Реклама

Collapse

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

Как го виждате това?

Collapse
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Clear All
new posts

    Как го виждате това?

    Прочетете тази статия и как ви се струва?http://seattlepi.nwsource.com/busine...sftauto15.html
    A20DTH ЖТД ама не баш
    1NZ−FXE ; 182A8.000 Брава
    Х... 330XD, Мултипла, Мареа, Либра, Пунто; 166; Брава; 146; Тема; 145; Типо; Панда

    #2
    Отсега ми е тъжно, че следващата ми кола явно няма да е Фиат Въпреки това съм изненадан, че има и други такива:
    More than 60 percent of the 3,073 people who responded to an unscientific poll last year on seattlepi.com, the Seattle Post-Intelligencer’s Web site, said they either hated or were dubious about the idea of Microsoft software running in their cars.

    Коментар


      #3
      е да има някои да преведе

      Е ако бях слушал в час по англйски. и какво накратко пише да не си купуваме коли ли :P
      КЛЮЧАРА е тук – https://goo.gl/maps/GvEGbSeq7nk
      Пунто http://www.punto.mysteria.cz/puntoMk1/schema7.htm
      http://www.autoinfo24.ru/rukovodstva.../inomarki/fiat

      Коментар


        #4
        С 2 думи Майкрософтска боза в колите на ФИАТ ще управлява някой функции с помоща на глас... което си е голяма антиреклама и крачка назад за ФИАТ Кола с М$ операционна система ще ми изправи косата... дано не се излъжат италианците...
        FIAT Marea 1.9 JTD HLX

        Коментар


          #5
          А дали това нещо ще разбере комадата "format c:"?! Аз лично бих се борил с това явлениеСлед като отдавна успяха да портнат LINUX на X-Box, какво остава за ФИАТ?! Някой навит?Както и да е, всичко в кръга на майтапа, ако направят такова нещо ще загубят поне 90% от разбиращите потребители, които с течение на времето стават все повече Даже и настаро колите Аз лично не бих си взел кола, която има нещо общо си с M$... Още си спомям далечната ’92, когато за първи път се возих в Мерцедес с комп, изразен с приятен глас на жена, която ти казваше как не си си закопчал колана, как можеби има незатворена врата, преувеличаваш градската скорост...... Забавно е..... Ако ми попадне такова на Били, бих го скубнал с мойте си ръчички и бих го вързал за ауспуха вместо антистатик......

          Коментар


            #6
            Ето кратко резюме от мен:Днес предстои да се обяви партньорството. Сделката е най-голямата в осемгодишната история на Майкрософт в автомобилния бизнес. За първи път МС сключват договор направо с автомобилен производител вместо с доставчик на електроника. Софтуерът няма да управлява спирачките, двигателя или други критични функции, само системите за бордова информация и комуникация, интегрирайки разпознаване на глас и GPS. Няма да има видео-терминал. Windows Automotive присъства вече в 20 модела на 10 различни производители от 2004 Mercedes-Benz S-Class до 2004 Honda Accord, но МС биха искали да са във всяка кола на планетата. Колите ще се появят догодина и се очаква всички Фиати, Ланчи и Алфи да интегрират системата. Фиат не са казали дали опцията ще е стандартна или екстра. Повече от 60% от 3,073 души в неофициално допитване са изказали омраза или съмнение в идеята.

            Коментар


              #7
              чак пък боза :D все ще се справят
              2015 Renault Megane Expression GT
              2009 FIAT Bravo 1.4 16V Dynamic
              Всичко за FIAT Bravo 2007

              Коментар


                #8
                Бих казал че това не е никаква новина - повечето автомобилни/навигационни компютри и сега си работят под WindowsCE.За мен дори следната картинка не е необичайна

                Коментар


                  #9
                  и още нещов БГ има фирми, които се занимават с писане на софтуер за автомобили
                  2015 Renault Megane Expression GT
                  2009 FIAT Bravo 1.4 16V Dynamic
                  Всичко за FIAT Bravo 2007

                  Коментар


                    #10
                    Пак почнаха онези мнения против Microsoft...Естесвено, че когато е свързано с автомобилите нещата ще са много по-изпипани.Най-масовия продукт на компютърния пазар е MS Windows. Каквото и да говорите, че били такива и онакива е само заради това, че искат пари за софтуера си. Ми балъци са тези, които не искат
                    FIAT Brava 1.4 SX CLIMA [09/1998]

                    Коментар


                      #11
                      Mitko написа:
                      sev написа:
                      и още нещов БГ има фирми, които се занимават с писане на софтуер за автомобили
                      Johnson Controls пишат софтуера на една голяма част от автомобилните контролери. Офиса им е в София и ако кажа на какви коли е български утре мутрите масово ще почнат да предават лимузините си за скрап.
                      Той не че е български, ами просто е преведен...Johnson Controls не е от най-българските фирми... намира се в Милуоки на адрес Грийн Бей авеню в България просто имат офис, където превеждат софтуера.
                      FIAT Brava 1.4 SX CLIMA [09/1998]

                      Коментар


                        #12
                        http://www.johnsoncontrols.com/Ето сайта на въпросната фирма. Това не е българска фирма.
                        FIAT Brava 1.4 SX CLIMA [09/1998]

                        Коментар

                        Working...
                        X