Реклама

Collapse

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

Варненци... :)

Collapse
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Clear All
new posts

    #16
    Малееее,мале как може такова нещо ........ думи нямам.От друга страна,се радвам,че нищо не съм изтървал.
    Fiat Punto`04 1.2 60hp.
    Renault Kangoo 1.9 DTI 80hp.
    ex: FIAT Marea Weekend 1.8 16v ELX; FIAT Brava TD100 SX.

    Коментар


      #17
      И аз не съм очарован от... мацката. М/у другото... не е фотогенична, но пък както каза колега от по-горе - за без пари, толкоз!
      Таралежът, е птица упорита... не го ли сриташ - не излита!

      Коментар


        #18
        ls1 написа:
        Не се надявай. Виждал съм януари сесията като тръгнат мацките да вземат изпитите в ТУ-то. В двора на университета бели мечки хоро играят, на колежките ще им измръзнат дудите, обаче с минижуп и разцицолени. Е брата да каже тъй ли е.
        Оооо, то спор по въпроса няма! Обичах го това време по сесиите! пп Мацката най-вероятно се е хванала на бас, че може да се разголи.... и така да припечели нещо... Поне така си го обяснявам. И за да не се скандализира обществото си е измислила повода. Иначе, аз не видях някой да кара без да си е светнал фаровете. Да каже човек, че масово не ги светват и нарушават закона - няма такова нещо!

        Коментар


          #19
          Грозна гледка ако ще ми се яви тая и в тъмното ще карам без фарове да не ме плаши.
          FIAT BRAVA 16.16V.ELX Абе, ако ме блъсне Селянин, важи ли Гражданската отговорност !

          Коментар


            #20
            ///// написа:
            ls1 написа:
            Не се надявай. Виждал съм януари сесията като тръгнат мацките да вземат изпитите в ТУ-то. В двора на университета бели мечки хоро играят, на колежките ще им измръзнат дудите, обаче с минижуп и разцицолени. Е брата да каже тъй ли е.
            Оооо, то спор по въпроса няма! Обичах го това време по сесиите! пп Мацката най-вероятно се е хванала на бас, че може да се разголи.... и така да припечели нещо... Поне така си го обяснявам. И за да не се скандализира обществото си е измислила повода. Иначе, аз не видях някой да кара без да си е светнал фаровете. Да каже човек, че масово не ги светват и нарушават закона - няма такова нещо!
            От десет голфа днес - 7 бяха без фарове. От 11 аудита - 8 бяха без фарове. Два фиата, едно трабантче и няколко опела. Айде холан, не било масова. Ако от олигофрения се умираше - земята нямаше да страда от пренаселване.
            Steliyan's Life!
            FIAT Marea HLX 1.9JTD 105, 02.2000

            Коментар


              #21
              ls1 написа:
              Калоянчо, само в ел. факултета обаче. В машинния момите не ползват гаечни ключове, стягат директно с ръце до ключ 18. :D
              По мое време (1990-92) се разказваше следния виц:Тръгнал един скелет да плаши студентките във Варна:Влязъл във ВИНС (сега ИУ), тръгнал по коридора и всички студентки припаднали.Влязъл в Медицинския, тръгнал по коридора, но никоя не му обръщала внимание.Влязъл в ТУ, огледал се в коридора и ... припаднал.Не знам за сега, но тогава само едни кучета (големи) учиха там...Пък тая с циците - или с това, което прилича на цици - нямам думи.

              Коментар


                #22
                Един ден имаме дупка час два и отиваме на дървеното до ТУ-то. Няколко колеги и една колежка, втори курс сме всички. Специалността ни е ТТТ, Транспортна техника и технологии, разбирай автомобили, двигатели, такива неща. Сядаме и колежката пита "Абе, какво точно прави амортисьора, вчера видях един?". Аз питам коварно ’Ти нали го видя, на какво ти прилича?". Тя "А, едно такова като помпа". Аз "Ами да, помпа е. До всяка гума има амортисьор, вързан с една тръбичка за гумата. Колата като се движи влиза по дупки разни и нагоре-надолу, нали е помпа амортисьора - гумата се напомпва.". Тя "Бреееейййй! Как са го измислили само! Ама верно ли толкова хитро?". Аз слагам тапата "Е как, нали си виждала един автомобил като се заседи пред блока как му спадат гумите. Е като не се движи как да са напомпани?!". Тя "Бреййййй...". Припомням, втори курс, специалност ТТТ. Е...тя се дипломира аз до втори курс си останах ама...такъв е живота .

                Коментар


                  #23
                  dani389 написа:
                  Грозна гледка ако ще ми се яви тая и в тъмното ще карам без фарове да не ме плаши.
                  Абе аз си мислих, че тая е в подкрепа на карането с фарове , а тя се оказа в подкрепа на... носене на контактни лещи...
                  Alfa Romeo 147 1.9 JTD 2005 Fulcrum

                  Коментар


                    #24
                    Re: Варненци...

                    nikki_sixx написа:
                    Утре в 13 часа на кръстовището на "Кракра" и "Бенковска" ще има жена с.. .по гърди, дето ще призовава за шофиране с включени светлини. Там ли сме? Аз лично ще мина... :D
                    Че по морето жените без ли са ... или тая ще е с ксенони ..
                    Nissan X-TRAIL 2005 2,2 136hp
                    Ex: Nissan Primera P12 Wagon 2,2 126hp
                    Ex: Fiat Marea Weekend 1,8 16v 97г. бензин & CNG

                    Коментар

                    Working...
                    X