Реклама

Collapse

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

въпрос за нетбук или за и против процесора AMD C-50

Collapse
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Clear All
new posts

    въпрос за нетбук или за и против процесора AMD C-50

    Търся си нетбук за мъкнене постояно с мен, за интернет, като фото банка и филми, като не съм във нас и малко музика за изпът, спрял съм се на това :Серия Aspire One 522Процесор AMD C-50 DUAL CORE (1 MB L2 cache, 1 GHz, DDR3 1066 MHz, 9 W)Памет 1GB (1x1024 MB) DDR3 1066 MhzТвърд диск 250GB SATA 5400rpmВидеокарта AMD Radeon HD 6250Дисплей 10.1-инчов (25.65 см.)LED гланцов дисплей с резолюция WSVGA (1280x720)Свързаност Fast Ethernet 10/100; Wireless 802.11 (g/n стандарти);Интерфейси - 3xUSB 2.0,- вградена камера - 1,3MP,- вграден микрофон,- изход за външен монитор (VGA порт),- изход за слушалки и тонколони,- вход за микрофон,- 5 в 1 четец за карти памет (SD/SDIO/MMC формати),- HDMIБатерия 3-клетъчна батерияТегло 1.3 кг.Операционна система Windows 7 Starter Като въпросът ми е към този процесор, че не чух хубави неща за него, пък и съм предубеден за АМД, а това е единственият нетбук със HDMI и цената ме устройва П.П. приемам и ще обмисля и други предложения, като модел и марка нетбук, като моля да се посочва защо за и защо против даден нетбук
    ...хладилник, карам хладилник...


    #2
    За нетбук ти препоръчвам да не е AMD. Много греят, докато Intel са напълно безшумни и "студени".

    Коментар


      #3
      Не и този процесор.Малко под Атома е като производителност.
      F9Q750 @ 151hp/332.2Nm

      Коментар


        #4
        А, единствен с HDMI, провери примерно този модел:http://www.estore.bg/bg/506-compaq-m...in7.htmlСъс сигурност ще е много над този, който ти си избрал.Повече РАМ, 7200 оборотен диск, по-голям дисплей, нВидия .Само цената не знам като разлика каква е, но съм сигурен, че няма да е голяма.
        A20DTH ЖТД ама не баш
        1NZ−FXE ; 182A8.000 Брава
        Х... 330XD, Мултипла, Мареа, Либра, Пунто; 166; Брава; 146; Тема; 145; Типо; Панда

        Коментар

        Working...
        X