Реклама

Collapse

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

Фиат Уно 1.1 93г. - нов във форума с малко въпроси

Collapse
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Clear All
new posts

    Фиат Уно 1.1 93г. - нов във форума с малко въпроси

    Здравейте, подариха ми едно Уно 1.1 93г./3 врати около 50 к.с-незнам точно/.Колата е много запазена има и газ. Собственика ми каза,че е моноинжекцион, но аз се съмнявам т.к. има делко като на ладите поне външно. Мисля че трябва да е с бобини или не. Колко гори горе долу газ и бензин. И има ли някаква книжка на български за тези коли. Смукач има ли или е автоматичен. Благодаря Ви !

    #2
    Моно-инжекцият,поне според мен,е карбуратор с компютърно управление и инжектори.Просто пуска горивото на всички инжектори,а не на всеки по-отделно.А смукача си е електрически/автоматичен.Моля някой да ме поправи,ако греша,за да незаблуждавам човека.
    Fiat Punto`04 1.2 60hp.
    Renault Kangoo 1.9 DTI 80hp.
    ex: FIAT Marea Weekend 1.8 16v ELX; FIAT Brava TD100 SX.

    Коментар


      #3
      Честито дарение и както се казва Подарьоннаму коню зубай не глядут.Мотора е 50-55 кавала.. може би е моно /и ко като е моно?/ делко и моно са 2 различни неща..смукача е автоматичен..запалването му е някакъв" Жетроник"..гори 7 газ вътре-вън еднакво.Колегата" ckluchar" в подписа си има нещо за фиатите
      LANCIA Y10 1.1 Bosch monomotronik AGU Zavoli Голф 3 1.8
      ВАЗ 2101-73г-екс ВАЗ 2101-74г.екс, самара-екс заз 965а екс Опел кадет екс

      Коментар


        #4
        Re: Фиат Уно 1.1 93г. - нов във форума с малко въпроси

        petiv1 написа:
        Здравейте, подариха ми едно Уно 1.1 93г./3 врати около 50 к.с-незнам точно. И има ли някаква книжка на български за тези коли. Благодаря Ви !
        Има разбира се, стига да не се изчерпала по книжарниците http://shop.pingvinite.bg/?cid=3&pid=27348 http://auto-book.bg/shop/details/39/...kovodstvo.html
        Fiat Idea 1.9 8V mJet 'Emotion'
        Fiat Bravo 1.4 16V T-Jet 'Eleganza'
        Fiat Punto 1.2 16V ELX 'Speedgear'
        Fiat Uno 1.0 i.e S - "powered by FIRE 8V"

        Търси се..

        Коментар

        Working...
        X