Реклама

Collapse

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

Какво носите със себе си ,когато пътувате на повече от 100км

Collapse
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Clear All
new posts

    Какво носите със себе си ,когато пътувате на повече от 100км

    Интересно ми е ,когато пътувате на повече от 100км какво носите със себе си?Аз винаги в колата си имам куфар с инструменти за основен ремонт на пътя. Естествено задължителните аптечка ,пожарогасител (даже си нося и допълнителен флакон) ,жилетка и триъгълник. Един литър масло и един флакон с антифриз ,скоби за тръбите ако някоя се разхлаби или падне да имам подръка. Крушки по 1 от всеки тип.
    FIAT STILO 1.9JTD 2002

    #2
    Пари
    F9Q750 @ 151hp/332.2Nm

    Коментар


      #3
      По дефолт си имам едно куфарче с инструменти което вземам с мен като пътувам по-надалеч. Вътре има всичко нужно. Иначе колата си е оборудвана с един малък и един голям пожарогасител, напомпана резервна гума и половинка масло за зор заман. Имам си и едно спрейче ВД-40 контактен спрей и спрей за гумените уплътнения. Отделно всяка зима си слагам в багажника допълнително едно дебело зимно яке. Това е в общи линии. Мразя в багажника ми да има излишни неща или да е някаква своеобразна работилница...
      Renault Megane 1.5dci 110hp. 12г.
      BMW G20 320d xDrive 190hp. 2019г.
      BMW X3 2.0d xDrive 177hp '09г. Ех.

      Коментар


        #4
        emzo написа:
        Пари
        Пари
        Всеки има право да бъде глупав, но някои злоупотребяват с тази привилегия.

        Коментар


          #5
          Освен задължителните пожарогасители.аптечка и триъгълник ... кабели за ток,запалителни кабели с едни свещи, вода,антифриз,течност за чистачки,масло някой друг инструмен нож зарядно за гсм за кола и други дреболи :D
          Bravo 1.6 16V GT `00

          Коментар


            #6
            Швейцарско ножче и пари. До момента ножчето ми е било достатъчно

            Коментар


              #7
              Много инструменти, които не знам как да използвам!Ина`е както нqкои колеги казаха - пари, телефони, цигари и нqкоq друга дре[ka kakto i beljo, znae li `owek kakwo ]е се слу`и Нqкой модератор нека ми коригира поста.

              Коментар


                #8
                пари, навигатор и нож
                Punto JTD
                http://prikachi.com/images/505/4734505h.jpg

                Коментар


                  #9
                  Половинка масло, литър антифриз, въже за теглене, кабели за ток, изправна резервна гума, WD-40, бушони са нещата, които винаги си стоят в колата. И задължително чист и сух парцал в джоба на шофьорската врата за забърсване в движение на запотено предно стъкло през зимата
                  Това, което не ни убива, ни прави още по-досадни.
                  ex FIAT Bravo 1.6 - RIP

                  Коментар


                    #10
                    Като тръгна на дълъг път задължително добавям едно малко гедоре и комплекта с фитилите. За да не ми се налага да карам дълго време с резервната. Иначе винаги нося една чантичка (кожена oт Lancia Delta) с набор от ключове, едни клеши и 2 отвертки. Събира се при резервната гума.
                    ||El Paso Performance|| Мойте обяви ||
                    // Fiat Tipo 5-door 1.4 SOHC // Fiat Tipo 1.6 DOHC 3-door Trackday project // Lancia Dedra HF Turbo // Fiat Tempra SW 4x4 //

                    Коментар


                      #11
                      Зависи с коя кола пътувам, ако съм с ланчата нямам много място за багаж понеже нося, един комплект гедори от 152 части, крик, лебедка, скоба за лагери, скоба за пружини, 2 термостата на различни градуси, воден радиатор, комплект носачи, комплект бубини, ремъци и ролки всички видове, обслужен резервен генератор и други дреболии. По важните неща които трябва да има в една италянка
                      Правило № 1- Нещо което работи не се пипа!!!
                      Правило № 2- На майстори и наркОмани вяра да нямаш!
                      Правило № 3- Винаги спазвай правило № 1

                      Коментар


                        #12
                        Re: Какво носите със себе си ,когато пътувате на повече от 1

                        KUM4o написа:
                        Интересно ми е ,когато пътувате на повече от 100км какво носите със себе си?Аз винаги в колата си имам куфар с инструменти за основен ремонт на пътя. Естествено задължителните аптечка ,пожарогасител (даже си нося и допълнителен флакон) ,жилетка и триъгълник. Един литър масло и един флакон с антифриз ,скоби за тръбите ако някоя се разхлаби или падне да имам подръка. Крушки по 1 от всеки тип.
                        Единственото допълнително нещо, което си нося, тава са кабели за ток!
                        BMW E90 320D
                        ех. FIAT COUPE 2.0 16V
                        ex. FIAT BRAVO 1.6 16V
                        ex. ALFA ROMEO 145 BOXER engine

                        Коментар


                          #13
                          Така като гледам май повечето тръгват с една мини авто морга.

                          Коментар


                            #14
                            Егати чак не мога да повярвам колко неща мъкнат хората.Толкова ли нямате доверие на колите си Единственното, което правя е да си инстална НАВИ-то на предния прозорец. Това е.За мой късмет или пък не, никога не ми се е налагало да опирам до други инструменти
                            "Тревата расте, птичките летят, вълните галят пясъка. Аз пребивам хора."

                            ЕХ Fiat Bravo 1.9 JTD Abarth tuning, chip tunning VRPerfomance, 10.1999
                            Lancia Lybra 2.4 JTD, 140HP++, 2002, ASR,ABS,8 air,BOSE

                            Коментар


                              #15
                              100 км.???Бургас- Сливен или до Ямбол.Барбекю,дървени въглища,бира и ракия.
                              FIAT FORUM BULGARIA
                              Ракията е над политиката

                              Видео от Италфест 2011

                              Коментар

                              Working...
                              X