Реклама

Collapse

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

Как да си помогнем зимата?

Collapse
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Clear All
new posts

    #31
    аз пък не разбирам ти пусна защо пусна темата:1. да се похвалиш как се пали сеат2. да ми се накараш3 да ни се похвалиш пак, че спираш да пишешЗащото аз не съм казал, че е невъзможно никъде, напротив, писах сигурно е възможно. Малко като в темата дето шарнира ти бил закачен на макферсона :D се получава с твоето питане какво ме бърка датчика на Хол, ама айде за пръв и последен път ще ти отговоря- датчика на Хол изисква минимум един пълен оборот на кол вал. Т.е. като колата е инжекцион ако е бензинка, няма да запали от четвърт както се казва и както е при карбураторна кола. А ако е дизел и е КР, важи същото. Съответно ще се иска длъжко въже и повечко сила. Не казвам, че е невъзможно никъде
    Lancia Lybra'99 2.4 JTD - 135hp
    Fiat Bravo'97 1,6 16v
    Fiat Tempra'91 1,6 mono

    Коментар


      #32
      Как да си помогнем зимата?

      ЗИЛ-а защо на крик да го вдигам ? Има си манивела Колко ги е палил батя ви
      FIAT BRAVA 1.4 12V А/С, с чийто собственик можете да се свържете на 089 9225580
      FIAT CROMA 2.4 Mjet - proprio miracolo

      Коментар


        #33
        Re: Как да си помогнем зимата?

        Румен_Хинчев написа:
        ЗИЛ-а защо на крик да го вдигам ? Има си манивела Колко ги е палил батя ви
        На този беше разбита шайбата за манивелата
        Bravo 1.2 16v
        Lancia Dedra 1.8 16v
        Suzuki GSXR250R

        Коментар


          #34
          преди време гледах някякво научно популярно филмче по Дискавъри и там действието се развиваше из руската тайга насред зима където температурите в най добрия ден бяха -25 наобед. Та там даваха как пичовете си карат москвичи 12-сетка и вечерно време като се прибере източва маслото в едно ламаринено канче. На сутринта като стане, го слага на печката заглява го до колкото може и го налива вряло в двигателя. След което москвича пали от четвърт без никакви грижи. Точно това каза и пича там че не си купували по съвременни коли заради многото електроника пък и правели всичко по малко и по леко и от температурната разлика при наливането имало пукнати цилиндри, глави и какво ли не. Затова си жулели с "Космича" и си свиркат.А и за да съм по темата, от край време мисля как да си преработя коша за да сложа по-голям акумулатор от предвидения 44 Амперчаса. И без друго не ми зарежда добре динамото. Ама пусти инжекцион точно зад него го турили и край мястото свърши. а и един 55 би ми бил от полза колкото и малко да е разликата.
          Фиат Мареа 1.6 16v, 99 г.
          182A4.000 IAW49F
          LPG - Lovato EasyFast
          ----------------------------
          "Има две неща които са безкрайни, вселената и човешката глупост, ... но не съм много сигурен за вселената", А. Айнщайн

          Коментар


            #35
            :D

            Коментар


              #36
              Re: Как да си помогнем зимата?

              PREDATORst написа:
              Колко от вас колеги знаят как да си запалят колата като ви предаде акумулатора?Колко от вас знаят как,и си потдържат акумулатора?Как се справяте в екстремни ситуации?
              Аз знам. И?Ти не можеш да пишеш грамотно, и?

              Коментар

              Working...
              X