Реклама

Collapse

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

Какво ви е мнението за Алфа Ромео 156 ?

Collapse
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Clear All
new posts

    #31
    Plastex написа:
    Бравото го остави, сметни 155 конски сили от 9-14 години кола, това за Варна и май изобщо не става дума за 2009 г. кола.
    Няма к’во да го смятам, плащам на 2 коли по 147 к.с. данъците. На едната е 118 лв, на другата - 59 (щото е регистрирана на майка ми, която е инвалид). И двете са над 14 годишни, вярно, но ако бяха в диапазона 6-14, данъкът им щеше да е х1.5, т.е. на едната 180, на другата 90 лв. И какво от това?!?Като не можете да платите дори данъка на един автомобил - ми вземете си по едно колело (Пежо правят много хубави) и си джиткайте с него. Аз като не мога да си позволя Ферари или Мазерати, не си купувам. Не че не ми се ще...

    Коментар


      #32
      [quote="Immortal"]
      Plastex написа:
      Не мисля, че има човек, който ще купи кола, дори нова, която не е чул как работи двигателя или не е покарал поне няколко-стотин метра, за да усети окачване, работа на двигателя при натоварване, скоростна кутия, съединител и т.н.Или има и такива?!?!Кола и жена се избират със сърцето, но не си ли отваряш очите навреме - последствията са за теб. Знам от опит
      мда, има такива - аз, например и съм твърдо ЗА сърцето и твърдо ЗА, човек да знае какво иска, преди да си избере кола или жена. пък нататък Господ решава.
      браво 1,6/90 - 09 г.

      Коментар


        #33
        Immortal написа:
        Plastex написа:
        Бравото го остави, сметни 155 конски сили от 9-14 години кола, това за Варна и май изобщо не става дума за 2009 г. кола.
        Няма к’во да го смятам, плащам на 2 коли по 147 к.с. данъците. На едната е 118 лв, на другата - 59 (щото е регистрирана на майка ми, която е инвалид). И двете са над 14 годишни, вярно, но ако бяха в диапазона 6-14, данъкът им щеше да е х1.5, т.е. на едната 180, на другата 90 лв. И какво от това?!?Като не можете да платите дори данъка на един автомобил - ми вземете си по едно колело (Пежо правят много хубави) и си джиткайте с него. Аз като не мога да си позволя Ферари или Мазерати, не си купувам. Не че не ми се ще...
        Аз съм на същото мнение,ако седна да мисля колко ще ми е данъка или колко и струват носачите значи трябваше още да си карам Вартбурга. А иначе за колелата Пежо нямат грешка, като дете карах такова никога не ме е оставило на пътя.
        Ex: Alfa Romeo 156 1.8ТS
        Ex: Fiat Bravo 1.4 12V 80 к.с.

        Коментар


          #34
          Аз фиата го покарах точно 500 метра със предишния собственик и спрях и му казах тази кола е моята,нооо ме грабна още преди да я запаля като седнах в нея и стана любов от пръв поглед.Та вече след като си я закупих тогава тръгнах да гледам частите как са като цени.Та както казаха колеги ако се гледа някаква разлика от 5 лева на част за различните модели щях да си карам ескортчето дето гарнитурата на капака с отстъпката при мен в магазина е 1,70 на Рейнц и ми гори 7/100 в града зимата.
          Alfa Romeo 145 Quadrifoglio Verde 2.0 16V T.S. 150hp

          Коментар


            #35
            Immortal написа:
            Plastex написа:
            Не говоря за тия които изобщо не могат да запалят, защото нямали акумулатор, ама ще ти я дадат с чисто нов акумулатор!
            Колега, имаш много странни разбирания за кола втора употреба, според мен.
            По мое мнение, съвсем нормални, колега. Само идиот ще купи кола, която не е чул и завъртял поне едно завойче с нея. А въпросната не запали нито със своя, нито с друг донесен впоследствие акумулатор. Няма да напиша, че ти имаш много странни възприятия относно покупко-продажбите на употребявани автомобил, защото си написал това, което казах и аз:
            Immortal написа:
            Не мисля, че има човек, който ще купи кола, дори нова, която не е чул как работи двигателя или не е покарал поне няколко-стотин метра, за да усети окачване, работа на двигателя при натоварване, скоростна кутия, съединител и т.н.Или има и такива?!?!
            Исках да кажа, че има продавачи, които явно чакат за такива. Е аз като щръкна там и видя, че не пали с единия, после мъкнат друг, с който пали точно толкова, колкото и с първия и ме гледат очаквателно, какво да стърча още там? Коли мноооо-го, еле па моята, освен че пали, че и ме докара днес от София до Варна.
            Immortal написа:
            ...Като не можете да платите дори данъка на един автомобил - ми вземете си по едно колело (Пежо правят много хубави) и си джиткайте с него.
            Това явно е обръщение към тия, които не могат да платят данъка на автомобила си, а такива във форума няма. Така, че и смисъла на написаното от теб го има толкова. Няма ли да се отпуснеш малко и да ни разрешиш да вършим каквото ние си решим?
            Alfa Romeo 147 1.9 JTD 2005 Fulcrum

            Коментар

            Working...
            X