Реклама

Collapse

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

Как да процедирам с дразнещ съсед?

Collapse
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Clear All
new posts

    #16
    Това, което предлага Оги е добро решение. Преди доста време пред нашият вход беше спял един пич с мерджан, колата стоя паркирана пред входа в продължение на 3-4 дена, като пречеше на всички живущи във входа. Една сутрин, като излизах за работа видях, че до колата беше поставена тухла четворка с прикрепеня към нея бележка. Повече този пич не паркира пред входа... Така и не разбрах кой точно е този мержановод...

    Коментар


      #17
      paralesa написа:
      продай апартамента,купи си къща на село и си решаваш проблема...Не се правя на остроумен,но днес ще се скараш с тоя,утре ще се появи някой да надува музиката,вдругиден на горния етаж комшията ще иде 1 месец командировка и жена му ще почне всяка нощ по час и половина да ти клати лампиона и да крещи като подивяла,докато леглото скърца ли скърца Е тъй де,разбираш мен,ще отмине това,ще дойде друго,щом си решил да живееш в голям град,трябва да свикнеш с тия несгоди.
      Ако коснтинброд е голям град , аз си реша хуя !Абе верно ли за това се регистрира?!? Имаш една седмица да прочетеш правилата на форума. Оставям ти гениалния пост, да ти се смеят на простотията

      Коментар


        #18
        EbaNared написа:
        Ако коснтинброд е голям град , аз си реша хуя !
        Хубав ник, добре дошъл във форума... Да не би ти да си съседа, който всеки ден форсира немощното клио? А за това, което реше сигурно използваш гребен

        Коментар


          #19
          Аз също мисля, че си има места да си вдигат шум - иначе и циганските сватби това правят - но веднага вдигаме олелия. Една вметка - колегата Pascal Buyens който е фен на мощните коли - и ето тази е негова:това е TVR Tuscan от филма парола риба меч. Направиха му суперчардж в UK - смениха му главата и увеличиха кубиците. Забраниха му да влиза в квартала - колата я държи в паркинга на банката. Защото вдига шум когато минава по улиците.
          Fiat Stilo 1,9 JTD, 2004
          ----------------------------
          Ignorance is a bliss

          Коментар


            #20
            Дразнеща ситуация Но все пак трябва да се опита с добро - поне в началото

            Коментар


              #21
              Така наречения гараж е от ламарини - не е бетонен!После като стана ще снимам с гсм-а ,че нямам фотоапарат - да придобиете представа за какво става дума.За полицията и да ги чакам и еди какво си - един на площада не знаеше какво става и къде е и ходеше я по площада я по улицата ,а тогава нямаше легнали полицай и дори и аз съм прелитал от там.И не си спомням звънях ли на 166 - но си спомням ,че отидох до рпу-то и му казах на дежурния - абре един така се е дрогирал ,че не знае какво става (беше застанал по средата на уличката и спрях да го чакам 5 мин да се махне идва да ми виси на прозореца и ми говори неразбираеми неща - абре трагикомедия.Е какво стана да добре ще пратя патрул - още с отговора ми стана ясно.Нарочно се върнах и седях 10-5 мин - НИКОЙА момчетата там лично не ги познавам само по физономия - даже имената не им знам.То си личи когато някой има акъл в главата да си говоря с тях за коли , гонки пиене жени каквото и да е там.
              Lybra 2.4jtd intensa 06.2002
              Marea 1.9 TD100 HLX -07/97
              Punto 1.2 16v Sporting -11/97 еx - На части

              Коментар


                #22
                Първо провери в общината дали са давали разрешително за временна постройка и за развиване на търговска дейност на това място.Чак когато се убедиш, че нещата са незаконни подавай жалби в общината, РДНСК и НАП.Защо ти пиша това? Защото ако се окаже, че има разрешение, на база на твоята жалба може да те осъди за клевета!
                Няма начин да няма начин!

                Коментар


                  #23
                  Аз имах същия проблем обаче с хора който стане ли 22:00 слизат долу в колата и усилват музиката , почва се едно викане , крещене и какво ли още не .Оправих проблема с хвърляне на яйца от балкона по колата (колата беше точно пред блока и не беше трудно да ги оцеля).1-2 вечери мятах през 30 мин.-1 час по 2-3 яйца и накрая тези се махнаха .По темата , най-добре направи така както казва Оги .Сам знаеш че циганин пред пари не се спира и ще го направи .Успех колега и дано да решиш проблема.п.п. Момчетата не разбраха естествено че аз съм мятал яйцата :D
                  Fiat Brava 1.9 TD 75

                  Коментар


                    #24
                    Който не е изпитал това на гърба си, той не знае за какво става въпрос. И в нашия блок има едно семейство пенсионери и за нещастие живеят над нас... Ами човекът става сутрин в 6:00 часа и почва да цепи дърва на терасата, после почват да мият чинии и пускат радио Благоевград (по това време пускат народна музика), събота сутрин много рано се почва припалването на москвича (ще ходи на село човека) ама едно палене... едни форсажи... страхотия... Е какво да се прави - мислех да се оплаквам, но на жената и е жал за човека и така си го търпя...Мисля си, че жалбите не могат да решат проблема кардинално. Ще дойдат, ще го глобят и после пак по старо му. Но все пак е нещо. Най-добре да се внесе колективна жалба от повече хора - така би имала повече тежест.
                    Най-вече Astra H 1.9 CDTI (JTD) 120 к.с. и ако има къде Делта 3

                    Коментар


                      #25
                      http://prikachi.com/images/511/3940511u.jpgЕто снимка.А за форсирането и баща ми го гледам от 1-2 години пали мареа-та и си дава газ.Кавам му за какво даваш газ палиш колата не е нужно да я форсираш - били и падали оборотите щяла да изгасне.Е качвам се аз паля гледам оборотите -екстра са си - никакви признаци за гаснене ,а я запалих на -13 :ДИ в моята се качва и го гледам как си я форсира - вече си му е навик :ДМен ми е далече за яйца :Д Бележка като по филмите ще трябва с изрезки от вестници :Д Че почерка ми е един.....
                      Lybra 2.4jtd intensa 06.2002
                      Marea 1.9 TD100 HLX -07/97
                      Punto 1.2 16v Sporting -11/97 еx - На части

                      Коментар


                        #26
                        Принтни го на А4 лист с болднат текст.Принтерът няма почерк
                        "Тревата расте, птичките летят, вълните галят пясъка. Аз пребивам хора."

                        ЕХ Fiat Bravo 1.9 JTD Abarth tuning, chip tunning VRPerfomance, 10.1999
                        Lancia Lybra 2.4 JTD, 140HP++, 2002, ASR,ABS,8 air,BOSE

                        Коментар


                          #27
                          tyson написа:
                          Принтни го на А4 лист с болднат текст.Принтерът няма почерк
                          Сигурен ли си?
                          Няма начин да няма начин!

                          Коментар


                            #28
                            Защо не действаш подмолно, внедри се или внедри човек в редиците им и ги контролирай от близо.
                            FIAT Brava S 1,4 12 V 97 г. - бивша. Не карай по-бързо отколкото твоя ангел хранител може да лети!
                            Ако нещо стане както трябва, то е станала голяма грешка. Закон на Мърфи.

                            Коментар


                              #29
                              Вкарай им два селекта батълкрузери да ги изнесът от гаража!
                              "Без сърца, сме просто машини"
                              Toyota Prius 1.5 Hybrid
                              EХ- Brava 1.6, Marea 1.9 JTD, Multipla 1.6 Bipower, Jeep Grand Cherokee ZJ 5.2 V8, Peugeot 407 SW 2.0 HDI, Mitsubishi Pajero 2.8 TDI

                              Коментар


                                #30
                                Или да ги ръшна с туби и рпг-а с денджър клоуз :Д И 007 май ше се наложи да го викна :Д
                                Lybra 2.4jtd intensa 06.2002
                                Marea 1.9 TD100 HLX -07/97
                                Punto 1.2 16v Sporting -11/97 еx - На части

                                Коментар

                                Working...
                                X