Реклама

Collapse

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

въпрос за коланите отзад

Collapse
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Clear All
new posts

    въпрос за коланите отзад

    абе колеги, утре ми се налага да возя трима човека отзад, обаче имам само 2 задни колана ? подлежа ли на санкция, че и утре с тая "акция" светлина ще има доста катаджии сигурно

    #2
    Не може да имаш само два колана, освен ако третият не е свален умишлено. Той е двуточков. Проверил ли си под седалката? По ЗДП всички пътници са длъжни да носят предпазни колани при движение в кола, освен бременни жени и шофьори на такси по време на работа, като за последното не съм сигурен дали все още е в сила.

    Коментар


      #3
      ogi28b написа:
      Той е двуточков. Проверил ли си под седалката?
      Точно така колега Долната част на седалката се повдига в задния си край и има достатъчно място там да се сложи незабележимо колана . Моят също стои там , понеже само се подмята . Ако ми потрябва някога , за под 10 секунди се вади Препасва се само през кръста . Разбира се , колегата трябва да има 3 закопчалки
      Fiat Punto Mk1 & Alfa Romeo 147 JTD

      Коментар


        #4
        аз си мислех че той е за детски седалки и съм ги сложил под седалката, и колана и закопчалката

        Коментар


          #5
          nedialk00 написа:
          аз си мислех че той е за детски седалки и съм ги сложил под седалката, и колана и закопчалката
          Става и за по-слаботелесни възрастни и катаджиите не могат да се заядат ако е сложен Yellow_Flash_Colorz_PDT_06
          Fiat Punto Mk1 & Alfa Romeo 147 JTD

          Коментар

          Working...
          X