Реклама

Collapse

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

Forza Italia! & EU

Collapse
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Clear All
new posts

    Forza Italia! & EU

    само на мен ли ми се струва толкова познато?http://www.piep001.de/PIEP001/Sites/European_Italy.htm

    #2
    Абе нащо знаме не беше ли бяло, зелено, червено водоравно Иначе най ме кефи на избори
    no pain no pain

    Коментар


      #3
      Филмчето е много забавно, но всъщност не е вярно нито за италианците, нито за европейците (нито за българите). Видял съм много народи и да ви кажа - навсякъде хората са абсолютно еднакви, с наистина минимални разлики от местните условия за живот и стандарт. Има обаче едно нещо, което заблуждава и то е, че за всяка нация има общоприет имидж, който хората се стремят да спазват при контакти с чужденци. Англичаните стават много официални, германците започват да цепят секундата на 16, руснаците пият на екс като за последно, а българите организираме табиетлийско бавно напиване с шопска салата и ракия, дори и да не ги харесваме въобще. Само че, ако човек гледа по-внимателно, веднага се забелязва че почти всичко е поза. И в Германия има боклуци по улиците и асфалта не е навсякъде като паркет. Английските футболни хулигани по нищо не се различават от нашенските, а ако движението по улиците е по-културно, то не е защото им е вътрешно присъщо, а защото глобите са големи и като нарушиш те хващат почти винаги (чужденците в България само за 1 месец спират да спазват ограниченията на скоростта). Защо ги написах всичките тези неща? Ами просто за да не си изграждате комплекси на тема "Европа" - сами ще се чувствате по-добре. :D
      Fiat Ritmo 105TC
      1600cc 105к.с.

      Коментар

      Working...
      X