Реклама

Collapse

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

Аиде да скачамееееее!:)

Collapse
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Clear All
new posts

    #16
    Баси темата се отвори по въпроса Не мислех че толко народ ще откликне по въпроса Я са да видим колко народ наистина подрипва? Аз лично си подскачах Колкото за кеф, колкото за идиотията, се тая Принципно идеята е ясна, с изместването на Земята, ако всеки подложи подскок в определеното време, когатое по посока на орбитата... може и да стане номера, само дето трябва да скачаме всички в такт, за да изпадне Земята в резонанс и да се помести наистина! (въпрос на чиста физика, защо мислите на войниците им е забранено да маршируват, когато минават по мостове?!) Само си мисля, че требе доста по голяма организация от един сайт, просто идеята и 600 000 000 народ, и не ми стан ясно чстно как както гласеше сайта преместването ще повлияе на климата Важна беше идеята, да сме задружни (баси как звучи като сектантски призив!) Както и да е, аз си рипах и ми беше гот

    Коментар


      #17
      bubachko написа:
      Както и да е, аз си рипах и ми беше гот
      Добре е че ти е било гот, защото само с това ще си останеш. Законите на физиката гласят, че една система не може да премести центъра на тежеста си под действие само на вътрешни сили. Тоест, земята може да се премести само ако и действат външни за нея сили. Да не говорим, че дори да бяха приложени на правилното място, силите дори и на цялото човечество ще стигнат за преместването на земята само с нищожни микрометри. Учете физика. :D
      Fiat Ritmo 105TC
      1600cc 105к.с.

      Коментар


        #18
        Измамаа колеги http://dnes.bg/article.php?id=25636
        Jeep Grand Cherokee 3.1TDI
        Fiat Bravo GT 1,9 JTD 105к.с. 2000г.

        Коментар


          #19
          bubachko написа:
          Баси темата се отвори по въпроса Не мислех че толко народ ще откликне по въпроса Я са да видим колко народ наистина подрипва? Аз лично си подскачах Колкото за кеф, колкото за идиотията, се тая Принципно идеята е ясна, с изместването на Земята, ако всеки подложи подскок в определеното време, когатое по посока на орбитата... може и да стане номера, само дето трябва да скачаме всички в такт, за да изпадне Земята в резонанс и да се помести наистина! (въпрос на чиста физика, защо мислите на войниците им е забранено да маршируват, когато минават по мостове?!) Смо си мисля, че требе доста по голяма организация от един сайт, просто идеята и 600 000 000 народ, и не ми стан ясно чстно как както гласеше сайта преместването ще повлияе на климата Важна беше идеята, да сме задружни (баси как звучи като сектантски призов!) Както и да е, аз си рипах и ми беше гот
          Резонанса ще доведе до друго - нежелано явление! Какво значи резонанс: Всяко тяло има образно казано собствена честота. Когато се появят трептения с честота същата като тази на тялото в близост, достатъчна да си взаимодействат, се получава рязко увеличаване на амплитудата на вълната. Това явление се нарича "резонанс" и е нежелано, защото често води до разруха.Относно това което каза колегата по-горе за изместването на центъра на тежестта, аз го казах с други думи в предишните си постове. Всички и всичко (вкл. атмосферата) тежим на Земята. И по-точно на нейното ядро.
          FIAT Brava 1.4 SX CLIMA [09/1998]

          Коментар

          Working...
          X