Реклама

Collapse

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

Само за тези с Ксенон HID

Collapse
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Clear All
new posts

    #16
    Аз в момента съм с 6000 така и гласувах. Карах година и нещо с 5000, като искам да уточня, че разликата е очевидна!!! Авто лампа НID5000 свети "студено" бяло, докато 6000-та синее. Сега съм решил да си купя 4300, като се надявам да е "топло-бяло"?!
    Пежо 207 1.6 турбо, на Ф60 и Pipercross PK002F, но с дупка в буталото ...
    Пунто Ево 1.6 multijet ... да видим кво ще излезе ?!
    http://www.keepfighting.ms

    Коментар


      #17
      Aз съм с 6000 и съм доволен.

      Коментар


        #18
        5000К, щото не можах да намеря 4300К.Нещо ми зеленее моят и не ми харесва. Ако намеря читави лампи ще го сменя.
        Alfa 159 SW 2.4 Ti
        Fiat Marea '99 1.6 16V ELX
        "...внимавай че тези италиански кочини много вървят."

        Коментар


          #19
          От вчера и аз съм с 6000к. Не бих казал че синее - по скоро светлината е бяла. Ксенона е китайски :D

          Коментар


            #20
            с 6000к и съм много доволен
            ex Fiat Bravo 1.6 16v 103++hp,,Fiat Coupe 1.8 16v 1??+hp 97г ,Alfa Romeo 145 2.0 QV 1!?+ 96г ,Alfa Romeo 146 1.9 JTD +
            Frord Focus 1.8TDCI+ chip 03г / BMW E46 320d
            Може да си разочарован ако не успееш, но ще си обречен ако не опиташ !!!

            Коментар


              #21
              На старата кола бях с 6000к ,но ми синееха. 4300 много ли жълтее?
              FIAT STILO 1.9JTD 2002

              Коментар


                #22
                бях със 6000 от великия китайски сайт, от който поръчах ксенон на половината форума другата половина си поръчаха сами :D ...преместих от Бравата на Бравото, но ми синееше и го смених с 4300разликата си личи не само като се гледа фара , а и по цвета на светлината по платното
                2015 Renault Megane Expression GT
                2009 FIAT Bravo 1.4 16V Dynamic
                Всичко за FIAT Bravo 2007

                Коментар


                  #23
                  5000к.Като изгори - 4300к.
                  Aктуалният парадокс в България - повечето искат да живеят в по-уредена държава, но реват на умряло като им затвориш кранчето на сенчестата и полузаконна или незаконна дейност.

                  Коментар


                    #24
                    quintessenz написа:
                    ще разваля работата ама някой да е виждал къде продават НН 3500К?
                    Трудно се намират но все пак се продават аз съм виждал такива в иБей но незнам дали си наясно че той е цветен ксенон и светлината ще е доста слаба по силна от на халогенните разбира се
                    Subaru B9 tribeca 3.0
                    Peugeot 307 04
                    Ex:Alfa Romeo 1,4 T.Spark 103hp 98''
                    Fiat Brava 1.6 16V 103

                    Коментар


                      #25
                      Имам 6000К - свети бяло, може би леко синее, но съвсем леко.И вероятно аз съм единствения чиито ксенон свети по-малко от обикновенна крушка (оплаквам се) Всъщност пътя е осветен, но имам чувството, че светлината е съвсем слаба и осветеният път просто не се вижда добре.Някой има ли желание да услужи с едни 4300К Н1 за 1-2 вечери (давам моите ест.) за да проверя дали е от крушките, баластите, двете заедно и в крайна сметка спокойно да го изхвърля и да си сложа обикновенните крушки.

                      Коментар


                        #26
                        Аз съм с 5000 К и съм доволен.
                        първият ми автомобил беше ЖИГУЛИ
                        Lancia Kappa 2.020v 155 H.P
                        Велико Търново/ Горна Оряховица там ми е корена

                        Коментар


                          #27
                          През 2008-ма лятото го купих, 4300, мисля че е много близо до истината. Сравнено с други коли с фабричен ксенон, на практика не откривам разлика в силата на светлината и цвета, когато ме изпреварват. Понякога има разлика в силата на светене, но винаги е в минус на другата кола. Не че се похвалих де... Гласувам 4300 и никога не бих си монтирал друг цвят. Хората са го измислили кой е правилният цвят. А и 4300 да жълтее, да жълтее... колко да жълтее? Не жълтее повече отколкото слънцето.Сигурно не ви интересува, ама да си кажа - това с цвят различно от 4300 не го разбирам. Не е практично, не свети хубаво, излъчва в определен спектър, който не е особено подходящ. Според мен се слага за гъзария ли, за не знам и аз какво. За хората, които не са намерили друг цвят е оправдано да го сложат, ама да имаш избор и да не сложиш 4300 - не го разбирам, няма нормална логика.

                          Коментар


                            #28
                            Гласувах за 6000k и все още съм с такъв ксенон.
                            Уважавам тези,които ме уважават!
                            Clube do Marea!

                            Коментар


                              #29
                              6000
                              Stop giving directions, just say "Follow me."
                              Shevrolet Captiva LS 2.4/136/2009/ГИ Landy
                              Ex: Fiat Marea 1.6/103/1999/ГИ AG Zenit

                              Коментар


                                #30
                                смених доста лампи вече с тези ксенони. Сега съм с 5000, не намерих 4300. НАй-добре ми беше с 4300 и ако намеря другия път, ще си сложа
                                Lancia Lybra'99 2.4 JTD - 135hp
                                Fiat Bravo'97 1,6 16v
                                Fiat Tempra'91 1,6 mono

                                Коментар

                                Working...
                                X