Реклама

Collapse

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

Колко излиза регистрация на автомобил?

Collapse
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Clear All
new posts

    Колко излиза регистрация на автомобил?

    Колко излиза регистрация на автомобил нов внос от Италия - над 10 години - 1.6 ; 86 конски сили...... може ли някой да ми каже?

    #2
    приблизително 200 лв. не повече
    Alfa Romeo 156 SW 1.9 JTD, 16V m-jet '04
    Ex Alfa Romeo 156 SW 1.9 JTD '04; Ex Alfa Romeo 156 1.9 JTD '01; Ex Fiat Coupe 2.0 '95; Ex Fiat Tipo 1.6 i.e. '93; Ex Fiat 131 Mirafiori 1.4 i.e. '82; Ex Opel Vectra C 1.9 CDTI '05 Elegance, Automatic

    Коментар


      #3
      kosta написа:
      приблизително 200 лв. не повече
      Повече, повече.Еко такса - между 130 и 250 лв (зависи кой и къде ще ти я прави);Регистрация в КАТ - 75-76 лв с банковите таксиЗастраховка ГО, разсрочено, първа вноска - поне 70 лв.Тези са сигурни. И още:Данък придобиване - 2% от стойността на автомобила (фактурата или оценката) - за това не съм сигурен дали се плаща при нов внос.Евентуално винетка - месечна (че няма смисъл за годишна вече) - 25 лв.Общо - минимум 270 лв, максимум - над 400

      Коментар


        #4
        и към 50 лева за транзитни номера ако се наложи....
        Fiat Punto 1.1-Синята птица
        Lancia Libra SW 2.4-JTD-Самолета! RIP - продава се на части...
        Lancia Libra SW 1,9-JTD 115 hp

        Коментар


          #5
          Immortal написа:
          kosta написа:
          приблизително 200 лв. не повече
          Повече, повече.Еко такса - между 130 и 250 лв (зависи кой и къде ще ти я прави);Регистрация в КАТ - 75-76 лв с банковите таксиЗастраховка ГО, разсрочено, първа вноска - поне 70 лв.Тези са сигурни. И още:Данък придобиване - 2% от стойността на автомобила (фактурата или оценката) - за това не съм сигурен дали се плаща при нов внос.Евентуално винетка - месечна (че няма смисъл за годишна вече) - 25 лв.Общо - минимум 270 лв, максимум - над 400
          Може и по малкоМиналия месец за пунтото95 лв еко такса- в нея влиза въпросния данък придобиване 2 %в кат към 76 лвгражданска на разсрочено 54 лв.
          http://www.000webhost.com/151472.html <- безплатен хостинг без реклами
          Peugeot 206 1.4 Hdi 2005 Ex: PUNTO 1.3 16v MULTIJET
          FIAT БРАВО 1.2 16v
          ФИАТ БРАВО 1.6 16v - трагично размазано
          FIAT Punto 99` 1.2 - втората; Ford Orion 1.8 D- първата

          Коментар


            #6
            аха,значи нямa да е кой знае колко скъпо,защото в интернет четох като се ровех че излиза над 400 лева,верно че то беше за 2007-ма година но се стреснах.....

            Коментар


              #7
              кола

              Еко таксата нещо е правят по малко око 270 на 80-90 лв не знам как ама важи пред КАТ Има доста писано в нета.
              КЛЮЧАРА е тук – https://goo.gl/maps/GvEGbSeq7nk
              Пунто http://www.punto.mysteria.cz/puntoMk1/schema7.htm
              http://www.autoinfo24.ru/rukovodstva.../inomarki/fiat

              Коментар


                #8
                В общината в Пловдив не ми взеха никаква такса за първа регистрация на нов внос автомобил през Май тази година.

                Коментар


                  #9
                  явно навсякъде е различно с тази еко такса...

                  Коментар


                    #10
                    На мен ми вземаха 150 лв. Екотакса.Във Велико Търново.Автомобила е закупуван от там.
                    първият ми автомобил беше ЖИГУЛИ
                    Lancia Kappa 2.020v 155 H.P
                    Велико Търново/ Горна Оряховица там ми е корена

                    Коментар


                      #11
                      При някои автомобили вносителя на автомобила е платил екотаксата,затова някой не плаща тази такса.
                      FIAT BRAVO 1.6
                      FIAT COUPE 1.8-POWER OF LOVE-EX
                      LANCIA LYBRA 1.8 SW-NOW

                      Коментар


                        #12
                        В тази тема да си кажа к’во ми струваше на мене прехвърлянето на колата.Колата беше регистрирана в същия град, платени са й данъци, застраховки, винетки и т.н.Нотариусът взе (необяснимо защо) 85 лв.В КАТ смяната на собственост, вкл. и банковите такси и новите талони (без смяна на номерата) - 35 лв.Цялата работа - 120 лв.

                        Коментар


                          #13
                          Immortal написа:
                          ...Нотариусът взе (необяснимо защо) 85 лв.....
                          Аз тази "професия" съм я обявил за най-добрата за мен.Що не ми е дошъл акъла по-рано и да имам необходимите връзки ха на де...Седиш по цял ден в някакъв офис, идват ти на крака и ти само подписваш и дай 50, 80, 100, 2000лв там каквото правиш.Няма такава работа за тези пари. Поне не мога да измисля по-добра комбинация от труд спрямо парите, които взимаш за съответния труд.
                          A20DTH ЖТД ама не баш
                          1NZ−FXE ; 182A8.000 Брава
                          Х... 330XD, Мултипла, Мареа, Либра, Пунто; 166; Брава; 146; Тема; 145; Типо; Панда

                          Коментар


                            #14
                            BO написа:
                            Immortal написа:
                            ...Нотариусът взе (необяснимо защо) 85 лв.....
                            Аз тази "професия" съм я обявил за най-добрата за мен.Що не ми е дошъл акъла по-рано и да имам необходимите връзки ха на де...Седиш по цял ден в някакъв офис, идват ти на крака и ти само подписваш и дай 50, 80, 100, 2000лв там каквото правиш.Няма такава работа за тези пари. Поне не мога да измисля по-добра комбинация от труд спрямо парите, които взимаш за съответния труд.
                            Абе не е чак толкова лесно колкото го описваш ама ще ти се доверим
                            Subaru B9 tribeca 3.0
                            Peugeot 307 04
                            Ex:Alfa Romeo 1,4 T.Spark 103hp 98''
                            Fiat Brava 1.6 16V 103

                            Коментар


                              #15
                              BO написа:
                              Immortal написа:
                              ...Нотариусът взе (необяснимо защо) 85 лв.....
                              Аз тази "професия" съм я обявил за най-добрата за мен.Що не ми е дошъл акъла по-рано и да имам необходимите връзки ха на де...Седиш по цял ден в някакъв офис, идват ти на крака и ти само подписваш и дай 50, 80, 100, 2000лв там каквото правиш.Няма такава работа за тези пари. Поне не мога да измисля по-добра комбинация от труд спрямо парите, които взимаш за съответния труд.
                              Вчера си прехвърлих колата вече официално на името на новия собственик при позната нотариуска в Бургас.Тя поиска 96.50лв и и оставих 100 защото нямаше 3.50лв да ми върне,а и аз не съм настоявал де.Незнам много ли е малко ли е сумата за договора за покупко-продажба,но май има някакво завишение на тези услуги,а от Нова година щяло да е още по-голямо.Преди години мисля тази услуга струваше най-много 50лв.Но какъв джип кара нотариуската,а и какво БМВ купи на мъжа си не е истина.Това го виждам всеки ден от терасата просто,защото сме в един блок .
                              EX...Fiat Marea JTD 150+ Сега Опел Вектра 1.6 16в и Мазда Трибют 2.0 бензин/газ

                              Коментар

                              Working...
                              X