Реклама

Collapse

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

Търся колега занимаващ се с бои

Collapse
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Clear All
new posts

    Търся колега занимаващ се с бои

    Интересува ме каква е цената на боя с номер 270 А, номерът на боята е от FIAT 500 За този цвят става въпрос!Интересува ме цена само за боята, а не комплект!!!

    #2
    Всичко зависи на коя фирма ще е боята. Защото базите почват от 15лв за литър. Иначе хубава база е около 100лв литъра.

    Коментар


      #3
      Здраво колега. Ами цената зависи от марката боя. мога да проверя за Dupont. Има и по-евтини като Dyna, Body ili Novol- и те сега изкараха своя марка.
      Мареа 1999 1.8i HLX

      Коментар


        #4
        kokomicin написа:
        Здраво колега. Ами цената зависи от марката боя. мога да проверя за Dupont. Има и по-евтини като Dyna, Body ili Novol- и те сега изкараха своя марка.
        Погледни по номера който съм дал! Така като гледам е някаква перла.

        Коментар


          #5
          по номера излиза перла-125 лв.базата за литър. говорим за dupont. попитай и за спектрум ли, спектрал ли беше марката на novol скоро правих на един приятел за цялостно от нея-излезе около 50 лв за л. дано съм ти помогнал
          Мареа 1999 1.8i HLX

          Коментар


            #6
            kokomicin написа:
            по номера излиза перла-125 лв.базата за литър. говорим за dupont. попитай и за спектрум ли, спектрал ли беше марката на novol скоро правих на един приятел за цялостно от нея-излезе около 50 лв за л. дано съм ти помогнал
            И аз ще правя за цялостно че нещо цвета който съм сега и това което пише на лепенката, грам общо нямат! И стана една А-У. Исках цвят, бял металик с розов отенък но ми казаха в магазина че отиваме на 380лв литър ?!?! ?!?! А за този цвят 270А ми казаха 120лв комплект, обаче аз искам само боя и ми казаха 70лв за литър. Можеш ли да ми предложиш нещо колега като номер и цвят,предполагам разбирал си горе долу моите желания?

            Коментар


              #7
              колега,разбрах към какво си се ориентирал.но ще мога утре да отреагирам ,защото картончетата с цветовете са в сервиза. така че утре към 17.30 ще имаш отговор. но ако бързаш пиши gsm за връзка и към 09.00 още имаш резултат. скоро видях една mazda 6 -страхотно и стоеше-бяла,с червени перли. убииствено.
              Мареа 1999 1.8i HLX

              Коментар


                #8
                Пуснал съм ти едно л.с. колега. Благодаря ти

                Коментар

                Working...
                X