Реклама

Collapse

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

Аиде да скачамееееее!:)

Collapse
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Clear All
new posts

    Аиде да скачамееееее!:)

    http://www.worldjumpday.org/В интерес на истината, бях попаднал на този адрес преди повече от година и половина... и се записах, да ми прати мейл, когато дойде време Някои ме нахокаха тогава, че било баси жътвата за майлове, ма аз не съм забелязал на регистрационната поща да идват повечко боклуци Ето и напомнителната бележка, която получих:
    -------------------------------------------------------------->>>> WORLD JUMP DAY REMINDER >>>> http://www.worldjumpday.org/--------...------------20 JULY 2006Only days to the historical WORLD JUMP DAY!You have asked to be notified one day prior to the event.--------------------------------------------------------------Send your images and videos of your jump and get the chanceto win a special WORLD JUMP DAY T-shirt! For information about uploading, emailing or sending yourimages/videos a special page will be available on the WORLDJUMP DAY website shortly after the jump has occurred.Please be sure to begin jumping at the calculated time of11.39.13 GMT on 20 JULY 2006. The duration of the jumpshould be no less than 2 Minutes. Timing is very criticalin this experiment. We thank you for your help.Have a good Jump!Your WORLD JUMP DAY Teamwww.worldjumpday.org--------------------------------------------------------------
    Така че колеги, да порипаме малко, аз лично - ще ( то толкова ми е и мозъка, ма карай).Датата е утре - 20.07.2006, часът за нас е 13:39:13 :D :D :D Айде и да не стъпите накриво

    #2
    Имахме един маняк тук...Станислав....Емдлесс...той ходеше да скача някъде към Карлово май......но не е в БГ, иначе можеше да ходите заедно... :D

    Коментар


      #3
      Логан написа:
      Имахме един маняк тук...Станислав....Емдлесс...той ходеше да скача някъде към Карлово май......но не е в БГ, иначе можеше да ходите заедно... :D
      Да има такива виадукти те са преди Карлово в близост до Клисура
      Alfa Romeo 166 2,4 JTD
      Porsche 944 S2
      http://www.valmcrae.snimka.bg/
      http://vbox7.com/user:val_mcrae
      http://autoclubkarlovo.bulgarianforum.net

      Коментар


        #4
        Чакайте малко!Не става ли въпрос просто да излезем навън и да скачаме в продължение на 2 минути, с цел да изменим орбитата на Земята, така че да спрем глобалното затопляне Аз така разбрах от сайта...Пък вие си мислите за бънджи скокове.
        FIAT Brava 1.4 SX CLIMA [09/1998]

        Коментар


          #5
          Mazgarev написа:
          Чакайте малко!Не става ли въпрос просто да излезем навън и да скачаме в продължение на 2 минути, с цел да изменим орбитата на Земята, така че да спрем глобалното затопляне Аз така разбрах от сайта...Пък вие си мислите за бънджи скокове.
          Да, напълно :D . Аз като прочетох поста на Logan помислих, че е имало и други такива дни за задружно скачане. Точно за поместване на Земята става дума

          Коментар


            #6
            То не че е възможно де ама нека хората вярват в нещо Незнам но преди време гледах по телевизията, как това са проучвания на сериозни университети в световен мащаб. Незнам как така такива личности могат да пускат такива лъжливи жилки Нали като скочим (отлепим се от земята) тялото ни отива в атмосферата, която представлява част от Земята и тя тежи върху нея. Не е ли така?
            FIAT Brava 1.4 SX CLIMA [09/1998]

            Коментар


              #7
              Mazgarev написа:
              То не че е възможно де ама нека хората вярват в нещо Незнам но преди време гледах по телевизията, как това са проучвания на сериозни университети в световен мащаб. Незнам как така такива личности могат да пускат такива лъжливи жилки Нали като скочим (отлепим се от земята) тялото ни отива в атмосферата, която представлява част от Земята и тя тежи върху нея. Не е ли така?
              Не забравяй, че си имаме инерция ... ако искаш направи един опит ... вземи един мощен магнит и нещо метално ... когато пуснеш метала от близо магнита го привлича и когато се удари в него ти трепва ръката ... => като скочим е възможно да има ефект ... само не ми е ясно като скочим от всички страни на земята какъв ще е ефектът ... ще се смали планетата ? За да се измести от орбитата трябва да скочим от едната страна само поне аз така мисля ...

              Коментар


                #8
                Само онея дебеланковци,дето се тъпчат с хамбургери в щатите трябва да скачат :D тогава може и да има ефект.Абе я недеите скача толкова много,вземем че се отклоним от орбита с малко,то пък се оказало достатачно да ни схибне някоя комета или астероид и за едното скачане ще вземем да унищожим планетата.

                Коментар


                  #9
                  хехе абе това е реклама на Swatch бе колеги ) не сте ли я виждали... всичко е медийна кампания измислена от болните и гениални мозъци на рекламните агенции и явно е доста сполучлива ...
                  Jeep Grand Cherokee 3.1TDI
                  Fiat Bravo GT 1,9 JTD 105к.с. 2000г.

                  Коментар


                    #10
                    kiler_4o написа:
                    Mazgarev написа:
                    То не че е възможно де ама нека хората вярват в нещо Незнам но преди време гледах по телевизията, как това са проучвания на сериозни университети в световен мащаб. Незнам как така такива личности могат да пускат такива лъжливи жилки Нали като скочим (отлепим се от земята) тялото ни отива в атмосферата, която представлява част от Земята и тя тежи върху нея. Не е ли така?
                    Не забравяй, че си имаме инерция ... ако искаш направи един опит ... вземи един мощен магнит и нещо метално ... когато пуснеш метала от близо магнита го привлича и когато се удари в него ти трепва ръката ... => като скочим е възможно да има ефект ... само не ми е ясно като скочим от всички страни на земята какъв ще е ефектът ... ще се смали планетата ? За да се измести от орбитата трябва да скочим от едната страна само поне аз така мисля ...
                    Инерция да, ама нали атмосферата също тежи на Земята, а ние скачайки - отиваме в нея...?
                    FIAT Brava 1.4 SX CLIMA [09/1998]

                    Коментар


                      #11
                      хахахаааахахахаха......като прочетох за "джъмп" и помислих че става дума за скокове от виадукти...и понеже туй хич не е за мен /на възраст съм с болно сърце /, даже и не изчетох мейла....малеееееее....излагация....

                      Коментар


                        #12
                        Е... аз нищо не усетих
                        FIAT Brava 1.4 SX CLIMA [09/1998]

                        Коментар


                          #13
                          Ми то да ти кажа и аз... :D ...сигурно, защото не сме се съсредоточили достатъчно
                          == Fiat Stilo == 1.6 16V 103 hp

                          На света съществува една единствена гигантска машина, която се командва от пигмеи и това е бюрокрацията. (Оноре де БАЛЗАК)

                          Коментар


                            #14
                            хаха и аз нищо не усетих Между другото в рекламата на swatch просто е използвано това ... До колкото знам Иначе са глупости ама нали хора като нас трябва да си използват малкото акъл за нещо

                            Коментар


                              #15
                              Скачахте ли? :D
                              A20DTH ЖТД ама не баш
                              1NZ−FXE ; 182A8.000 Брава
                              Х... 330XD, Мултипла, Мареа, Либра, Пунто; 166; Брава; 146; Тема; 145; Типо; Панда

                              Коментар

                              Working...
                              X