Реклама

Collapse

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

Помощ за IP адрес.Важно е!

Collapse
Заключена тема
X
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Clear All
new posts

    Помощ за IP адрес.Важно е!

    Пъвро здравейте и минавам директно на проблема.Вчера някой ми е разбил пасс-а в фейс-а(за което не ме е яд особенно много) Проблема е че е писал на стената на майка ми неща който не бихте пожелали да чуете за вашите майки За мой късмет женицата не е била в профила си тогава и съм мн благодарен на хората който ми се обахи да ме предопредят на време.... Разбрах че фейсбук имал нещо като опция или по точно хронология с IP адресите от който ми е влизано в профила.Някой може ли да потвърди тая информация и да ми каже къде точно да я диря.А ако има още по напреднали в тая свера ще си предоставя мейла и паса за да ми даде пълна информация за адресите и тяхното местонахождение.Ще се надявам на коректни отговори а не на такива от рода на...смени си паса или смени си мейла....направено е,Даже и профила ще се замини с нов.

    #2
    https://www.facebook.com/settings?ta...&tотвори това и посочи града, за да видиш IP.
    Brava 1.6 16V 103hp

    Коментар


      #3
      steven написа:
      https://www.facebook.com/settings?tab=security&section=sessions&tотвори това и посочи града, за да видиш IP.
      Аз това го открих.Но ми казаха,че трябва да има нещо като история на влизанията

      Коментар


        #4
        На линка по-горе, на мен ми изписва IP-татаПусни сиLogin NotificationsLogin Approvalsп.с. като намериш IP адреса, да не мисллиш, че от ISP-то ще ти кажат кой е абоната ?
        F9Q750 @ 151hp/332.2Nm

        Коментар


          #5
          Що пък да не му го каже Дай Ip-to тука в темата, ще видим какво ще може да се направи.
          "Тревата расте, птичките летят, вълните галят пясъка. Аз пребивам хора."

          ЕХ Fiat Bravo 1.9 JTD Abarth tuning, chip tunning VRPerfomance, 10.1999
          Lancia Lybra 2.4 JTD, 140HP++, 2002, ASR,ABS,8 air,BOSE

          Коментар


            #6
            Мафиоти такива, сега видях, че сте от един град Ама ако е ВИВАКОМ примерно, въри чакай
            F9Q750 @ 151hp/332.2Nm

            Коментар


              #7
              emzo написа:
              На линка по-горе, на мен ми изписва IP-татаПусни сиLogin NotificationsLogin Approvalsп.с. като намериш IP адреса, да не мисллиш, че от ISP-то ще ти кажат кой е абоната ?
              Активирах ги току що но сега не ми показва даже и моето IP....Active SessionsUnknwown location

              Коментар


                #8
                Посочи с курсора на мишката върху сесията и ще ти покаже IP-то!
                "Тревата расте, птичките летят, вълните галят пясъка. Аз пребивам хора."

                ЕХ Fiat Bravo 1.9 JTD Abarth tuning, chip tunning VRPerfomance, 10.1999
                Lancia Lybra 2.4 JTD, 140HP++, 2002, ASR,ABS,8 air,BOSE

                Коментар


                  #9
                  Аз не виждам да има история. Дава информация само за текущата сесия. Дори да се активират известията при влизане, ще започнат да се получават мейли при влизане от непознат компютър, но няма да се възстанови стара история на влизанията. Струва ми се, че задачата няма решение.
                  Tonight's the night and it's going to happen again and again...

                  Коментар


                    #10
                    Колега, и като го намериш ко ще му направиш? ще го спукаш от бой? Ще му напишеш някои интересни неща на стената?По-добре се погрижи да си сложиш добра парола и да не я въвеждаш от знайни и незнайни компютри, както и си провери компа за троянци и вируси.
                    Всеки има право да бъде глупав, но някои злоупотребяват с тази привилегия.

                    Коментар


                      #11
                      ele написа:
                      Колега, и като го намериш ко ще му направиш? ще го спукаш от бой? Ще му напишеш някои интересни неща на стената?По-добре се погрижи да си сложиш добра парола и да не я въвеждаш от знайни и незнайни компютри, както и си провери компа за троянци и вируси.
                      ELE е най права. Освен ако нямаш връзки в конкретния доставчик, дори и да разбереш ИП-то доставчика няма да ти даде инфо за него без прокурорска заповед.Пък и дори да стане- човека просто може да каже ми тя майка ти беше тука и сама ги е писала тези неща. Помисли върху въпроса откъде е успял да разбере паролата, накрая най вероятно ще се окаже някой познат .
                      http://www.000webhost.com/151472.html <- безплатен хостинг без реклами
                      Peugeot 206 1.4 Hdi 2005 Ex: PUNTO 1.3 16v MULTIJET
                      FIAT БРАВО 1.2 16v
                      ФИАТ БРАВО 1.6 16v - трагично размазано
                      FIAT Punto 99` 1.2 - втората; Ford Orion 1.8 D- първата

                      Коментар


                        #12
                        Ето виж къде ми е курсора на мишката.
                        "Тревата расте, птичките летят, вълните галят пясъка. Аз пребивам хора."

                        ЕХ Fiat Bravo 1.9 JTD Abarth tuning, chip tunning VRPerfomance, 10.1999
                        Lancia Lybra 2.4 JTD, 140HP++, 2002, ASR,ABS,8 air,BOSE

                        Коментар


                          #13
                          tyson написа:
                          Ето виж къде ми е курсора на мишката.
                          Да,така трябва да ми излезе...но на мен ми излиза само сегашната версия

                          Коментар


                            #14
                            И при мен има информация само за текущата сесия, но и при tyson това едва ли е пълната история.
                            Tonight's the night and it's going to happen again and again...

                            Коментар


                              #15
                              Момичета и момчета, тази лудост, наречена facebook e голям развъдник и преносител на вируси. Винаги такива сайтове, свързващи голям брой потребители в някаъв вид общост, са били използвани и се използват за разпространение на шпионски софтуер, с цел достъп до лична информация и най-лошото лични данни.http://skandalno.net/%D0%BB%D1%8E%D0...D0%BA/Това са само два примера, на които трябва да обърнете внимание за да сте на ясно какво печелите и какво най вече губите от прекаленото доверие към такива сайтове. Преди време, когато потребителите на интернет ползваха само мейл-сървърите, за да споделят с приятелите си личния си живот, хакерите бяха съсредоточени върху достъпа до тях. Напоследък все по-рядко се наблюдава заспамването и опитите за разпространение на вируси чрез e-mail. Всички притежатели на мейл-сървъри повишиха сигурноста и заложиха на най-добрите антивирусни продукти, за да защитят своите клиенти които ползват платени пощенски кутии. И понеже няма как безплатните услуги да бъдат пренебрегнати, те също попадат под тази защита. За съжаление, сървърите на социалните мрежи в интернет носят печлба на хората които са инвестирали и инвестират в техника и разходи за подръжка само от рекламни банери, затова не се залага до такава степен на тяхната сигурност. Това прави тези сървъри лесна мишена за хакерски набези и разузнавателни служби, които разчитат на недобросъвестни служители в различни предприятия и учреждения да се логнат от служебните си компютри, с което отварят вратички за шпионския софтуер, който дава информация за пароли за достъп до различни нива на сигурност. Така нищо неподозиращия потребител става "информатор". По тази причина и паролите които поставяте на своите профили, ви защитават само отчасти. Ставате лесна мишена за прохождащи хакери и те си правят експерименти до колко може да ги затрудните, като разкрият умишлено успешния си опит да ви хакнат паролата или ви натикат вирус в профила, който пък ще зарази вашите приятели и така като верижна реакция и останлите потребители.P.S. : По IP адрес ги хващат само в криминалните сериали и американските екшъни :D Успех !
                              Основния закон на овчедушието е, че когато всеки си трае и се скатава, с течение на времето всички се оказват под ножа.

                              Коментар

                              Working...
                              X