Реклама

Collapse

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

проблем с наводняване на фиат брава

Collapse
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Clear All
new posts

    проблем с наводняване на фиат брава

    Здеавейте колеги Искам да ви попитам нещо карам фиат брава и от няколко дена започна да ми се пални задната дясна врата с вода някои има ли някакжа идея от каде мойе да влиза

    #2
    Ами ако е затворен прозореца,значи има проблем в уплътненията.
    FIAT BRAVO 1.6
    FIAT COUPE 1.8-POWER OF LOVE-EX
    LANCIA LYBRA 1.8 SW-NOW

    Коментар


      #3
      Тя за влизане има от къде, най вероятно между уплътнението и стъклото. Ако не се лъжа доло на вратата трябва да има едни малки отворчета да излиза влязлата вода. Провери дали не са се запушилиУспех
      FIAT Marea ex
      FIAT Cinquecento 0.9i.e.S ex
      Alfa Romeo 147 1.9 JTDm

      Коментар


        #4
        wazmo написа:
        Тя за влизане има от къде, най вероятно между уплътнението и стъклото. Ако не се лъжа доло на вратата трябва да има едни малки отворчета да излиза влязлата вода. Провери дали не са се запушилиУспех
        100 % съм ЗА! Имах такъв проблем, на задните врати мисля че бяха 2 а на предните 3 дупки, бяха се запушили с кал и вътре си ставаше аквариумче след измиване, на всичкото отгоре тези дупки се покриват с гуменото уплътнение и там се задържа калта.
        FIAT Brava S 1,4 12 V 97 г. - бивша. Не карай по-бързо отколкото твоя ангел хранител може да лети!
        Ако нещо стане както трябва, то е станала голяма грешка. Закон на Мърфи.

        Коментар

        Working...
        X