Реклама

Collapse

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

Жена шофьор + Мареа

Collapse
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Clear All
new posts

    Жена шофьор + Мареа

    Това жените шофьори продължават да ме изумяват. Поредната неадекватна ситуация.Тази вечер една кака с Мареа ( СА 3735КС беше номера и ако случайно се познае )влезнала в насрешното на Жолио кюри да прави завой и се запънала по диагонал на 5 см от бронята на един бакшиш.Стояха и се гледаха така над 5 минути по точно каката стоеше като магаре на мост а бакшиша отчаян се опитваше да и обясни че ако не си мръдне колата никога няма да се разминат.Накрая мадамата излезна от колата и почна истерично да крещи че днес имала рожден ден и че София била пълна с селяни. Жалко че нямах батерия да снимам клипче направо паднах на земята от смях.П.С. Честит рожден ден на колежката и повече никога не се качвай да караш кола моля те.
    http://www.000webhost.com/151472.html <- безплатен хостинг без реклами
    Peugeot 206 1.4 Hdi 2005 Ex: PUNTO 1.3 16v MULTIJET
    FIAT БРАВО 1.2 16v
    ФИАТ БРАВО 1.6 16v - трагично размазано
    FIAT Punto 99` 1.2 - втората; Ford Orion 1.8 D- първата

    #2
    колега как така не си снимал и ние малко да се посмеем тцтцтцттцтц

    Коментар


      #3
      Абе не го правят само жените - лятото, август ли беше, бях в Айко на Околовръстното и докато се мотаех на паркингагледам как един байно излиза и той от там, дава си ляв мигач и си завива най-спокойно в насрещното, в най-лявата "бърза" лента.Добре, че нямаше движение, а и 100м по-нагоре тоя се усети.
      Ex Fiat 126P
      Ex Fiat Tipo 1.6 DOHC 1989
      Ex Fiat Bravo 1.6 16V 1997
      Alfa Romeo 147 1.6 TS
      Не ми работи буква Б на лаптопа, изпи 1 бира. Затова я пиша с 6.

      Коментар


        #4
        trace написа:
        Абе не го правят само жените - лятото, август ли беше, бях в Айко на Околовръстното и докато се мотаех на паркингагледам как един байно излиза и той от там, дава си ляв мигач и си завива най-спокойно в насрещното, в най-лявата "бърза" лента.Добре, че нямаше движение, а и 100м по-нагоре тоя се усети.
        Едно е да направиш грешка по невнимание, съвсем друго е умишлено да направиш простотия като вуйната с Мареа-та :D
        Това, което не ни убива, ни прави още по-досадни.
        ex FIAT Bravo 1.6 - RIP

        Коментар


          #5
          Абе да си призная и аз съм правил такава простотия. На Подуене на бензиностанция Литекс, излязох в насрещното. Беше голям шок да видя 4 колони коли срещу мен . Защо го направих, незнам :D .

          Коментар


            #6
            Mupo написа:
            Абе да си призная и аз съм правил такава простотия. На Подуене на бензиностанция Литекс, излязох в насрещното. Беше голям шок да видя 4 колони коли срещу мен . Защо го направих, незнам :D .
            Ами защо, защото на много места в страната има такива места-подвеждащи. Налага се да знаеш едва ли не във всички градове кръстовищата, за да не се получава. А за изнервена жена в марея в насрещното... Какво да кажеш, живота ги направи такива - изнервени и в битка с насъщния да се трепят и да се занимават и с непосилни неща.
            Alfa Romeo 147 1.9 JTD 2005 Fulcrum

            Коментар


              #7
              Plastex написа:
              Mupo написа:
              Абе да си призная и аз съм правил такава простотия. На Подуене на бензиностанция Литекс, излязох в насрещното. Беше голям шок да видя 4 колони коли срещу мен . Защо го направих, незнам :D .
              Ами защо, защото на много места в страната има такива места-подвеждащи. Налага се да знаеш едва ли не във всички градове кръстовищата, за да не се получава. А за изнервена жена в марея в насрещното... Какво да кажеш, живота ги направи такива - изнервени и в битка с насъщния да се трепят и да се занимават и с непосилни неща.
              Абе то да влезеш без да искаш се случва, ама да се набуташ в насрещното и да очакваш цялата колона коли да се изпари за да може да минеш, и да крещиш на всички че даже имаш рожден ден и видиш ли трябва да се съобразяват с теб.... Беше ситуация достойна за Комиците Иначе каката ми харесаа, само да не викаше толкова. :D
              http://www.000webhost.com/151472.html <- безплатен хостинг без реклами
              Peugeot 206 1.4 Hdi 2005 Ex: PUNTO 1.3 16v MULTIJET
              FIAT БРАВО 1.2 16v
              ФИАТ БРАВО 1.6 16v - трагично размазано
              FIAT Punto 99` 1.2 - втората; Ford Orion 1.8 D- първата

              Коментар


                #8
                Жена шофьор + браво = Вчера към 23.30-24.00 чакайки да влезна в кръговото на надлеза (гледайки наляво) видях фарове срещу мен, една мацка си въртеше кръговото в обратната посока обаче, след като мина влезнах и тамън да излезна към ломско я видях пак да се задава ( от насрещното, ама кръговото няма насрещно !!! иначе си караше така културно плътно във вътрешната страна на кръга ) свирнах-светнах тя си продължаваше упорито да се върти
                Alfa Romeo 147 JTD and Alfa Romeo GT JTDm - now

                Fiat Coupe 2.0 16V LE style - air intake; kappa turbo inlet manifold; 63mm exhaust system; headport;lightweight flywheel; chip - 1++hp - EX
                Fiat Tipo 1991 - ex
                Fiat Uno Fire - ex ex

                Коментар


                  #9
                  infineon написа:
                  ...Иначе каката ми харесаа, само да не викаше толкова. :D
                  Знам аз, че първото дето ни идва на акъла е как да повикаме заедно, но маааалко по-различен начин
                  Alfa Romeo 147 1.9 JTD 2005 Fulcrum

                  Коментар

                  Working...
                  X