Реклама

Collapse

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

Жени, внимавайте!

Collapse
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Clear All
new posts

    Жени, внимавайте!

    Провокация било жена да яде банан и ближе сладолед пред мъжЯденето на някои храни от дамите може скоро да бъде квалифицирано като сексуален тормоз над мъжете, пише в. "Кориере дела сера", цитиран от БТА. Група финландски адвокати и юридически експерти обмислят дали да обявят за престъпление от сексуален характер случаите, в които представителки на нежния пол прекалено предизвикателно ядат пред мъжка публика някои храни, като банани, моркови, сладолед на клечка, близалки или краставици. Според финландската юридическа асоциация (Finlands Juristforbund) за сексуално перстъпление може да се смята дори консумирането на всяка храна на обществено място, ако жената влага в това прекалена провокация към мъжете. Експертите смятат, че в националното законодателство липсват мерки, които да санкционират подобно поведение и препоръчват да бъдат въведени. Новината породи интереса дори на сериозни всекидневници, като британския в. "Таймс". Той дори й посвети цяла статия със заглавие "Моля, внимавайте с бананите!"http://dnes.dir.bg/news/zheni-hrani-zabrana-finlandia-9674403?nt=4Вече и ние можем да се оплачем от сексуален тормоз
    FIAT Brava S 1,4 12 V 97 г. - бивша. Не карай по-бързо отколкото твоя ангел хранител може да лети!
    Ако нещо стане както трябва, то е станала голяма грешка. Закон на Мърфи.

    #2
    То зависи и от жената. Сега, примерно, Фидосова, колкото и банани и краставици да изяде, а тя сигурно може доволно количество, трудно ще ме провокира...
    Fiat Marea Weekend 1,6 16V

    Коментар


      #3
      Re: Жени внимавайте!

      NikMar написа:
      Провокация било жена да яде банан и ближе сладолед пред мъжЯденето на някои храни от дамите може скоро да бъде квалифицирано като сексуален тормоз над мъжете
      За някои може и тормоз да е, аз най-много да отговоря на провокацията. В бившата работа пошегувахме се с една колежка (която ядеше банан в момента), че не може да сложи два банана, едновременно в устата.Тя па се върза, и ни показа, че може .Са кво? Да я съдим ли? За тормоз??
      00' Bravo 105 JTD

      Коментар


        #4
        Желязото се кове докото е горещо! :D
        Няма начин да няма начин!

        Коментар


          #5
          Re: Жени внимавайте!

          nikolce написа:
          За някои може и тормоз да е, аз най-много да отговоря на провокацията. В бившата работа пошегувахме се с една колежка (която ядеше банан в момента), че не може да сложи два банана, едновременно в устата.Тя па се върза, и ни показа, че може .Са кво? Да я съдим ли? За тормоз??
          Сега й кажете, че не може да сложи три банана в устата, за да ви изтормози още повече сексуално...
          Fiat Marea Weekend 1,6 16V

          Коментар


            #6
            sugarboy написа:
            То зависи и от жената. Сега, примерно, Фидосова, колкото и банани и краставици да изяде, а тя сигурно може доволно количество, трудно ще ме провокира...
            "Не търсете възмездие.Рано или късно всеки плаща."
            Ванга

            Коментар


              #7
              Най-обичам да гледам как някоя мацка си ближе сладоледа. Ближе, ближе...пък от него капе, капе...Ах какъв тормоз, какво наказание!Направо са за затвор такива мъчителки!Ето тази например:http://www.youtube.com/watch?v=XvLyx...eature=related

              Коментар


                #8
                Re: Жени внимавайте!

                sugarboy написа:
                nikolce написа:
                За някои може и тормоз да е, аз най-много да отговоря на провокацията. В бившата работа пошегувахме се с една колежка (която ядеше банан в момента), че не може да сложи два банана, едновременно в устата.Тя па се върза, и ни показа, че може .Са кво? Да я съдим ли? За тормоз??
                Сега й кажете, че не може да сложи три банана в устата, за да ви изтормози още повече сексуално...
                Alfa Romeo 159 1.9 16V JTDm powered by Sprintauto Service
                Fiat Bravo 1.9 JTD 105 GT powered by emzo Ex: Fiat Bravo 1.4 12v (вече в баща ми)

                Коментар


                  #9
                  Ex Fiat 126P
                  Ex Fiat Tipo 1.6 DOHC 1989
                  Ex Fiat Bravo 1.6 16V 1997
                  Alfa Romeo 147 1.6 TS
                  Не ми работи буква Б на лаптопа, изпи 1 бира. Затова я пиша с 6.

                  Коментар


                    #10
                    Тази направо под съд я давам!
                    Fiat Marea Weekend 1,6 16V

                    Коментар


                      #11
                      аз пък много им се кефя
                      Душата в рая на Фиата оборотомера до края!


                      FIAT BRAVO 1.8GT
                      FIAT BRAVO 1.9TD ex

                      Коментар


                        #12
                        :D Дано не им скимне да го вземат сериозно това, защото от цялата работа ще пострадаме ние мъжете .Хич не го намирам за тормоз яденето, близането смученето...Сега, трябва да се отчете и от коя жена се прави, защото има жени които верно могат да ти причинят не само тормоз, ми и психотравма с подобно поведение :D

                        Коментар

                        Working...
                        X