Реклама

Collapse

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

Чуството да си намериш колата разбита ...

Collapse
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Clear All
new posts

    #61
    Princo написа:
    Малко ъпдейт ...На момче от блока преди година му разбиват колата,по същия начин,по който и моята е разбита.Взимат му яке за 500 лв. и сд.Преди няколко дена вижда един наркоман с неговото яке и почва да го разпитва от къде го има.Наркомана естествено излъгал,при което момчето тръгнало да го бие,но наркомана извадил нож.Отива в полицията,но никакъв резултат.Сега стои въпроса какво да го правим тоя.Знаем,че е той със сигурност.Единия вариант е да му хвърлим един здрав бой,ей така за душевна утеха,другия вариант,който мислим да направим е двамата да ходим в 7-мо да пишем жалби,за каквото ни е откраднал и за това че го е заплашил с нож ... Знам,че звучи лапешко и смешно,ама този всеки ден се разкарва из нашия район и университета и е гадно да видиш как някои ти носи якето ...
    Кво е тва яке за 500лв бе нашия? Моето коженото струваше 200, а си е от цели парчета естествена кожа. Скиорското ми яке струва 69лв. Кви са тия пари от по една заплата за якета? Аз в момента съм с тениска за 2лв, гащи за 5лв. и дънки за 2лв. Баси, 500лв. за яке...
    Steliyan's Life!
    FIAT Marea HLX 1.9JTD 105, 02.2000

    Коментар


      #62
      jenshen73 написа:
      Princo написа:
      Малко ъпдейт ...На момче от блока преди година му разбиват колата,по същия начин,по който и моята е разбита.Взимат му яке за 500 лв. и сд.Преди няколко дена вижда един наркоман с неговото яке и почва да го разпитва от къде го има.Наркомана естествено излъгал,при което момчето тръгнало да го бие,но наркомана извадил нож.Отива в полицията,но никакъв резултат.Сега стои въпроса какво да го правим тоя.Знаем,че е той със сигурност.Единия вариант е да му хвърлим един здрав бой,ей така за душевна утеха,другия вариант,който мислим да направим е двамата да ходим в 7-мо да пишем жалби,за каквото ни е откраднал и за това че го е заплашил с нож ... Знам,че звучи лапешко и смешно,ама този всеки ден се разкарва из нашия район и университета и е гадно да видиш как някои ти носи якето ...
      Кво е тва яке за 500лв бе нашия? Моето коженото струваше 200, а си е от цели парчета естествена кожа. Скиорското ми яке струва 69лв. Кви са тия пари от по една заплата за якета? Аз в момента съм с тениска за 2лв, гащи за 5лв. и дънки за 2лв. Баси, 500лв. за яке...
      Бе и аз мислех,че не е възможно да има шалче за 250 лв. и тениска за 300 ама днеска в мола ги видях ...
      Alfa Romeo 159 SW 2.4 JTDm 200 hp Q-tronic + Alfa Romeo 156 1.9 JTD 1++ hp 2003,Inside Facelift. - Now.
      Alfa Romeo 159 SW 1.9 JTDm 150 - The beautiful devil. - еx. // Stilo 1.9 JTD 1++ hp - еx
      Вълкът е по-слаб от лъвът и от мечката, но никога не играе в цирка !!!

      Коментар


        #63
        jenshen73 написа:
        Princo написа:
        Малко ъпдейт ...На момче от блока преди година му разбиват колата,по същия начин,по който и моята е разбита.Взимат му яке за 500 лв. и сд.Преди няколко дена вижда един наркоман с неговото яке и почва да го разпитва от къде го има.Наркомана естествено излъгал,при което момчето тръгнало да го бие,но наркомана извадил нож.Отива в полицията,но никакъв резултат.Сега стои въпроса какво да го правим тоя.Знаем,че е той със сигурност.Единия вариант е да му хвърлим един здрав бой,ей така за душевна утеха,другия вариант,който мислим да направим е двамата да ходим в 7-мо да пишем жалби,за каквото ни е откраднал и за това че го е заплашил с нож ... Знам,че звучи лапешко и смешно,ама този всеки ден се разкарва из нашия район и университета и е гадно да видиш как някои ти носи якето ...
        Кво е тва яке за 500лв бе нашия? Моето коженото струваше 200, а си е от цели парчета естествена кожа. Скиорското ми яке струва 69лв. Кви са тия пари от по една заплата за якета? Аз в момента съм с тениска за 2лв, гащи за 5лв. и дънки за 2лв. Баси, 500лв. за яке...
        http://shopzone.bg/mens/m_jackets/m_leather_jackets/16603/Levi%60s-%D0%BC%D1%8A%D0%B6%D0%BA%D0%BE-%D1%8F%D0%BA%D0%B5-%D1%87%D0%B5%D1%80%D0%BD%D0%BE

        Коментар


          #64
          Няма значение колко струва якето , или касетофона. Чувството че някой е влязъл и е ровил в личните ми неща ми е нещо което не мога да опиша ... Преди около 3 години ми бяха "почистили" едно 20 годишно клио, касетофона нямаше дори копчета, пепелника бяха взели, стелките, само документите бяха оставили. Най ме е яд за едно албумче със снимки на децата (от времето когато нямаше цифрови снимки) ,дето от няколко дена все се канех да го прибера. Единствената разлика е че тук след като се обадих в полицията дойдоха след 30-тина минути и никой не ми е намекнал, че няма смисъл, или да ми се присмее на ефтиния касетофон. Това си е кражба няма значение на колко ще оценят откраднатото! Никой няма право да взима нещо което не е негово! уффффф....ДОБРЕ ЧЕ СЕ ЗАЧЕТОХ В ТАЗИ ТЕМА ТА ДА МИ МИНЕ НОСТАЛГИЯТА ДЕТ МЕ БЕШЕ ОБХВАНАЛА НАПОСЛЕДЪК!!!
          BRAVA 1.9 JTD 105 STEEL

          Коментар


            #65
            Гадно е дати разбият колата,но вчера ми се случи следното.Слизам за да тръгвам да се видя с приятели,майка ми ме бутас количката отвараям си вратата ,сядам в колата,а тя отива да качи количката в багажника.До тук добре обяче ме разби с въпроса къде ми е емблемата/надписа / ФИАТ от задния къпак. Що за изрод трябва да си ,за да изчоплиш 3 от буквичките,а да оставиш само Ф.
            Животът е това,което се случва докато кроим други планове.
            Love is a language spoken by everyone,but understood only by the heart

            Коментар


              #66
              само iat са му трябвали на хюмненцето

              Коментар


                #67
                Може и отговора да не е за тази тема, но ми се струва удачно да е тук. Капачката на резервоара ми не беше много читава но държеще. Няколко пъти се опитват да ме източват но без успех. Но на скоро (имах не малко гориво) слизам и гледам капачката само закрепена на резервоара (изтръпнах). Оказа се че не са пипнали нито капка, първо си мислех че са се подплащили от нещо но после се замислих дали колата няма някава защита от източване (клапан, решетка и т.н.) та бих бил благодарен ако някой има идея за резервоарите на Пунто мк1. Да споделя на мен наскоро ми изчезна пласмасата (не целия мигач) а само стъкалцето. не беще паднало тъй като колата не беще карана а последно си беще на мястото (а и си личеще лека интервенция между мигача и капака :D

                Коментар


                  #68
                  dkenanova написа:
                  Гадно е дати разбият колата,но вчера ми се случи следното.Слизам за да тръгвам да се видя с приятели,майка ми ме бутас количката отвараям си вратата ,сядам в колата,а тя отива да качи количката в багажника.До тук добре обяче ме разби с въпроса къде ми е емблемата/надписа / ФИАТ от задния къпак. Що за изрод трябва да си ,за да изчоплиш 3 от буквичките,а да оставиш само Ф.
                  Февруари бях болен за около седмица и не излизах, колата беше пред вкъщи. На първият ден, в който излязох, забелязах как едната лайсна от пред на бронята липсва.. няма как някой да я е бутнал с друго МПС или сама да е паднала.. Някой си я е харесал..
                  Fiat Punto MK2 Sporting
                  Fiat Punto MK2 HGT

                  Коментар


                    #69
                    eusunt написа:
                    dkenanova написа:
                    Гадно е дати разбият колата,но вчера ми се случи следното.Слизам за да тръгвам да се видя с приятели,майка ми ме бутас количката отвараям си вратата ,сядам в колата,а тя отива да качи количката в багажника.До тук добре обяче ме разби с въпроса къде ми е емблемата/надписа / ФИАТ от задния къпак. Що за изрод трябва да си ,за да изчоплиш 3 от буквичките,а да оставиш само Ф.
                    Февруари бях болен за около седмица и не излизах, колата беше пред вкъщи. На първият ден, в който излязох, забелязах как едната лайсна от пред на бронята липсва.. няма как някой да я е бутнал с друго МПС или сама да е паднала.. Някой си я е харесал..
                    На мен преди нова година, по топлото още ми гепаха лайсничката с мигача.... мизерници, 10 лева струва, за половин час се разходих до Италианеца и си купих... От мързел е това. Другото което не разбрах е, защо някой ми свали счупената емблема от предната решетка. Обажда ми се един ден жената и ми вика - свалили са емблемата... Виками - спокойно, там си е, просто е само пластмасата, просто от старост е изпаднала шарената плънка дето е покрита със силикон. Прибирам се и незнам защо реших да погледа и шок! Няма ми счупеничката ми емблемка... Е това вече не мога да разбера за какво му е на някой да прави това... Не е спор за място, дори и зимата за мое очудване никой не ми спираше на мястот дето толкова прилижно си го разоравах, а по време на деянието колата вече няколко месеца си я спирах, не може да е била "Нова е, дай да я опоскаме"... Шашави идиоти...

                    Коментар

                    Working...
                    X