Реклама

Collapse

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

Чуството да си намериш колата разбита ...

Collapse
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Clear All
new posts

    #16
    Ето го чувството...ръчичките да им изсъхнат на тези к@пелета...завлякоха ми радар детектора...само да ги прокопам такива идиоти ще викна поне 4-ма познати и ще си спретнем турнир по свободен бой...като понеже бабаитите нали са много ербап и са големи разбойници...за да е по равностойно ще сме 5 на 1 ... Както се пееше в една песен...разбойници ша санувате...
    Прикачени файлове
    Renault Megane 1.5dci 110hp. 12г.
    BMW G20 320d xDrive 190hp. 2019г.
    BMW X3 2.0d xDrive 177hp '09г. Ех.

    Коментар


      #17
      Познато чувство... два пъти ми разбиваха Ладичката. Като продадат каквото са откраднали- тамян да си купят...
      Fiat Marea Weekend 1.9 jtd 110 SX- еmzo power

      Коментар


        #18
        Първата ми работа като видях колата беше да отворя вратата,което късно осъзнах,че е грешка ... Имаше едни хора в близост,та отидох да питам има ли камера,те отговориха,че на това място всяка вечер има кражби и ме отчаяха.Следващото действия беше да звънна на 112.От там една лелка 30 мин ме пита за улицата,номера,цвета на колата и каза,че ми праща патрулка.Та чакам вече с нетърпение ядосан и не пипам нищо (Така ми каза - не пипайте нищо) та след 20 мин същата лелка ми звъни и ми казва:Свързвам ви с човек от 7-мо районно.Той вече ми каза,че след като съм отворил няма смисъл да идват да се разкарват и да ида аз да пусна жалба.При което вече тотално се ядосах и му казвам,че само предната врата съм пипнал и че има кво да се види.Пак отказ,малко разправии и сега утре ще ходя да пусна жалба,не че виждам смисъл.И пръста си няма да мръднат за колата на някъф студент. Благодаря на отзовалите се за помощ,но трябваше бързо да сменя стъклото.Срещу 35 лв. беше сменено.Случката е в Студентски град до 1-ви блок.
        Alfa Romeo 159 SW 2.4 JTDm 200 hp Q-tronic + Alfa Romeo 156 1.9 JTD 1++ hp 2003,Inside Facelift. - Now.
        Alfa Romeo 159 SW 1.9 JTDm 150 - The beautiful devil. - еx. // Stilo 1.9 JTD 1++ hp - еx
        Вълкът е по-слаб от лъвът и от мечката, но никога не играе в цирка !!!

        Коментар


          #19
          Много неприятно, колега. Случвало ми се е два пъти на предишните ми колиТакива да ги хванеш и ръцете им да счупиш
          FIAT Marea ex
          FIAT Cinquecento 0.9i.e.S ex
          Alfa Romeo 147 1.9 JTDm

          Коментар


            #20
            Съжалявам колега за случилото се Преди седмица в бургас в кв. банево , строшили са 6-7 коли в която влиза и колата на чичо ми, и познайте - не са взели само CD-то, а са взели и акумолаторите на всички коли и камиони , които са били на близо, и познайте още какво са взели ... Емблемите от воланите (на която може) и ароматизаторите доста хора изреваха от акумулаторните банди. В момента си правя изолация на къщата и ще пусна няколко кабела за камери , та искам да питам някой от вас запознат ли е с камерите, и какви точно да си взема и каква е схемата пп. Незнам как действат камерите, но съм виждал лампа , която пресечеш светва (сензорна) и се надявам да има и такава камера, която ще ми изпищи докато спа , и ще си изпробвам пушката от високо по едър обект Съжалявам ако наруша закона, но АКО случайно хвана такъв човек не само , че ше го надупча през терасата ами ше падне въртел голям ако имам време да сляза и ще го предам на полицията , предполагам и вие ще направите такова нещо, щото така си изгубих работата преди 2 години , след, като станах и намерих спукани гуми и не отидох на работа без да предупредя Каското е добре да го имаш, ама в случея не ми помогна, освен да си купя гуми . И искам да кажа на тия, които изкупуват акумолатори - защо трябва да даваш обяснение , когато връщаш желязо, а , когато даваш акумолатор не даваш никво обяснение ? Значи и вие сте за бой
            Punto JTD
            http://prikachi.com/images/505/4734505h.jpg

            Коментар


              #21
              jimi69 написа:
              В момента си правя изолация на къщата и ще пусна няколко кабела за камери , та искам да питам някой от вас запознат ли е с камерите, и какви точно да си взема и каква е схемата
              За начало сложи кабел за видеонаблюдение, даже не точно такъв с 4 жила, 2 стигат + коаксиалния.После е лесно. Купуваш си камери за външна употреба, поне да са над 520 линии. После ти трябва или платка за комп., или DVR устройство. Всички може да се настроят да се вкючват само при движение. Това си е до софтуер.По темата, пишат разни хора че всяка вечер на определено място са разбивали коли, или са строшили 6-7 коли за една вечер, и пак никой нищо не чул. А полицията, нямам думи. Ми като видиш че на едно и също място се ограбват коли, сложи двама там да седят в цивилна кола, да видим дали няма да ги хванат. Една супер проста акция. Ама друго си е да дебнеш за фарове...
              00' Bravo 105 JTD

              Коментар


                #22
                nikolce написа:
                jimi69 написа:
                В момента си правя изолация на къщата и ще пусна няколко кабела за камери , та искам да питам някой от вас запознат ли е с камерите, и какви точно да си взема и каква е схемата
                За начало сложи кабел за видеонаблюдение, даже не точно такъв с 4 жила, 2 стигат + коаксиалния.После е лесно. Купуваш си камери за външна употреба, поне да са над 520 линии. После ти трябва или платка за комп., или DVR устройство. Всички може да се настроят да се вкючват само при движение. Това си е до софтуер.По темата, пишат разни хора че всяка вечер на определено място са разбивали коли, или са строшили 6-7 коли за една вечер, и пак никой нищо не чул. А полицията, нямам думи. Ми като видиш че на едно и също място се ограбват коли, сложи двама там да седят в цивилна кола, да видим дали няма да ги хванат. Една супер проста акция. Ама друго си е да дебнеш за фарове...
                Аз днеска 40 мин. ги умолявам патрулка да пратят,ти за цивилна кола говориш,никога няма да стане тва нещо ...
                Alfa Romeo 159 SW 2.4 JTDm 200 hp Q-tronic + Alfa Romeo 156 1.9 JTD 1++ hp 2003,Inside Facelift. - Now.
                Alfa Romeo 159 SW 1.9 JTDm 150 - The beautiful devil. - еx. // Stilo 1.9 JTD 1++ hp - еx
                Вълкът е по-слаб от лъвът и от мечката, но никога не играе в цирка !!!

                Коментар


                  #23
                  Princo написа:
                  nikolce написа:
                  jimi69 написа:
                  В момента си правя изолация на къщата и ще пусна няколко кабела за камери , та искам да питам някой от вас запознат ли е с камерите, и какви точно да си взема и каква е схемата
                  За начало сложи кабел за видеонаблюдение, даже не точно такъв с 4 жила, 2 стигат + коаксиалния.После е лесно. Купуваш си камери за външна употреба, поне да са над 520 линии. После ти трябва или платка за комп., или DVR устройство. Всички може да се настроят да се вкючват само при движение. Това си е до софтуер.По темата, пишат разни хора че всяка вечер на определено място са разбивали коли, или са строшили 6-7 коли за една вечер, и пак никой нищо не чул. А полицията, нямам думи. Ми като видиш че на едно и също място се ограбват коли, сложи двама там да седят в цивилна кола, да видим дали няма да ги хванат. Една супер проста акция. Ама друго си е да дебнеш за фарове...
                  Аз днеска 40 мин. ги умолявам патрулка да пратят,ти за цивилна кола говориш,никога няма да стане тва нещо ...
                  Съжалявам за случката, неприятно е, гадно, при мен имаше и кръв даже - преди 6 години ми бяха разбили форда идиотусите. Откраднали китайски касетофон за 30лв. Не ме е яд за тъпия кас’тофон, ами за това, че един ден си загубих да търся стъкло, триъгълно, зелено. И да мия кръв и кървава тапицерия да пера. Тъпите куки дойдоха, погледнаха, "какво е откраднато" попитаха и като им каза "касетофон" и си заминаха със съвет "елате утре да пуснете жалба. Викам им - има кръв и урина бе, елате вземете проби, а кавала вика "Ама много CSI гледаш бе, в България това не само, че е скъпо, ами и нямаме материална база"....И сега се чудя - добре де, тия тъпаци бяха със най-висок бюджет, къде отиват тия пари???П.П. Ники от Кърджали НЕ го включвам в никакви подобни описания.
                  Steliyan's Life!
                  FIAT Marea HLX 1.9JTD 105, 02.2000

                  Коментар


                    #24
                    Гадна случка колега, добре дошъл в София все пак . Интересно ми е пък на мен, че пред моя блок само да се шушне малко покрай колите и почват да изкачат 2-3 съседа, даже са ме целили с яйца покрай мойта кола като съм я ритал нощем :D(за профилактика на алармата де ). Е, разбира се - трябва да се радвам, че имам такива съседи Даже една вечер бях забравил да затворя едната врата и цяла нощ си седя така - нищо не беше пипнато. Де тоя късмет, ако се паркирам у центъра
                    Lancia Lybra '00 1.8 140hp

                    Видеорегистратори

                    Коментар


                      #25
                      dimaldim написа:
                      Гадна случка колега, добре дошъл в София все пак . Интересно ми е пък на мен, че пред моя блок само да се шушне малко покрай колите и почват да изкачат 2-3 съседа, даже са ме целили с яйца покрай мойта кола като съм я ритал нощем :D(за профилактика на алармата де ). Е, разбира се - трябва да се радвам, че имам такива съседи Даже една вечер бях забравил да затворя едната врата и цяла нощ си седя така - нищо не беше пипнато. Де тоя късмет, ако се паркирам у центъра
                      Аз съм минус 2 акумулатора за миналата година на едно старо опелче/ от такива бдителни съседи.Имаме си в блока бандюги и само дебнат някое по старо возило да гепят нещо.То от ладата на баща ми какво ли не взеха.Последно освен акумулатор ,чадър бяха взели и борчето от огледалото Ма то господ забавя,но не забравя
                      Животът е това,което се случва докато кроим други планове.
                      Love is a language spoken by everyone,but understood only by the heart

                      Коментар


                        #26
                        По конкретния повод, паркирай макс близо до входа на общежитието. Аз отдавна имам параноя вече трябва да се нарича, да няма нищо на видно място в колата ми. Като си ходя в Дч и гледам един приятел не си сваля ни панел, ни нищо, викам му махай тоя панел ще чупят, мииииииииииии, момче, тука не махаме нищо бре от 3 години не съм го свалял. Освен това в студ град се крадат яко и целите коли, а тези са някакви мишки, щом са счупили джама. Сложи си аларма с пейджър, да не писка нищо, само да ти звъни на теб и квото намериш по-твърдо така...
                        Lancia Lybra'99 2.4 JTD - 135hp
                        Fiat Bravo'97 1,6 16v
                        Fiat Tempra'91 1,6 mono

                        Коментар


                          #27
                          познато чуство - при мен тази година 2 пъти.Последния път колата ми бе отворена със щанга и ни е счупена дръжката - в неделя я карам за ремонт.

                          Коментар


                            #28
                            На реното пробваха да изкарат предното стъкло навън. Като видели че няма да стане, разбили дръжките, но пак не успели да влязат в колата (може и обратното да е било), но не бяха чупили стъкла. И аз не мога да проумея какво са искали да правят, щото явно са имали идея - стъклото беше старателно надигано с отверка.Винаги е кофти да си намериш колата така, защото щетите обикновено са в пъти това, което могат да вземат от колата.
                            Всеки има право да бъде глупав, но някои злоупотребяват с тази привилегия.

                            Коментар


                              #29
                              А на мен ми се е случвало цели.....четири пъти. Три пъти в студентски град и един път до Пирогов в локалното. Чувствах се така, все едно са ми оп...ли жената !!!!!!!!!!Ужасно е !!!!!!!!!!

                              Коментар


                                #30
                                ///// написа:
                                Да еа, тоз проС народ, да еа! Много се ядосах! Значи... туй заслужава да му навреш главата в счупеното стъкло, да го скъсаш от секс, а после да го смелиш от бой, ама докато спре да мърда. Баси! Много избухнах! Вълко, брато, много съжалявам! Поне стъклото го имам и другата събота съм в Зарата!пп. Тия са наясно, че задните врати на типо-тата нямат датчици, дори да имат аларма!
                                Само за статистиката - на Типо, което има лампите за отворени врати, алармата охранява и задните врати...Моето поне е така...Аз досега съм малко галеник на съдбата, защото само веднъж някой образ ми беше надупчил едната гума, ама с много тънка игла...При гумаджията във ваната се видяха 4 дупки...През 1 см. Та съжалявам за случката и тъпото е, че тези касетофони се превръщат в трева, кокаин и хероин...Щото не вярвам от това да се изкарват пари...Особено пък от касетофони за 30 лева, както колегата се беше оплакал по-нагоре.
                                FIAT Tipo 1.6 i.e SX 75 hp - The best city car
                                Renault Scenic 1.6 16V RXT 107 hp - The best cruiser

                                Коментар

                                Working...
                                X