Реклама

Collapse

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

Петролът с рекорд. Ще си купя колело Фиат, май!!!

Collapse
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Clear All
new posts

    Петролът с рекорд. Ще си купя колело Фиат, май!!!

    Е няма спирка тоя http://www.investor.bg/?id=39585

    #2
    Станахме двама
    == Fiat Stilo == 1.6 16V 103 hp

    На света съществува една единствена гигантска машина, която се командва от пигмеи и това е бюрокрацията. (Оноре де БАЛЗАК)

    Коментар


      #3
      ако ви дам Буш, ще направите ли петрола да е в изобилие навсякъде, да не е ограничен ресурс, който рано или късно ще бъде изчерпан и цената му да не се определя от повишаващото му се потребление и все по затруднения и ограничен добив П. С. истината е че е крайно време да се намери и внедри масово алтернатива, или на двигателя с вътрешно горене, или на горивото му (да се намери възобновимо такова).
      "Светлината си въобразява,че се движи по-бързо от всичко друго,но бърка.Колкото и да припира,открива,че мракът е стигнал пръв и вече я чака."-Т.Пратчет
      (Fiat 131 ABARTH 103 kW, Aprilia Tuono RSV 1000)

      Коментар


        #4
        Ами не че нещо ама...то отдавна има алтернативни горива, само дето на производителите и доставчиците на нефт не им изнася да се лансират! Та викам аз-ако цените на петрола са по-ниски, ще се увеличи потреблението, ще свърши по-бързо и ще се знае! А не като сега-последни напъни и дай да цицаме колкото може повече, щото след някоя и друга годинка не се знае...айде да си ги нямаме тия!
        == Fiat Stilo == 1.6 16V 103 hp

        На света съществува една единствена гигантска машина, която се командва от пигмеи и това е бюрокрацията. (Оноре де БАЛЗАК)

        Коментар


          #5
          За съжаление фючърсите за м. септември се търгуват на $77, така че повишението ще продължава поне до есента Viva la Gasolina
          Не знам дали знаете, но "не знам" се пише отделно!
          Fiat Punto 1.2 SX 2000 г.

          Коментар


            #6
            Оппаааааааааааааааааааааааа днес е дори по-зле http://www.investor.bg/?cat=0&id=39631

            Коментар


              #7
              Re: Петролът с рекорд. Ще си купя колело Фиат, май!!!

              Mitko написа:
              Аз не искам колело. Искам Буш. Неистово го желая
              Дали е Буш, Клинтън, или Кенеди-все едно! Все ще се пръкне някой да ги води тези завоеватели на планетата-американските агресори!
              Frontera Sport, X20SE март 1998

              Коментар

              Working...
              X