Реклама

Collapse

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

Помощ за IP адрес.Важно е!

Collapse
Заключена тема
X
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Clear All
new posts

    #61
    Абе, момчета какво означава :" ISP: Mobilno Parkirane Ead " ????!Пс. Знам,че съм зле, знам, моля не го казвайте на глас...така де на екран :D
    " Синоним на любов? - ИЗМАМА!"

    Коментар


      #62
      Ая написа:
      Абе, момчета какво означава :" ISP: Mobilno Parkirane Ead " ????!Пс. Знам,че съм зле, знам, моля не го казвайте на глас...така де на екран :D
      ISP = Internet Service Provider, демек доставчика на интернета. Другото мисля, че ти е ясно, все пак е написано на маймуница само че тея не мисля, че доставят интернет, а ако го правят мога само да цъкна с език... По скоро младежа да се вързва от тяхната мрежа от Варна.И нали знаеш, нека младите да се вземат като се обичат

      Коментар


        #63
        todorakiggg написа:
        Ая написа:
        Абе, момчета какво означава :" ISP: Mobilno Parkirane Ead " ????!Пс. Знам,че съм зле, знам, моля не го казвайте на глас...така де на екран :D
        ISP = Internet Service Provider, демек доставчика на интернета. Другото мисля, че ти е ясно, все пак е написано на маймуница само че тея не мисля, че доставят интернет, а ако го правят мога само да цъкна с език... По скоро младежа да се вързва от тяхната мрежа от Варна.И нали знаеш, нека младите да се вземат като се обичат
        Благодаря!!! А за второто опасявам се, че не е обичане... Между другото истинската личност, виновника, от завчера ме е блокирал в скайп.... :D :D :D :D Добре, че не знае новата ми самоличнпост във фб А именно завчера пратих линка ^^
        " Синоним на любов? - ИЗМАМА!"

        Коментар


          #64
          Абе едно време кво беше лесно, прескочиш някоя ограда, оскубиш някоя градинка и поканиш девойката на кафе, след някой друг ден разходки и те така. Сега чатове, скайпове, ФБ, адреси абе трагедия, трагедия.
          Кара FIAT BRAVO 1,8/16V GT99. ГИ ФОБОС
          (\\\)[___////___](\\\) R.I.P. моя любов.
          Алфа 147 1.9 mjtd няква дукати история. Абсолютен саждо-генератор.

          Коментар


            #65
            S_BANKOV написа:
            Абе едно време кво беше лесно, прескочиш някоя ограда, оскубиш някоя градинка и поканиш девойката на кафе, след някой друг ден разходки и те така. Сега чатове, скайпове, ФБ, адреси абе трагедия, трагедия.
            Вече е дори по-лесно - вкарваш малко пари в портфейла, отиваш на дискотека, набелязваш си девойката, каниш я на ВиК (Водка и Кола) и след достатъчно инвестиция във ВиК е твоя, поне за вечерта. Това с градинките не винаги работеше особено като ти каже девойката "Аз кафе не пия" и се спича ситуацията...
            Steliyan's Life!
            FIAT Marea HLX 1.9JTD 105, 02.2000

            Коментар


              #66
              jenshen73 написа:
              S_BANKOV написа:
              Абе едно време кво беше лесно, прескочиш някоя ограда, оскубиш някоя градинка и поканиш девойката на кафе, след някой друг ден разходки и те така. Сега чатове, скайпове, ФБ, адреси абе трагедия, трагедия.
              Вече е дори по-лесно - вкарваш малко пари в портфейла, отиваш на дискотека, набелязваш си девойката, каниш я на ВиК (Водка и Кола) и след достатъчно инвестиция във ВиК е твоя, поне за вечерта. Това с градинките не винаги работеше особено като ти каже девойката "Аз кафе не пия" и се спича ситуацията...
              А-а-а, на цвеке и разходка почити всички кълвяха Изключение бяха само мааалкия процент златокопачки, за съжаление днеска този процент е значително по-голям. Но нормални има още, това прави задачката малко по-трудна, но и "наградата" после по значително по-сладка . А ако намериш някоя дето ти се връзва на маймунджолъците и лудориите си е направо джакпот! :D

              Коментар

              Working...
              X