Реклама

Collapse

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

Малко техническа помощ ако може?

Collapse
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Clear All
new posts

    Малко техническа помощ ако може?

    Здравейте колеги , имам едно питане към тези които се занимават по задълбочено с технически схеми , разчитане , ертане и т.н. !Изпаднах в една страшна чуденка за две схеми , като особенно едната ама грам не мога да разбера за нея какво точно е изобразено и какъв механизъм е това!Относно втората доколкото аз можах да разбера е някакъв съединител , но дали съм прав?Ако някой може да помогне , чисто любопитсво ме е налегнало и не мога да се мирна докато не го разбера!
    Прикачени файлове
    Fiat Marea Weekend
    HLX 1,9 TD 100
    1999

    Някой друг трябва да плати сметката - ние не сме си поръчвали такъв живот.

    #2
    Това от ремонтна книжка на мотоциклет (мотопед) ли е?

    Коментар


      #3
      Нямам представа колега откъде е , попитаха ме мен , и аз се опитвам цял ден да разбера точно какво е това и немога и немога , и вече леко се дразна , а за втората съм почти сигурен че е някакъв съединител ...
      Fiat Marea Weekend
      HLX 1,9 TD 100
      1999

      Някой друг трябва да плати сметката - ние не сме си поръчвали такъв живот.

      Коментар


        #4
        Това малко ми прилича на задачата: Два влака търгнали от т.А и от т. Б един с/у друг. На колко години е дядото на машиниста на третия влак?
        FIAT Brava S 1,4 12 V 97 г. - бивша. Не карай по-бързо отколкото твоя ангел хранител може да лети!
        Ако нещо стане както трябва, то е станала голяма грешка. Закон на Мърфи.

        Коментар


          #5
          Браво колега , много е сходно прав си ...тва няма как да не е полезно като предложение...Това е задача която са дали на един познат на интервю за работа , няма обяснение към схемите , а само въпроси :1.Какъв е механизна 2.Какво представляват обозначените 4 позиции 160, 161 , 162 , 163А за втората въпросът беше между кои части има триене между неподвижна и подвижна част , и пак да се упоменат имената на детайлите!Така , че тва е положението , ако на тебе ти говори нещо за влакове, машинисти , баби и дядовци добре ....
          Fiat Marea Weekend
          HLX 1,9 TD 100
          1999

          Някой друг трябва да плати сметката - ние не сме си поръчвали такъв живот.

          Коментар


            #6
            Първата схема ми прилича като една част от лепачка/резачка...... машина за направата на полиетиленови торби. Не казвам, че е от това, но принципа е същият на механизмите.

            Коментар


              #7
              може ли малко по-подробно...?Кое какво е на номерацията и какви движения/функция изпълнява?
              Fiat Marea Weekend
              HLX 1,9 TD 100
              1999

              Някой друг трябва да плати сметката - ние не сме си поръчвали такъв живот.

              Коментар

              Working...
              X