Реклама

Collapse

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

Само за тези с Ксенон HID

Collapse
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Clear All
new posts

    #31
    За съжаление още не съм карал с 4300 по тъмно така че немога да преценя каква ще е разликата сравнен с 6000. Предполагам ще е по- приятно за каране с 4300, особенно след като измих и фаровете /отвътре-отвън/.Ще взема да сложа зимните гуми и ще покарам 1-2 седмици да видя как е :D Между другото Ксенон-ксенон ама в мокро хич не бях доволен от 6000.... Особенно като карам извънградско по 2-ро/3-то класен път без каквото и да било друго осветление. В момента в който излезне какъвто и да е автомобил срещу мен с 1 идея по- високи фарове( халогенни) и направо нищо не виждах от пътя, въпреки че само аз съм с ксенон ......

    Коментар


      #32
      6000к 35w на къси дълги и халогените взех едни 50w 6000к но не светеха хубаво и ги върнах иначе съм доволен
      Bravo 1.9d 97г

      Коментар


        #33
        С 5000к (просто тоя ми попадна на много разумна цена) за сега съм доволен!
        ФИАТ БРАВО 1.8 16V GT
        ФИАТ БРАВА 1.8 16V 1997г

        Коментар


          #34
          5000К. Като изгорят- 4300. Свети снежнобяло. Понеже лупите са лъснати до блясък, в края се получава червена черта, очертаваща светлинния сноп.
          Fiat Marea Weekend 1.9 jtd 110 SX- еmzo power

          Коментар


            #35
            Сега сложих на Стилото 5000к ,и съм много доволен от цвета и силата.
            FIAT STILO 1.9JTD 2002

            Коментар


              #36
              Бях с 6000 - светеше бяло на платното с много лек син отенък. Зависи от цвета на осветеното тяло. Сега съм с 4300 - цвета на пътя е жълт. Гледани фаровете от пред са бели.
              FIAT Marea Weekend HLX 2.0 20V (147 hp)
              LPG System BRC Just

              Коментар


                #37
                6000К къси, дълги и халогени, тънки , дебели и 55W баласти. Цвета и светлината на крушката много зависи на какъв баласт ще я светнете
                Fiat Brava 1.8 16V GT

                Коментар

                Working...
                X