Реклама

Collapse

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

Варненци... :)

Collapse
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Clear All
new posts

    Варненци... :)

    Утре в 13 часа на кръстовището на "Кракра" и "Бенковска" ще има жена с.. .по гърди, дето ще призовава за шофиране с включени светлини. Там ли сме? Аз лично ще мина... :D
    Таралежът, е птица упорита... не го ли сриташ - не излита!

    #2
    Че до сега без светлини ли карахте? Далечко ми е иначе бих минал да и ги видя (светлините).
    FIAT BRAVO 1.6
    FIAT COUPE 1.8-POWER OF LOVE-EX
    LANCIA LYBRA 1.8 SW-NOW

    Коментар


      #3
      Ко да и ги гледаш,най-вероятно ще приличат на печени чушки.

      Коментар


        #4
        Аз си карам и зиме и лете с цъкнати фарове, ама темата е, щот посред зима ще си имаме полугола мацка и.. .ще ми е интересно дали ще е с хубави гърди, зърната й настръхнали ли ще са... ще има ли някоя дето да я сменя тая първата и.. .най-вече... ще има ли катастрофи.
        Таралежът, е птица упорита... не го ли сриташ - не излита!

        Коментар


          #5
          Аз пък,ще се моля утре да е адски студ,че да го отложат за петък,когато съм във Варна.
          Fiat Punto`04 1.2 60hp.
          Renault Kangoo 1.9 DTI 80hp.
          ex: FIAT Marea Weekend 1.8 16v ELX; FIAT Brava TD100 SX.

          Коментар


            #6
            Не се надявай. Виждал съм януари сесията като тръгнат мацките да вземат изпитите в ТУ-то. В двора на университета бели мечки хоро играят, на колежките ще им измръзнат дудите, обаче с минижуп и разцицолени. Е брата да каже тъй ли е.

            Коментар


              #7
              ls1 написа:
              Не се надявай. Виждал съм януари сесията като тръгнат мацките да вземат изпитите в ТУ-то. В двора на университета бели мечки хоро играят, на колежките ще им измръзнат дудите, обаче с минижуп и разцицолени. Е брата да каже тъй ли е.
              Ем аз съм в ТУ-то 1-ва година(задочно).Ама атака,напиши,че да прочетът неверующите,що за мацки има в ТУ-Варна.
              Fiat Punto`04 1.2 60hp.
              Renault Kangoo 1.9 DTI 80hp.
              ex: FIAT Marea Weekend 1.8 16v ELX; FIAT Brava TD100 SX.

              Коментар


                #8
                ls1 написа:
                Не се надявай. Виждал съм януари сесията като тръгнат мацките да вземат изпитите в ТУ-то. В двора на университета бели мечки хоро играят, на колежките ще им измръзнат дудите, обаче с минижуп и разцицолени. Е брата да каже тъй ли е.

                Коментар


                  #9
                  Калоянчо, само в ел. факултета обаче. В машинния момите не ползват гаечни ключове, стягат директно с ръце до ключ 18. :D

                  Коментар


                    #10
                    ls1 написа:
                    Калоянчо, само в ел. факултета обаче. В машинния момите не ползват гаечни ключове, стягат директно с ръце до ключ 18. :D
                    Ти къде си мислиш че съм,в Ел-а естествено .Обаче в НУК-а са повечко,като че ли.
                    Fiat Punto`04 1.2 60hp.
                    Renault Kangoo 1.9 DTI 80hp.
                    ex: FIAT Marea Weekend 1.8 16v ELX; FIAT Brava TD100 SX.

                    Коментар


                      #11
                      Ааааа, там да. Помня имаше някаква специалност ’Екология’, все едни засукани минижупени....и ги изкараха в градинката на практика. Да плевят (т.е. наведени). Никога пушкома не е бил толкова смълчан.

                      Коментар


                        #12
                        Явно нищо не се е променило!По мое време (преди около 30 години) готините мацки ги късаха, та да се явят още веднъж! :D
                        Няма начин да няма начин!

                        Коментар


                          #13
                          http://fakti.bg/show/21880-gol-protest-vav-varna#/
                          Ти какво направи за страната си,че искаш нещо от нея?!?!?

                          Коментар


                            #14
                            Yellow_Flash_Colorz_PDT_37 Млелеее.Направо ми изгоряха крушките като я видях.Ужастт
                            FIAT FORUM BULGARIA
                            Ракията е над политиката

                            Видео от Италфест 2011

                            Коментар


                              #15
                              За без пари толкова Ако е много хубава няма да се чете табелката
                              "Без сърца, сме просто машини"
                              Toyota Prius 1.5 Hybrid
                              EХ- Brava 1.6, Marea 1.9 JTD, Multipla 1.6 Bipower, Jeep Grand Cherokee ZJ 5.2 V8, Peugeot 407 SW 2.0 HDI, Mitsubishi Pajero 2.8 TDI

                              Коментар

                              Working...
                              X