Реклама

Collapse

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

Гласувайте за Мис България

Collapse
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Clear All
new posts

    Гласувайте за Мис България

    http://www.standartnews.com/lyubopit...ta-121860.html http://www.missosology.org/main/inde...iss-world.html Първата наистина красива Мис България от доста време, е с реален шанс да спечели вота на хората.
    Това, което не ни убива, ни прави още по-досадни.
    ex FIAT Bravo 1.6 - RIP

    #2
    Има защо да я подкрепим:
    Tonight's the night and it's going to happen again and again...

    Коментар


      #3
      snake написа:
      Има защо да я подкрепим:
      Аз я подкрепям въпреки това :D
      Това, което не ни убива, ни прави още по-досадни.
      ex FIAT Bravo 1.6 - RIP

      Коментар


        #4
        dikanio написа:
        snake написа:
        Има защо да я подкрепим:
        Аз я подкрепям въпреки това :D
        Карате ме да съжалявам,че съм я подкрепил. -шегувам се.Мацката го заслужава,все пак е българка,нали така.
        Fiat Punto`04 1.2 60hp.
        Renault Kangoo 1.9 DTI 80hp.
        ex: FIAT Marea Weekend 1.8 16v ELX; FIAT Brava TD100 SX.

        Коментар


          #5
          Има един глас и от мен!

          Коментар


            #6
            Малко плоска ми се струва.Иначе е изключително чаровна. Гласувам!П.П... Вече съм бил гласувал, ме информира тъпия им сайт...

            Коментар


              #7
              Immortal написа:
              Малко плоска ми се струва.Иначе е изключително чаровна. Гласувам!П.П... Вече съм бил гласувал, ме информира тъпия им сайт...
              То да не казвам нечии бивши жени колко не-плоски бяха Ай сега, гроздето може да е кисело, но си е перфектно на визия!
              Steliyan's Life!
              FIAT Marea HLX 1.9JTD 105, 02.2000

              Коментар


                #8
                Еее, плоска била, няма угодия, цицомани такива :D Супер си е момичето. А помните ли пернишкия вълк с двете висши дето стана Мис България през 2009? Може да се гласува веднъж от едно IP. Аз на работа също не успях, явно някой колега ме беше изпреварил, но дадох един глас от вкъщи.
                Това, което не ни убива, ни прави още по-досадни.
                ex FIAT Bravo 1.6 - RIP

                Коментар


                  #9
                  Гласувахме, но както и предполагах - просто така, без никакъв смисъл. В интернет гласуването нашата представителка е първа, но знаем колко са реални тези гласувания по интернет или с SMS-и. В истинската класация за Мис Свят обаче нашата е някъде след 100-но място от общо 122 участнички. И макар да е симпатична, няма какво да се чудим на класирането й, защото в никакъв случай не е най-красивата българка. Всички тези мутренски конкурси в България са вятър работа.
                  Tonight's the night and it's going to happen again and again...

                  Коментар


                    #10
                    jenshen73 написа:
                    Immortal написа:
                    Малко плоска ми се струва.Иначе е изключително чаровна. Гласувам!П.П... Вече съм бил гласувал, ме информира тъпия им сайт...
                    То да не казвам нечии бивши жени колко не-плоски бяха Ай сега, гроздето може да е кисело, но си е перфектно на визия!
                    Бе бившите жени не са се кандидатирали за Мис България, нали?Изобщо не е перфектна тая мадама, единствено в лице много ме кефи. Иначе като я гледам - хич я няма, а като сложим и факта, че е турила тая отвратителна чорбарска фанелка - даже се радвам, че не можах да гласувам за нея

                    Коментар


                      #11
                      Доминиканката е

                      Коментар


                        #12
                        Сега разгледах всички снимки. Нашето момиче реално е нямало шанс за титлата, защото е едно съвсем обикновено, симпатично момиче. А на конкурса е имало истински красавици. Но пък и не е справедливо да е толкова назад в класирането. За мен най-красиви са представителките на Русия, Румъния и Венецуела. А най-грозни - освен онези с големите джуки или вежди в стил Чичолина, много грозна е и австрийката.
                        Tonight's the night and it's going to happen again and again...

                        Коментар

                        Working...
                        X