Реклама

Collapse

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

Коя евтина нокиа да взема?

Collapse
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Clear All
new posts

    Коя евтина нокиа да взема?

    Колеги, оглеждам Nokia 101 и Nokia X1-01.Х1 бие по издръжливост на батерията, но не знам дали има фенерче?За 101 прочетох, че имал само един говорител и разговорите се чували от околните, което е малко странно Да имате отзиви?Основните ми приоритети са:Работа на двете сим карти едновременно (стендбай)Издръжлива батерияФенерчеВибрацияВ момента съм с 1208 и нямам забележки към батерията, но искам да си вкарам 2те карти в 1 телефон. 1208: http://www.mobilebulgaria.com/mobile...nokia-1208101: http://www.mobilebulgaria.com/mobile...kia-101Х1-01: http://www.mobilebulgaria.com/mobiles/gallery/2272/
    "Без сърца, сме просто машини"
    Toyota Prius 1.5 Hybrid
    EХ- Brava 1.6, Marea 1.9 JTD, Multipla 1.6 Bipower, Jeep Grand Cherokee ZJ 5.2 V8, Peugeot 407 SW 2.0 HDI, Mitsubishi Pajero 2.8 TDI

    #2
    Тоя Х1 по-ми допада на външен вид :D иначе единия ми телефон е 1208 на 4 години и батерията му държи по 1 седмица и доста говоря,тва е телефона за разговори.
    Alfa Romeo 145 Quadrifoglio Verde 2.0 16V T.S. 150hp

    Коментар


      #3
      На вид всички що годе са ми еднакви, така че това не е важно За 1208 потвърждавам, че е така. Като ида на нощен риболов, светещи ампули за въдиците не ползвам, а лепя телефона директно на пръчката :D
      "Без сърца, сме просто машини"
      Toyota Prius 1.5 Hybrid
      EХ- Brava 1.6, Marea 1.9 JTD, Multipla 1.6 Bipower, Jeep Grand Cherokee ZJ 5.2 V8, Peugeot 407 SW 2.0 HDI, Mitsubishi Pajero 2.8 TDI

      Коментар


        #4
        Никой ли е имал пряк контакт?
        "Без сърца, сме просто машини"
        Toyota Prius 1.5 Hybrid
        EХ- Brava 1.6, Marea 1.9 JTD, Multipla 1.6 Bipower, Jeep Grand Cherokee ZJ 5.2 V8, Peugeot 407 SW 2.0 HDI, Mitsubishi Pajero 2.8 TDI

        Коментар


          #5
          Като идея само - защо не видиш и C2 ? Имам приятел с такава, доволен е, но май няма фенерче.

          Коментар


            #6
            Не, не... Телефон без фенерче няма да взема, колкото и смешно да звучи
            "Без сърца, сме просто машини"
            Toyota Prius 1.5 Hybrid
            EХ- Brava 1.6, Marea 1.9 JTD, Multipla 1.6 Bipower, Jeep Grand Cherokee ZJ 5.2 V8, Peugeot 407 SW 2.0 HDI, Mitsubishi Pajero 2.8 TDI

            Коментар


              #7
              Като гледам спецификациите Х1 има по-мощна батерия, т.е трябва да избереш нея

              Коментар


                #8
                Коя евтина нокиа да взема?

                M5kov написа:
                На вид всички що годе са ми еднакви, така че това не е важно За 1208 потвърждавам, че е така. Като ида на нощен риболов, светещи ампули за въдиците не ползвам, а лепя телефона директно на пръчката :D
                Аз вчера в комина с една Нокиа Е52 си светих ...на клип я пуснах и опъна сама фенера , зверчето му ниедно ... Хубава машина ...
                FIAT BRAVA 1.4 12V А/С, с чийто собственик можете да се свържете на 089 9225580
                FIAT CROMA 2.4 Mjet - proprio miracolo

                Коментар


                  #9
                  Вече няколко години използвам 1208. Мога да кажа, че е железен телефон. Никакви екстри, но за сметка на това батерията е много издръжлива. Ако аз трябва да избирам пак бих се спрял на него.
                  Manowar - Татко
                  Еx Fiat Brava 1,6 16v 103hp ELX '97 LPG - Брависима
                  Ex Fiat Marea Weekend 2.0 20v 147hp HLX '97 CNG - Марчето
                  Ex Lancia Thesis 3.2 V6 230hp '06 LPG - Теси
                  Fiat Multipla 1,6 16v 103hp Bipower '00 - Боко

                  Коментар


                    #10
                    Аз си ползвам два телефона единия е LG Optimus gt540 много съм доволен от него с единствения недостатък,че ако е включен интернета постоянно повече от ден и половина не издържа батерията,а 1208 си е желязно телефонче,колко бой е изял и нищо му няма за 4 години,но все пак колегата иска телефон с две сим карти.
                    Alfa Romeo 145 Quadrifoglio Verde 2.0 16V T.S. 150hp

                    Коментар


                      #11
                      Nokia C1-00 Duos ?http://mobilenbutic.com/Nokia-C1-00-Duos

                      Коментар


                        #12
                        Също не лош вариант, но 101 ми се струва по-добрия избор. На този клавиатурата е подобна на 1208, която единствено ме дразни в този телефон П.С."Dual SIM (няма двоен режим на готовност)" - Това означава, че може само едната карта да бъде активна.
                        "Без сърца, сме просто машини"
                        Toyota Prius 1.5 Hybrid
                        EХ- Brava 1.6, Marea 1.9 JTD, Multipla 1.6 Bipower, Jeep Grand Cherokee ZJ 5.2 V8, Peugeot 407 SW 2.0 HDI, Mitsubishi Pajero 2.8 TDI

                        Коментар


                          #13
                          Току що купих една Х1-01 за подарък - има фенерче - поне това успях да видя в магазина.Доста е лъскава обаче и всяко пипане оставя отпечатъци. На мен това не ми пречи де ...В режим на изчакване са активни и двете карти - докато говориш по едната - другата се изключва.
                          VIVA Типо 1.4 AGT карбуратор дъртото вярно магаре
                          VIVA Чинкуеченто "SX HOBBY" ДЗВЕРО
                          VIVA Дайхацу Фероза на пръдня - The Who!
                          VIVA Гранде Пунто 1.3 Мултиджет ...абе... печка
                          Нека Силата на бъде с Нас...

                          Коментар


                            #14
                            Х1-01 - без забележки! Просто е железна машина.
                            Няма начин да няма начин!

                            Коментар


                              #15
                              Имам съмнения, че хардуерно са 1към1, само панелите са им различни
                              "Без сърца, сме просто машини"
                              Toyota Prius 1.5 Hybrid
                              EХ- Brava 1.6, Marea 1.9 JTD, Multipla 1.6 Bipower, Jeep Grand Cherokee ZJ 5.2 V8, Peugeot 407 SW 2.0 HDI, Mitsubishi Pajero 2.8 TDI

                              Коментар

                              Working...
                              X