Реклама

Collapse

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

Летви, от къде?

Collapse
Заключена тема
X
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Clear All
new posts

    Летви, от къде?

    Здравейте,От къде мога да се сдобия с 3 броя летви със следните размери:Дължина - 2 метраВисочина - 15-20смДебелина - около 1смМоже и 2х2 метра + 2х1 метра вместо 3х2 метра.Не държа да са лачени. Ако се сещате с такива летви най-често се изгражда куфраж за излизане на бетон примерно.Също така ми трябват да са нови, демек да не са изцапани с цемент, бои или разни такива.Бях в един скалад за дървен материал, ама там имаше само такива трупи/греди и подобни, но не и такива летви/дъски.
    A20DTH ЖТД ама не баш
    1NZ−FXE ; 182A8.000 Брава
    Х... 330XD, Мултипла, Мареа, Либра, Пунто; 166; Брава; 146; Тема; 145; Типо; Панда

    #2
    Re: Летви, от къде?

    BO написа:
    Здравейте,От къде мога да се сдобия с 3 броя летви със следните размери:Дължина - 2 метраВисочина - 15-20смДебелина - около 1смМоже и 2х2 метра + 2х1 метра вместо 3х2 метра.Не държа да са лачени. Ако се сещате с такива летви най-често се изгражда куфраж за излизане на бетон примерно.Също така ми трябват да са нови, демек да не са изцапани с цемент, бои или разни такива.Бях в един скалад за дървен материал, ама там имаше само такива трупи/греди и подобни, но не и такива летви/дъски.
    В Баумакс в драйв ин има доста размери летви. Вариант ти е да вземеш по-голям размер и да отидеш в цех за мебели да ти ги нарежат до нужния размер.

    Коментар


      #3
      ангро? http://www.angrobg.com/contacts/%D0%...%82%D0%B8.html
      Lancia Lybra'99 2.4 JTD - 135hp
      Fiat Bravo'97 1,6 16v
      Fiat Tempra'91 1,6 mono

      Коментар


        #4
        Колега, мисля, че във всеки Практикер могат да ти направят по поръчка с дадените размери, но си беше соленичко от към цена!
        Lancia Lybra '00 1.8 140hp

        Видеорегистратори

        Коментар


          #5
          снощи бях в Баумакс - има с нужните ти размери, само, че 1 см. дебелина няма да намериш никъде, щото е малко по принцип и не е стабилна, крехък е материала - затова ги продават по 2 см. мисля че имаше 20/180/2000 мм. бяха 8-10 лева. това в откритата част на Баумакс...
          Fiat Punto 1.1-Синята птица
          Lancia Libra SW 2.4-JTD-Самолета! RIP - продава се на части...
          Lancia Libra SW 1,9-JTD 115 hp

          Коментар


            #6
            Re: Летви, от къде?

            BO написа:
            Здравейте,От къде мога да се сдобия с 3 броя летви със следните размери:Дължина - 2 метраВисочина - 15-20смДебелина - около 1см
            Колега, трябва ти една челна дъска за покрив, около 4м дълга, която да нарежеш на размери. Няма да е 1 см дебела, около 1.8 см ще е , ако искаш по-тънка, ще трябва да ходиш на дърводелец с абрихт.
            Alfa Romeo 147 1.9 JTD 2005 Fulcrum

            Коментар


              #7
              Хм, абе Боби, тва са си дъски бе човече, не летви На 1см няма да намериш, никой не реже толкова тънко.Иначе в повечето складове за дървен материал трябва да има сходни. Само че ще са по-дълги - стандарта мисля е на 3 метра.Другото което е - имай предвид че по Баумакси и тем подобни цеите на тия неща са надути в много пъти.
              Alfa Romeo 147 1,6 ts, 2002 и то само на бензин...
              Alfa Romeo 159 SW ti, 2,4JTDm, Nero carbonio.
              ..т'ва е Алфа,последното което губиш е надежда...

              Коментар


                #8
                В гугъл излизат доста предложения. Например това (не е реклама).
                Stop giving directions, just say "Follow me."
                Shevrolet Captiva LS 2.4/136/2009/ГИ Landy
                Ex: Fiat Marea 1.6/103/1999/ГИ AG Zenit

                Коментар


                  #9
                  Re: Летви, от къде?

                  на мен тези размери ми приличат на ламиниран паркет,разбира се дължината не е 2 м , но останалото лесно ще се ’разкрои’а и ще е доста по-здраво от летви с този размер
                  BO написа:
                  Здравейте,От къде мога да се сдобия с 3 броя летви със следните размери:Дължина - 2 метраВисочина - 15-20смДебелина - около 1смМоже и 2х2 метра + 2х1 метра вместо 3х2 метра.Не държа да са лачени. Ако се сещате с такива летви най-често се изгражда куфраж за излизане на бетон примерно.Също така ми трябват да са нови, демек да не са изцапани с цемент, бои или разни такива.Бях в един скалад за дървен материал, ама там имаше само такива трупи/греди и подобни, но не и такива летви/дъски.

                  Коментар


                    #10
                    още ли не може да ви дойде на акъла за какво му са...айде стига сте били барабана...
                    Fiat Punto 1.1-Синята птица
                    Lancia Libra SW 2.4-JTD-Самолета! RIP - продава се на части...
                    Lancia Libra SW 1,9-JTD 115 hp

                    Коментар


                      #11
                      donnna написа:
                      още ли не може да ви дойде на акъла за какво му са...айде стига сте били барабана...
                      Спойлери за либрата? :D
                      Punto 2003 / 1.3 MultiJet Engine / 75 HP

                      Коментар


                        #12
                        rebel написа:
                        donnna написа:
                        още ли не може да ви дойде на акъла за какво му са...айде стига сте били барабана...
                        Спойлери за либрата? :D
                        два на един кво ти говори??!!
                        Fiat Punto 1.1-Синята птица
                        Lancia Libra SW 2.4-JTD-Самолета! RIP - продава се на части...
                        Lancia Libra SW 1,9-JTD 115 hp

                        Коментар


                          #13
                          Ами....нищо....
                          Punto 2003 / 1.3 MultiJet Engine / 75 HP

                          Коментар


                            #14
                            Ами и 3 метра ще ми свърши работа. Две такива бройки и със зегето ще дойдат на размера.Дебелина може и 2см, не е точен размера.А дали са летви или дъски кой го знае, важен е материала.Ще мина през Баумакс и тези Ангро да видя те какво ще предложат, щом имало такива неща там.
                            A20DTH ЖТД ама не баш
                            1NZ−FXE ; 182A8.000 Брава
                            Х... 330XD, Мултипла, Мареа, Либра, Пунто; 166; Брава; 146; Тема; 145; Типо; Панда

                            Коментар


                              #15
                              Само като решение да дам.Минах през един склад за дървен материал (от тия с дворовете където са пълни с греди) и взех 2 х 3 метра и ги резнахме още на място на желания размер.Обща цена = 7 лева.Благодаря на отзовалите се.
                              A20DTH ЖТД ама не баш
                              1NZ−FXE ; 182A8.000 Брава
                              Х... 330XD, Мултипла, Мареа, Либра, Пунто; 166; Брава; 146; Тема; 145; Типо; Панда

                              Коментар

                              Working...
                              X