Реклама

Collapse

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

Колко излиза регистрация на автомобил?

Collapse
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Clear All
new posts

    #16
    Dikata_BG написа:
    BO написа:
    Immortal написа:
    ...Нотариусът взе (необяснимо защо) 85 лв.....
    Аз тази "професия" съм я обявил за най-добрата за мен.Що не ми е дошъл акъла по-рано и да имам необходимите връзки ха на де...Седиш по цял ден в някакъв офис, идват ти на крака и ти само подписваш и дай 50, 80, 100, 2000лв там каквото правиш.Няма такава работа за тези пари. Поне не мога да измисля по-добра комбинация от труд спрямо парите, които взимаш за съответния труд.
    Абе не е чак толкова лесно колкото го описваш ама ще ти се доверим
    Аз съм човек, който уважава труда на всички. Независимо кой какво работи.Винаги съм казвал, че едно е да гледаш отстрани, а съвсем друго е ти да го работиш това.Но предпочитам за буквално 10 минути да изкарам 100лв и да ми е толкова трудно в офиса, от колкото да стоя в завода на температура колкото външната за 320лв цял месец.Дай пример колко е трудна професията "нотариус". Колко от тях са стояли посред нощите? Или не са си тръгвали навреме от офиса, защото имат нещо спешно да свършат?
    A20DTH ЖТД ама не баш
    1NZ−FXE ; 182A8.000 Брава
    Х... 330XD, Мултипла, Мареа, Либра, Пунто; 166; Брава; 146; Тема; 145; Типо; Панда

    Коментар


      #17
      То, ако е спешно, ще е някой клиент, който ще "почерпи" затова, че го е задържал И на мен ми харесва, ама това не е до връзки, ами направо по наследствена линия

      Коментар


        #18
        Квотата за нотариуси по градове се разпределя предварително след значителна "такса".Доста трябва да се кихне първоначално, но от хора, които се намират в "кухнята на нещата" знам, че се избива много бързо...
        "Тревата расте, птичките летят, вълните галят пясъка. Аз пребивам хора."

        ЕХ Fiat Bravo 1.9 JTD Abarth tuning, chip tunning VRPerfomance, 10.1999
        Lancia Lybra 2.4 JTD, 140HP++, 2002, ASR,ABS,8 air,BOSE

        Коментар


          #19
          А колко пари излиза само смяната на номера?Колата е купена със софийски СА номера и трябва да станат пернишки-РК.

          Коментар

          Working...
          X