Реклама

Collapse

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

Нов член - пунто 1.2 бертоне

Collapse
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Clear All
new posts

    Нов член - пунто 1.2 бертоне

    Здравейте , колеги. Преди 2 години имах пунто мк1 1.1 55 коня и след това реших да премина в БМВ Клуба , където ми е голямата страст, но ето , че дойде момента пак да се върна при Вас с една кола , която купих скоро , но просто много ми хареса. Фиат Пунто 1.2 Бертоне. Има забележки предимно козметично , но зимата ще имам къде да се заигравам. Смених много неща по колата за над 500 лева сигурно , но ми остана една мъка. Още първата нощ някой доброжелател ми е резнал задния прозорец и не мога да се ориентирам от къде да купя нов , как се сваля и.т.н. Гледам има някакъв цип , но как става номера ще съм благодарен , ако някой намери схема или ми обясни. Също така от къде мога да закупя нов такъв.

    #2
    честито за количката
    ex Fiat Bravo 1.6 16v 103++hp,,Fiat Coupe 1.8 16v 1??+hp 97г ,Alfa Romeo 145 2.0 QV 1!?+ 96г ,Alfa Romeo 146 1.9 JTD +
    Frord Focus 1.8TDCI+ chip 03г / BMW E46 320d
    Може да си разочарован ако не успееш, но ще си обречен ако не опиташ !!!

    Коментар


      #3
      Честито и от мен :D
      FIAT Marea ex
      FIAT Cinquecento 0.9i.e.S ex
      Alfa Romeo 147 1.9 JTDm

      Коментар


        #4
        Честито и от мене колега.Колицата изглежда запазена и някой серсемин я е наранил завиждащо.Не вярвам да намериш подобен прозорец.Залепи си го с нещо.
        FIAT BRAVO 1.6
        FIAT COUPE 1.8-POWER OF LOVE-EX
        LANCIA LYBRA 1.8 SW-NOW

        Коментар


          #5
          Честито! Със здраве да си я караш!
          Fiat Marea Weekend 1.9 jtd 110 SX- еmzo power

          Коментар


            #6
            И от мен да ти е честита количката колега. За прозореца не се ядосвай, все ще измислиш някакво решение. Моята кола също на първата нощ която прекара пред къщата ми получи 15 сантиметра огънат и издран калник.ПС: тоя на последната снимка защо ми е гепил якето в първия момент се замислих да не си снимал докато съм минавал покрай тебе нещо ... :DОще веднъж със здраве да караш пунтото и безаварийни километри.

            Коментар

            Working...
            X