Реклама

Collapse

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

Чуството да си намериш колата разбита ...

Collapse
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Clear All
new posts

    Чуството да си намериш колата разбита ...

    Ето как си намерих колата днес. Крадците са били малоумници,не са намерили панела на СД`то,че е в джоба на вратата,но пък все пак са ми взели тялото,както и слънчевите очила от жабката и още некви дребни работи ... Добре,че си държа документите в мен.
    Alfa Romeo 159 SW 2.4 JTDm 200 hp Q-tronic + Alfa Romeo 156 1.9 JTD 1++ hp 2003,Inside Facelift. - Now.
    Alfa Romeo 159 SW 1.9 JTDm 150 - The beautiful devil. - еx. // Stilo 1.9 JTD 1++ hp - еx
    Вълкът е по-слаб от лъвът и от мечката, но никога не играе в цирка !!!

    #2
    Съжалявам колега,Знам какво е чувството и дано по-малко хора да го изпитат, за съжаление такова е положението.Не мога да помогна, но ще пожелая на юнаците с изкараните пари да си купят свещи или лекарства.
    Lupo - The Monster
    Е83 3D

    Коментар


      #3
      Миналата седмица така разбиха колата на сестра ми. Много е неприятно. Нищо не бяха успели да откраднат, но стъклото и двете ключалки заминаха...
      Fiat Bravo 1.4 16v T-jet 120 Dynamic

      Коментар


        #4
        ... гадно е нали?това в кръга на шегата, доколкото може да се шегуваме с това, и на мен ми разбиха миналата година колата, и то пред нас, явно са се интересували от задното стъкло, щото музика стоеше, а джама на кристали, имаше следи как са се опитвали да свалят стъклото и като се ощърбило са го счупили, гадоверавносметката е друг капак отзад и 80 кинта назад
        ...хладилник, карам хладилник...

        Коментар


          #5
          Така си е - чувството за нарушаването на личното пространство по този начин е най-гадното нещо. Моят касетофон си замина по много интересен начин. Куражлиите са прескочили оградата на двора, поразходили са до вратата на гаража от към него, влезли са и са си взели касетофона. А аз през това време си се мотая из къщата.Оставаше и да почукат на прозореца да ме поздравят И това посред бял ден, станало е между 14.00 (когато се прибрах) и 16.00, когато намерих само стърчаши жици.Не знам добре ли, че не съм ги видял или зле :D

          Коментар


            #6
            Съжалявам колегаПреди половин година и мен ме изненадаха така, в 10 сутринта пред супермаркет.
            Ползвайте мигачи!
            Sometimes I feel like screaming

            Коментар


              #7
              Поне си се отървал с малкото джамче, мене ми чупиха преди време страничен за един трансмитер и едно яке което беше за боклука. Да се смееш ли да плачеш ли.Народа явно много изгладня
              http://www.000webhost.com/151472.html <- безплатен хостинг без реклами
              Peugeot 206 1.4 Hdi 2005 Ex: PUNTO 1.3 16v MULTIJET
              FIAT БРАВО 1.2 16v
              ФИАТ БРАВО 1.6 16v - трагично размазано
              FIAT Punto 99` 1.2 - втората; Ford Orion 1.8 D- първата

              Коментар


                #8
                geo_g написа:
                Съжалявам колега,Знам какво е чувството и дано по-малко хора да го изпитат, за съжаление такова е положението.Не мога да помогна, но ще пожелая на юнаците с изкараните пари да си купят свещи или лекарства.
                +1

                Коментар


                  #9
                  Да еа, тоз проС народ, да еа! Много се ядосах! Значи... туй заслужава да му навреш главата в счупеното стъкло, да го скъсаш от секс, а после да го смелиш от бой, ама докато спре да мърда. Баси! Много избухнах! Вълко, брато, много съжалявам! Поне стъклото го имам и другата събота съм в Зарата!пп. Тия са наясно, че задните врати на типо-тата нямат датчици, дори да имат аларма!

                  Коментар


                    #10
                    Принко незнам какво да кажа за случилото се.Ако имаш ужда да ти помагам само кажи.С каквото мога ще ти помогна.И както каза Живко/от Варна/съм напълно съгласен с него.
                    първият ми автомобил беше ЖИГУЛИ
                    Lancia Kappa 2.020v 155 H.P
                    Велико Търново/ Горна Оряховица там ми е корена

                    Коментар


                      #11
                      Баси келешката работа.Тва ако не са изгладнели наркоманчета,главата си режа.Явно е станало след като се чухме днес щото нищо не каза.Съжалявам много за това.В студентски ли е случката?Ако е там пиши жалба в полицията.Тези ще са контингент и ще ги знаят.Ако е така каквото ти е изчезнало има вариант да ти бъде върнато.Не се коси,щото няма файда.
                      FIAT BRAVO 1.6
                      FIAT COUPE 1.8-POWER OF LOVE-EX
                      LANCIA LYBRA 1.8 SW-NOW

                      Коментар


                        #12
                        Много е лошо да ти се случи такова нещо! Аз го изпитах преди известно време. Да сме живи и здрави това е най-важното. Най-много ми стана гадно,че говорителите които откраднаха от пунтака са в личния автомобил на един от полицайте,които идваха на огледа....както и да е! Народа е огладнял за СТРАХ! И по-зле ще стане не ми се мисли направо....

                        Коментар


                          #13
                          Много гнусно ... съжелявам, но чувството ми е познато и се чувстваш безпомощен в такива моменти! Полиция дойде ли? Дано си ги повикал!
                          Пежо 207 1.6 турбо, на Ф60 и Pipercross PK002F, но с дупка в буталото ...
                          Пунто Ево 1.6 multijet ... да видим кво ще излезе ?!
                          http://www.keepfighting.ms

                          Коментар


                            #14
                            Кофти тръпка е.И аз го изпитах февруари месец.Само че на мен ми изчезнаха и документите(за кво ли са им,дори да си избършеш задника нестават)защото предните дни,беше минала преглед и застраховка беше правена.Освен да ги прежалиш,друго немога да ти кажа.Дори да ги открият,извършителите,кел файда.
                            Fiat Punto`04 1.2 60hp.
                            Renault Kangoo 1.9 DTI 80hp.
                            ex: FIAT Marea Weekend 1.8 16v ELX; FIAT Brava TD100 SX.

                            Коментар


                              #15
                              цено написа:
                              Най-много ми стана гадно,че говорителите които откраднаха от пунтака са в личния автомобил на един от полицайте,които идваха на огледа....
                              Е това вече доказва колко е интелигентен един полицай,да разбие нечия кола и да я окраде и после да ти цъфне с твоите лични неща във неговата кола жалка история просто .... с всеки изминал ден все по-зле става май ...

                              Коментар

                              Working...
                              X