Реклама

Collapse

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

Ехее,колеги!Смених номерата....

Collapse
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Clear All
new posts

    Ехее,колеги!Смених номерата....

    е нема такава радост и не мога да не се похваля! нали проблема ми беше,че нямам номер на рамата,е намериха го под гумата в ъгъла на дясната врата НЕСТАНДАРТЕН - демек не е като този в талона,тоя отвори 1 книга,па търси,па сравнява,па незнам си кво и накрая получих одобрение но...има нов проблем пусна ме на тия въртящите,и...нямам читави задни спирачки и понеже аз бех с техен бивш колега там,та ако нещо се обърка да вадя парите(нали се сещате ) ма тоя на канала вика "пич,просто не мога да си затворя очите и за това,това е най-важното което трябва да е в ред!!!"така е,съгласен съм,та ми дадоха само големия талон и 1 месец срок да се движа така,и след месец да отида с работещи спирачки та сега трябва да оправям и това,но важното е че най-големия АД мина и довечера няма да ми се размине

    #2
    екстраедин Фиат повече по улицитеразмина и се на колицата :D
    2015 Renault Megane Expression GT
    2009 FIAT Bravo 1.4 16V Dynamic
    Всичко за FIAT Bravo 2007

    Коментар


      #3
      Е, браво, честито! Само да не изпиеш всичките пари, брей - да оставиш и за спирачките! :D
      ex FIAT Stilo 1,9 JTD Dynamic 3 врати

      Коментар


        #4
        колега никои задни спирачки не са читави, винаги могат да те върнат. ако искаш ще ти дам телефона на един човек да почерпиш нещо през него. иначе връщат. всички за всичко
        Най обичам аз така, напред назад, на колела!!! Kicks ass!

        Коментар


          #5
          tsanko написа:
          колега никои задни спирачки не са читави, винаги могат да те върнат. ако искаш ще ти дам телефона на един човек да почерпиш нещо през него. иначе връщат. всички за всичко
          аз пък и двата пъти минах без проблемсамо втория бях с познат :D
          2015 Renault Megane Expression GT
          2009 FIAT Bravo 1.4 16V Dynamic
          Всичко за FIAT Bravo 2007

          Коментар

          Working...
          X