Реклама

Collapse

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

Мнения за Фиат Купе

Collapse
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Clear All
new posts

    Мнения за Фиат Купе

    Моля по-запознатите колеги да си споделят мнението за този автомобил. И по-специално за двигател 1.8.Бива ли я тази кола, как е откъм разход, окачване, консумативи, возия, комфорт и т.н.
    Punto Sporting 1.2 16V 85 h.p. - ex, but first in my heart
    AudiLina A3 1.8 20V 125 h.p. - NOW DRIVING

    #2
    Аз си купих такова преди около година. 1.8 мотор. Казват, че се представя по-слабо от 2.0-ката, но на мен ми е достатъчен, като натиснеш газта върви прилично добре. Откъм разход - ако питаш за горивото гори колкото и дадеш. До тука минимума, който съм докарвал в градско е около 9/100 но си е мъка. Ако го караш за кеф гори колкото му дадеш по мои наблюдения 15-16 е лесно постижимо.... дори и 20 не е проблем стига да си гледаш често оборотомера да ходи след 5-6 000. Аз съм с гуми 205х55х16, които са идея по-големи отколкото са за модела, просто с 195х55х15 ми е много ниска и стърже по всеки легнал полицай. Ако е със 195 предполагам, че ще гори по-малко. Окачването не е кой знае колко скъпо като се изключат амортисьорите, предни Монро - 270лв/бр., задните не помня колко бяха, всякакви други Опали, Фасто-ве и прочие ги водя за ментаци и не бих взел, иначе носачи, биалети и т.н. не е нещо скъпо стига пак да не налиташ на най-евтиното на пазара. Консумативите също, стават от половината италиански коли на този свят. Возия - ами вози като каруца, колата е с твърдо окачване, незнам ако се сменят амортисьорите и пружините с по-меки такива сигурно ще е приятно за всекидневно каране, но аз лично моята избягвам да е карам по павета. Комфорт - ами няма какво да говорим, за годините си купе-то предлага абсолютния комфорт вътре, климатик, изпипания кожен салон, ел. стъклата, прекрасното табло, лайсната с цвета на колата, която обикаля във вътрешността.. въобще притежава собствен дух тази кола, нямаш чувството че си се качил в ежедневка, определено си има свой стил.
    Fiat Coupe 1.8

    Поведението на пътя е ПРЯКО отражение на възпитанието на всеки водач.

    Коментар

    Working...
    X