Реклама

Collapse

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

Помощ за IP адрес.Важно е!

Collapse
Заключена тема
X
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Clear All
new posts

    #31
    Що пък ни питаш тука, кандидат мераклията дане кара фиат Дай една снимка
    Кара FIAT BRAVO 1,8/16V GT99. ГИ ФОБОС
    (\\\)[___////___](\\\) R.I.P. моя любов.
    Алфа 147 1.9 mjtd няква дукати история. Абсолютен саждо-генератор.

    Коментар


      #32
      Колежке, пробвай по този стар и изпитан метод:Накарай го да влезе на този сайт: http://whatismyipaddress.com/ и да ти каже какво му изписва. Питай го дали за неговия адрес също посочва, че се намира в Монголия, като твоя. Като каже "Не, в България ме дава!", кажи, че не вярваш и поискай сама да провериш и да ти каже адрес или да ти прати снимка на екрана, (скрийншот на български).Ако се върже на това, ще го призная за талант на талантите!Банков, да не търсим после и твоя адрес Я си ’оди на риба, да ти е мирна главата. Нали видЕ, че на кифлите рано или късно им настъпва мозъчния мензис. А и една риба няма да ти се разсърди ако хванеш и изпържиш друга риба, докато една жена...

      Коментар


        #33
        Muahahahahahahahahahahahah Оги, признавам ти логиката!!!! Желязна е!
        "Тревата расте, птичките летят, вълните галят пясъка. Аз пребивам хора."

        ЕХ Fiat Bravo 1.9 JTD Abarth tuning, chip tunning VRPerfomance, 10.1999
        Lancia Lybra 2.4 JTD, 140HP++, 2002, ASR,ABS,8 air,BOSE

        Коментар


          #34
          Оги, аз съм от старото поколение и пържим кифли само след обстойна проверка на принципа " око да види, ръка да пипне", тъй че IP адрес няма да има, по скоро можеш да ми търсиш адреса по домова книга.Пък и да ти кажа то това със сръдните не е толкова лошо, ей го на ходя си за риба когато си поиска, надебелял съм, пуша си в колата, мога да си карам колата като идиотче камионче и те така.пп Чувал ли си че мераклиите били повече от китайците, същото важи и за мераклииките
          Кара FIAT BRAVO 1,8/16V GT99. ГИ ФОБОС
          (\\\)[___////___](\\\) R.I.P. моя любов.
          Алфа 147 1.9 mjtd няква дукати история. Абсолютен саждо-генератор.

          Коментар


            #35
            Момчета,опасявам се, че номерът няма да стане... Да не говорим че вчера някой ми е влизал в профила...не се обиждайте, но той определено ще се досети, че живо се интересувам кой е и ще има едно на ум....Днес сутринта ми казаха нещо, но много не ми се вярва.А и честно казано не сванах идеята.... кое къде да търся...Да знаете за това Фейcбук чата==>Easy mode ==>реcтарт ==> cmd ==> фейcбук ==> реалното IP-то на което пишеш ???Много съм невежа и не разбрах какво е точно Easy mode....Какво е за бога?!А иначе благодаря за интересния номер Видях си IP и поне разбрах че не е влизано от въпросният компютър това поне го мога
            " Синоним на любов? - ИЗМАМА!"

            Коментар


              #36
              Аман от хакери.Значи - на който не му е известно - комуникацията във Фейсбук чата става през сайта на фейсбук - най-много да снифнете тяхното IP. Та дори в Скайп не може да се хване реално IP ако имаш повече от 2ма приятели онлайн и си пишеш с тях. Туй с IP адресите е такава заблуда - все още има доставчици (Interbild Варна), които дават на клиентите си вътрешни IP адреси (10.х.х.х) и е обичайно при тях 200 човека да влизат в интернет от едно и също реално IP. При ФТК примерно при рестарт на модема доста често се сменя външния адрес, а за Близу това дори е задължително. А има и толкова много хора, чиято WiFi парола е 12345678 или наопаки... Добирането до нечие IP не е гаранция, че задължително е неговото. Аз например съм си с реално статично и си го знам
              Steliyan's Life!
              FIAT Marea HLX 1.9JTD 105, 02.2000

              Коментар


                #37
                jenshen73 написа:
                Аман от хакери.Значи - на който не му е известно - комуникацията във Фейсбук чата става през сайта на фейсбук - най-много да снифнете тяхното IP. Та дори в Скайп не може да се хване реално IP ако имаш повече от 2ма приятели онлайн и си пишеш с тях. Туй с IP адресите е такава заблуда - все още има доставчици (Interbild Варна), които дават на клиентите си вътрешни IP адреси (10.х.х.х) и е обичайно при тях 200 човека да влизат в интернет от едно и също реално IP. При ФТК примерно при рестарт на модема доста често се сменя външния адрес, а за Близу това дори е задължително. А има и толкова много хора, чиято WiFi парола е 12345678 или наопаки... Добирането до нечие IP не е гаранция, че задължително е неговото. Аз например съм си с реално статично и си го знам
                Но ще мога да направя справка с IP адреса дето го имам на една от познатите ми личности и ще разбера дали е той или не Така поне човекът няма незаслужено да го.... Добре,тогава имали друг начин да го разкрия?Пробвах един вариант, но се провали Дайте някакви идеи... Моля ви, момчета, стига, не искам ей така заради моя кеф... Трябва да разбера кой е този човек!!! Ако беше нещо дребно, щях да го блокирам, но знам че това само ще го настърви
                " Синоним на любов? - ИЗМАМА!"

                Коментар


                  #38
                  Що се занимавате с неща дето не са ясни на много хора... ако толкова е притеснява го блокирай от където ти щрекне, а настърви ли се и поче по телефони заплахи и т.н. има полиция за тази работа. Даже си имат отдели специално за подобен род деяния. Пускаш оплакване и те ще го намерят и по ИП и по телефон и по всичко.Всякакъв вид подвеждане да си признае няма да свършат работа освен ако не е някой силен дебил.
                  Фиат Мареа 1.6 16v, 99 г.
                  182A4.000 IAW49F
                  LPG - Lovato EasyFast
                  ----------------------------
                  "Има две неща които са безкрайни, вселената и човешката глупост, ... но не съм много сигурен за вселената", А. Айнщайн

                  Коментар


                    #39
                    Мбреее, ся ше излезна най големи я хакер тука.Влизаш колежке тука:http://iptracking.geniushackers.com/Попълваш си един мейл на който да ти пратят резултатите и генерираш един линк, който го копваш и му го пращаш на човека. Забудалюсваш го нещо така че той да кликне на него и адреса му автоматично се логва и ти се праща на мейла.От това по хубаво - здраве му кажи... Е, може да се наложи да маскираш линка някак, както във форума могат да се маскират.Някъде да го напишеш, да го маскираш и после да му пратиш линк към мястото, като му обясниш че там има линк към нещо супер-дупер интересно.
                    Alfa Romeo 147 1,6 ts, 2002 и то само на бензин...
                    Alfa Romeo 159 SW ti, 2,4JTDm, Nero carbonio.
                    ..т'ва е Алфа,последното което губиш е надежда...

                    Коментар


                      #40
                      ей като видя "реални" и "нереални" IP-та и ми става едно...Няма нереални IP-та, компа без IP няма как да има мрежа, него винаги трябва да го има, съответно едно IP винаги реално съществува...Адресите се делят на "публични" - тези които са уникални в мрежата, и "частни" - тези, които имате на компа зад рутера в къщи...

                      Коментар


                        #41
                        Dido_Lyubenov написа:
                        ...P.S. : По IP адрес ги хващат само в криминалните сериали и американските екшъни :D Успех !
                        Не мисля така. От доста години всеки интернет потребител има реален (едит: публичен) ip адрес.Пробвайте следното:Пуснете wi-fi на телефона или на таблета си. Отворете google maps и дайте на my location.Ще ви покаже точно къде сте с точност до няколко 10ки метра (заради wi-fi-а).Абсолютно точно се знае кое ip, къде се намира, без да е включен GPS-a. Може да го пробвате и в airplane mode на андроид телефон ( в случай, че си мислите, че GSM мрежата ви издава).Например ако сте в блок ххх в Люлин, ще ви покаже блока, а не точка в центъра на София.Незнам защо обаче не намирам такава екстра в нета. Имам в предвид да напиша ИП и да ми даде точна локация.
                        04/2000 Fiat Brava 1.9 JTD 105+

                        Коментар


                          #42
                          Щото локацията на телефона се определя по географските координати на ГСМ клетките чрез интерполация, а не от ИП-то!
                          Alfa 159 SW 2.4 Ti
                          Fiat Marea '99 1.6 16V ELX
                          "...внимавай че тези италиански кочини много вървят."

                          Коментар


                            #43
                            Почти всички сте прави ама и не съвсем.Местоположението се намира и по ИП адрес, и по интерполация на ГСМ клетките ,както казва колегата в предишното мнение.А също така още едно мнение назад - да, един компютър може да има мрежа и без ИП адрес.Много теснолинейно гледате на живота.
                            A20DTH ЖТД ама не баш
                            1NZ−FXE ; 182A8.000 Брава
                            Х... 330XD, Мултипла, Мареа, Либра, Пунто; 166; Брава; 146; Тема; 145; Типо; Панда

                            Коментар


                              #44
                              Опитайте да проумеете едно-не всеки компютър в мрежата е с публичен ИП адрес и ТОЧКА!!! 99 процента от клиентите на Виваком примерно НЯМАТ реално ИП. Има редица доставчици в ППОЕ връзка,които също ползват частни мрежи!!! И не е задължително динамично ИП да е задължително след рутер. Редица сървъри(най-общо казано) са предназначени да раздават адреса от тима 192.168 или други подобни.
                              ex.Мареа ТД100

                              Коментар


                                #45
                                gamma написа:
                                Щото локацията на телефона се определя по географските координати на ГСМ клетките чрез интерполация, а не от ИП-то!
                                По горе написах:
                                Може да го пробвате и в airplane mode на андроид телефон ( в случай, че си мислите, че GSM мрежата ви издава).
                                Ето снимка на телефона ми безGSM и GPS. Само Wi-Fi.Под 100 метра е точността.
                                04/2000 Fiat Brava 1.9 JTD 105+

                                Коментар

                                Working...
                                X