Реклама

Collapse

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

Помощ за IP адрес.Важно е!

Collapse
Заключена тема
X
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Clear All
new posts

    #16
    кола

    ТУКhttp://dawhois.com/като пишеш IP или http://www.everify.com/email.phpE-mail адреса излиза доста неща
    КЛЮЧАРА е тук – https://goo.gl/maps/GvEGbSeq7nk
    Пунто http://www.punto.mysteria.cz/puntoMk1/schema7.htm
    http://www.autoinfo24.ru/rukovodstva.../inomarki/fiat

    Коментар


      #17
      Ето го моя IP address 77.78.36.249 Как ще ме намериш, без съдебна заповед ?Ако пък искам да се скрия, ще ползвам ето този сайт http://hidemyass.com/Ето с какъв адрес се виждам при това логване през него: Вашият ИП адрес е 95.154.230.191 Хвани ме де
      Основния закон на овчедушието е, че когато всеки си трае и се скатава, с течение на времето всички се оказват под ножа.

      Коментар


        #18
        Dido_Lyubenov написа:
        Ето го моя IP address 77.78.36.249 Как ще ме намериш, без съдебна заповед ?
        Ми ша дам некой лев на доставчика ти и ще те найда и без заповед. Нал се сещаш ,че от кинтите няма по-добра заповед.
        FIAT FORUM BULGARIA
        Ракията е над политиката

        Видео от Италфест 2011

        Коментар


          #19
          Точно моя адрес няма да получиш. Приятели сме със шефа на мрежата Всъщност междувременно добавих нещо в горния пост. Прочети го.
          Основния закон на овчедушието е, че когато всеки си трае и се скатава, с течение на времето всички се оказват под ножа.

          Коментар


            #20
            Dido_Lyubenov написа:
            Точно моя адрес няма да получиш. Приятели сме със шефа на мрежата Всъщност междувременно добавих нещо в горния пост. Прочети го.
            А с другите от офиса дали си приятел?А с касиерката?А с момчетата дето опъват кабелите....Начини винаги има,друг е въпроса заслужава ли си хабенето на нерви,време и средства.ПП.Честито!!!Ти откри топлата вода(прокси).
            FIAT FORUM BULGARIA
            Ракията е над политиката

            Видео от Италфест 2011

            Коментар


              #21
              http://hidemyass.com/ Ако ще правя мизерии, няма да ме видиш с моя IP
              Основния закон на овчедушието е, че когато всеки си трае и се скатава, с течение на времето всички се оказват под ножа.

              Коментар


                #22
                Dido, не се пъни много, щото ще звънна на Митака и ще дойда до у вас да почерпиш по една ракия :D
                "Тревата расте, птичките летят, вълните галят пясъка. Аз пребивам хора."

                ЕХ Fiat Bravo 1.9 JTD Abarth tuning, chip tunning VRPerfomance, 10.1999
                Lancia Lybra 2.4 JTD, 140HP++, 2002, ASR,ABS,8 air,BOSE

                Коментар


                  #23
                  Основния закон на овчедушието е, че когато всеки си трае и се скатава, с течение на времето всички се оказват под ножа.

                  Коментар


                    #24
                    Видяло се е че почти е невъзможно да се засече IP още повече през фейс-а,но все пак има някакви пътечки из между тези който са споменати в предните постове...и да всичко е с пари

                    Коментар


                      #25
                      LiGLioTo написа:
                      Видяло се е че почти е невъзможно да се засече IP още повече през фейс-а,но все пак има някакви пътечки из между тези който са споменати в предните постове...и да всичко е с пари
                      Зависи колко му е акъла на хакерчето :D В много барчета предлагат свободен достъп до интернет, много потребители са с локални адреси и виждаш в лога на кой доставчик са но кой от клиентите е ... Има сайтове като този който посочих, които ти дават временно някакъв реален адрес, и на следващото влизане си с друг. Просто забрави да намериш някой който целенасочено се е логнал с твоя акаунт, дори и милиони да даваш за да го издирят. Трябва да е прекалено тъп.
                      Основния закон на овчедушието е, че когато всеки си трае и се скатава, с течение на времето всички се оказват под ножа.

                      Коментар


                        #26
                        Най-лесно се пробива, ако мейлът ти е показан. Прегледах отгоре-отгоре мненията, но да питам - мейлът ти към фейсбук-профила хакнат ли е? (най-вероятно да). Затова правиш следното - Във фейса си има опция за сигурност, я която посочваш, че са ти разбили профила, трябва да се разровиш. Е, правиш една нова поща, трябва да имаш и друг профил, може и на приятел, с който имате поне трима общи познати. На тях се изпращат едни кодове, които после се поставят в поленцата, които ти излизат. Всичко трябва да става веднага, а не след време, защото кодовете отпадат. След това профилът се блокира автоматично и след 24 часа влизаш с новата си парола. Разрови се из Помощ, мисля, че беше. ИП можеш да вземеш и ако успееш да си влезеш в пощата през таен въпрос, ако не е сменен или алтернативна поща. Успех.
                        NOW: ???
                        Ex: Fiat Bravo 1.6 16V 05.2000 - CA 3978 ??
                        Ex: Fiat Bravo 1.2 16V 12.1999

                        Коментар


                          #27
                          svetkos_ написа:
                          Най-лесно се пробива, ако мейлът ти е показан. Прегледах отгоре-отгоре мненията, но да питам - мейлът ти към фейсбук-профила хакнат ли е? (най-вероятно да). Затова правиш следното - Във фейса си има опция за сигурност, я която посочваш, че са ти разбили профила, трябва да се разровиш. Е, правиш една нова поща, трябва да имаш и друг профил, може и на приятел, с който имате поне трима общи познати. На тях се изпращат едни кодове, които после се поставят в поленцата, които ти излизат. Всичко трябва да става веднага, а не след време, защото кодовете отпадат. След това профилът се блокира автоматично и след 24 часа влизаш с новата си парола. Разрови се из Помощ, мисля, че беше. ИП можеш да вземеш и ако успееш да си влезеш в пощата през таен въпрос, ако не е сменен или алтернативна поща. Успех.
                          Не,пощата не е разбивана...

                          Коментар


                            #28
                            Dido_Lyubenov написа:
                            Ето го моя IP address 77.78.36.249 Как ще ме намериш, без съдебна заповед ?Ако пък искам да се скрия, ще ползвам ето този сайт http://hidemyass.com/Ето с какъв адрес се виждам при това логване през него: Вашият ИП адрес е 95.154.230.191 Хвани ме де
                            Аз не бих си ползволил лукса през подобен сорт сайтове да си напиша реалната парола на каквото и да е. А недай си боже номер на карта или пин.Няма как някой да ме убеди, че не се пазят логове в сървъра хоствал въпросният сайт, кой какво и в кое поле е въвел.Направете прост тест. Пуснете сайт които е с https протокол (за информация: той криптира паролите и всякакви съпътстващи данни) и ще видидите че няма да го отвори. Най-често със съобщението "този сайт не може да бъде показан" или подобно. Защо ли Ще кажа. Нямат полза от него!Даже и Фейса мисля че го ползва но за какво никой не казва. Затова много внимавайте къде и какво пишете. Особено лични данни и пароли.Към колегата LiGLioTo: сканирай си компютъра за вируси и си помисли дали случайно паролата за Фейса не е същата като на куп други услуги (мейл, регистрация по форуми, скъпе и т.н.). До сега не съм срещал човек който да има различна парла за всеки сайт, портал, поща или каквото полза. А както спомена някои по-горе може да се оказе злосторкина и твой познат.p.s.ето това дава за paypalSorry, this proxy does not allow the requested site (paypal.com) to be viewed.
                            Фиат Мареа 1.6 16v, 99 г.
                            182A4.000 IAW49F
                            LPG - Lovato EasyFast
                            ----------------------------
                            "Има две неща които са безкрайни, вселената и човешката глупост, ... но не съм много сигурен за вселената", А. Айнщайн

                            Коментар


                              #29
                              Ewing написа:
                              Към колегата LiGLioTo: сканирай си компютъра за вируси и си помисли дали случайно паролата за Фейса не е същата като на куп други услуги (мейл, регистрация по форуми, скъпе и т.н.). До сега не съм срещал човек който да има различна парла за всеки сайт, портал, поща или каквото полза. А както спомена някои по-горе може да се оказе злосторкина и твой познат.p.s.ето това дава за paypalSorry, this proxy does not allow the requested site (paypal.com) to be viewed.
                              Ето ти пример за човек който има различни пароли към доста сайтове...малко са тези който са еднакви...дори не ги помня...То се е видяло че аз нищо няма да постигна с това,но нека с тая тема повече хора се информират за реалната опасност в интернет....щот има мн който само са чували за нея,но не са я изпитали.Благодаря на всички който се отзоваха на проблема ми и опитаха да помогнат! Жеста е важен!

                              Коментар


                                #30
                                Здравейте, искам да помоля за помощ. Ако някой знае как да намеря IP адреса на фейсбук профил, с който си общувам във фейсбук. При това общуването е не много любезно. Знам, че мога да го блокирам, но се опасявам, че това няма да е лечение а само временно избавяне от проблема.Искам да разбера кой е този човек, защото ме лъжи за всичко, което ми е казвал за него си, няма никакви снимки ( тази която ми прати бе фотошоп) и се прави на чужденец от всичко то на горе!!! А се обърка за часовото време в страната си.... Ще съм благодарна за всякакви съвети!!!
                                " Синоним на любов? - ИЗМАМА!"

                                Коментар

                                Working...
                                X