 2-то питане ми е какви са модификациите на МАРЕЕИТЕ защото по данъчен калкулатор трябва да платя данък в размер на 136.95 лева 83 kw e 98 година. Кажете ако знаете някоя хитрос за намаляване на данъка сещам се за катализатор само ама автомобила трябва да е само до 74 kw. СПЕШНО !!!
    FIAT MAREA 1998 1.8 16V

    #2
    правилно си сметналтова е данъкасамо да знаеш че не трябва да ти вземат пари за цялата 2006, а само за месеците които остават до края на годинатаима начин да влезеш в по-долната категория, но не е за препоръчванезащото си е 100 % данъчна измамааз първо отдох до КАТмакар че съм чувал от колеги да ги връщат заради данъкаи не се ходи но НАП, а до районната община
    2015 Renault Megane Expression GT
    2009 FIAT Bravo 1.4 16V Dynamic
    Всичко за FIAT Bravo 2007

    Коментар


      #3
      значи за да ми е мирна главата да си плащам даъчето и тва си е . Мали ама нека ми е исках голяма кола а сега разходите до небето и газова не мога да и сложа защото не е препорачително разбрах от форума само газов инжекцион ама той мнооо скъп 1200 лева.
      FIAT MAREA 1998 1.8 16V

      Коментар


        #4
        BesSseN написа:
        значи за да ми е мирна главата да си плащам даъчето и тва си е . Мали ама нека ми е исках голяма кола а сега разходите до небето и газова не мога да и сложа защото не е препорачително разбрах от форума само газов инжекцион ама той мнооо скъп 1200 лева.
        нещо таковаа за газ - може и обикновенаако си с метални колектори обачеиначе може и газовако караш по 15-20000 на година и ще караш колата поне 5 годиниспокойно ще му изкараш парите, ще имаш и икономия :D
        2015 Renault Megane Expression GT
        2009 FIAT Bravo 1.4 16V Dynamic
        Всичко за FIAT Bravo 2007

        Коментар


          #5
          Re: ДАНЪК?

          BesSseN написа:
          Колеги от скоро имам ФИАТ МАРЕА 1.8 16V бензин, и тези дни трябва да ходя до данъчна служба за да си регистрирам автомобила /нов внос/, та имам 2 питания. Първото е в КАТ или в НАП на ходя за регистрация и 2-то питане ми е какви са модификациите на МАРЕЕИТЕ защото по данъчен калкулатор трябва да платя данък в размер на 136.95 лева 83 kw e 98 година. Кажете ако знаете някоя хитрос за намаляване на данъка сещам се за катализатор само ама автомобила трябва да е само до 74 kw. СПЕШНО !!!
          вместо 83 киловата може да пробваш да пишеш 83 кс
          TEMPRA 1.8 SW.SLX-продадена и заменена със БМВ 318TDS
          UNO 1.0 FIRE

          Коментар


            #6
            Два месеца ти е срока за подаване на декларацията в НАП.Ама ако си продал автомобил, напиши и декларация за това... не, че много следят, но да ти е мирна главата.Но с тея ваш’те от Пловдив не се ебавай... много са нервни майна! ...НАП-ът
            SUZUKI SX 4/1.9 DDiS, 120 кс/8V, 4X4

            Коментар

            Working...
            X