Реклама

Collapse

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

Купих си Стило Абарт!

Collapse
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Clear All
new posts

    Купих си Стило Абарт!

    Да се похваля, сдобих се със Стило Абарт, 5 врати, 2002 г. Всъщност, видях, че предишният собственик е член на форума, но не особено активен.Търсих, но засега не видях някой колега с такъв автомобил, ако има да споделяМинах около 400км градско, разходът е учудващо нисък - около 10.5 л/100км.
    Lancia Thesis 2.4 20V LPG 2003 г.
    Peugeot 3008 1.6 HDI 120 2018 г.

    #2
    Честита машина колега. Много безаварийни километри ти желая и много да те радва.А ако постнеш някоя снимка и ние да и се порадваме няма да сбъркаш

    Коментар


      #3
      Честито! Дай някоя снимка да видим убавеца! Този разход е по-скоро за смесено каране и дълго градско, по книга му дават над 13
      --Старата ръжда любов не хваща!--
      156 sportwagon 1,9 jtd 115
      ex Bravo 1.8;ex Ford Focus 1,8 tddi;

      Коментар


        #4
        Благодаря!Ще гледам да сложа някоя снимка, макар че може и да смв я виждали по пътищата, не е нов внос.Знам, че разхода го дават 13.5, но и аз съм опитен шофьор, все пак Обаче нямам представа какво е това жУвотно скоростната кутия, може би във форума на Алфа Ромео ще има повече информация.
        Lancia Thesis 2.4 20V LPG 2003 г.
        Peugeot 3008 1.6 HDI 120 2018 г.

        Коментар


          #5
          Не знаех, че има Абарт с 5 врати. Честито, за мен този модел е най-голямата радост (както се казваше в една друга тема) за един истински фиатаджия в момента, включително и от новите модели на марката.
          Това, което не ни убива, ни прави още по-досадни.
          ex FIAT Bravo 1.6 - RIP

          Коментар


            #6
            Честито и от мене.Дълги и безавариини километри с новата придобивка.
            първият ми автомобил беше ЖИГУЛИ
            Lancia Kappa 2.020v 155 H.P
            Велико Търново/ Горна Оряховица там ми е корена

            Коментар


              #7
              dikanio написа:
              Не знаех, че има Абарт с 5 врати.
              И аз... Иначе, честито колега - със здраве да го караш и.. .дълги безаварийни километри!
              Таралежът, е птица упорита... не го ли сриташ - не излита!

              Коментар


                #8
                Има, има, има и Абарт с ръчни скорости Честито на колегата, дано предния собственик е оправил десетките бъгове по колата
                F9Q750 @ 151hp/332.2Nm

                Коментар


                  #9
                  emzo написа:
                  Има, има, има и Абарт с ръчни скорости Честито на колегата, дано предния собственик е оправил десетките бъгове по колата
                  Благодаря отново!И аз се учудих, че е с 5 врати, то затова го и взех, даже бях тръгнал малко на шега.Аз поне не виждам никакви бъгове, иначе нямаше да я взема. Човекът почти не я е карал, така че аз ще се боря, засега с една втулка на носач, тампони отзад и един на двигателя.Ех, да беше и с ръчни скорости, но не е. Днес доста четох из форума на Алфа Ромео за тоя Selespeed, не е толкова черен дяволът, май. А и поне на първо четене работи добре, само доста силно изщраква като сменя предавките.Каквото и да си говорим, телефонът нали работи))И сега какво да правя Мареата
                  Lancia Thesis 2.4 20V LPG 2003 г.
                  Peugeot 3008 1.6 HDI 120 2018 г.

                  Коментар


                    #10
                    Честито! Само да те радва! Приблизително такава визия ли има?
                    Прикачени файлове

                    Коментар


                      #11
                      =Rudi= написа:
                      Честито! Само да те радва! Приблизително такава визия ли има?
                      Включително цветът! Гумените лайсни обаче са си сини и няма такива елементи по стоповете.Ооо, аз нямам такъв ауспух. Абе, отвън само скорпиончето го издава.
                      Lancia Thesis 2.4 20V LPG 2003 г.
                      Peugeot 3008 1.6 HDI 120 2018 г.

                      Коментар


                        #12
                        Аааа колега, от правилното гориво на грешното .... цъцъцъцъцъ.Трябваше да си вземеш един Спортинг 150 коня 16v дизел, да си го ремапнеш и пак щеше да е по-бързо .... карай здраве да е.Мареята си я дръж да си припомняш що е то турбо кола и кефa от нея
                        F9Q750 @ 151hp/332.2Nm

                        Коментар


                          #13
                          Димо Генчев написа:
                          Абе, отвън само скорпиончето го издава.
                          Честито, колега Кой знае как те кефи! Стрелка ли се пъргаво с автоматична скоростна?
                          Alfa Romeo 147 1.9 JTD 2005 Fulcrum

                          Коментар


                            #14
                            emzo написа:
                            Аааа колега, от правилното гориво на грешното .... цъцъцъцъцъ.Трябваше да си вземеш един Спортинг 150 коня 16v дизел, да си го ремапнеш и пак щеше да е по-бързо .... карай здраве да е.Мареята си я дръж да си припомняш що е то турбо кола и кефя от нея
                            Да е грешно - колко да е грешно. В интерес на истината от 1997 г. не съм карал на бензин - или газ или нафта. Сега ще видим Аз не си падам по тия промени - хората и така са я направили достатъчно хубава. Турбото си е турбо, но това нещо като му докоснеш газта на 5-та при 60км/ч (!) все дно тръгва от място, няма никакви ями, трапове и друг пейзажен релеф :D
                            Lancia Thesis 2.4 20V LPG 2003 г.
                            Peugeot 3008 1.6 HDI 120 2018 г.

                            Коментар


                              #15
                              Щото сваля няколко предавки :DХайде измий я и я щракни да и се порадваме, с навигация ли е ? Подгрев на седалките има ли ?
                              F9Q750 @ 151hp/332.2Nm

                              Коментар

                              Working...
                              X