Реклама

Collapse

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

Върти ми се идея за нова кола...

Collapse
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Clear All
new posts

    #61
    willow75bg написа:
    M5kov написа:
    Така ще да е Метни ми 1-2 снимки на твоята либра, поне да те освирквам като те видя
    На изхода за КАТ срещу Лукойла,до Агрината,там е денем.Колега ntodorov,аз също не робувам на железор,но без кола все едно ми е вързана дясната ръка,а с лявата не мога и една ч....я да си направя като хората.Затова я яж,пии и си носи новите дрехи
    Нали точно това казвам. Да ядем, да пием и да си носим новите дрехи. Преди 5-6 години сигурно и аз щях да си купя още някой коптор ( супа ще ги правя ). Сега обаче съм решил да пръсна пари по Юръпа. Време няма. Впрочем качи снимки на Либрата, може и аз да те освиркам някой ден. НЪл съм взел жена от вашия град...Изкарвам някой и друг ден от годината там. :D
    A17DTС/S
    Когато губим, не знаем какво печелим, а когато печелим, не знаем какво губим !

    Коментар


      #62
      M5kov написа:
      Да, да, да тоя филм с първоначалните разходи и състоянието на возилото е най-дълъг Добра си ми е количката, ама така и не попаднах на газаджия да смъкне разхода поне с 1 литър... 10/100 извънградско не е малко, но пак е по-евтино.
      Каква ти е газовата? Как е ламбда сондата? Този разход е прекалено висок. Трябва да можеш да паднеш поне до 8/100 извънградско! Как си с разхода на бензин?
      Brava ELX 1,6 16V, 90PS , LPG BRC Sequent24
      Мarea SW ,SX 1,6 16V, 103PS, LPG Zenit JZ2005

      Коментар


        #63
        БРЦ е, но незнам дали има ламбда контрол. На бензин не съм я карал от 2 години и честно да ти кажа не помня. Мотае ми се нещо към 8 извънградско, но с точност не съм го засичал
        "Без сърца, сме просто машини"
        Toyota Prius 1.5 Hybrid
        EХ- Brava 1.6, Marea 1.9 JTD, Multipla 1.6 Bipower, Jeep Grand Cherokee ZJ 5.2 V8, Peugeot 407 SW 2.0 HDI, Mitsubishi Pajero 2.8 TDI

        Коментар


          #64
          Sev написа:
          обикновено на един и същ модел на който се слагат 5 и 6 степенни кутии, предавателните числа на 5-та на едната кутия и на 6-та на другата са еднакви...иначе съм съгласен че при нормална извънградска скорост не може да гори 3,5
          Е на 60-70, кое му е ненормалното? Не всички хора са състезатели. Днес ме вози едно приятелче - на моменти по чист хубав празен път караше с 30-40, във Варна, но все пак извън града той кара там нейде - 60-70. Шофьор е от 25 години, няма нито една катастрофа. Нито една. Дори на паркиране не си е чуквал колата.
          Steliyan's Life!
          FIAT Marea HLX 1.9JTD 105, 02.2000

          Коментар


            #65
            Нали точно това казвам. Да ядем, да пием и да си носим новите дрехи. Преди 5-6 години сигурно и аз щях да си купя още някой коптор ( супа ще ги правя ). Сега обаче съм решил да пръсна пари по Юръпа. Време няма. Впрочем качи снимки на Либрата, може и аз да те освиркам някой ден. НЪл съм взел жена от вашия град...Изкарвам някой и друг ден от годината там. :D[/quote]Ето я колицата,хубава ,лоша това е положението.P.S.Ей с това най добре се обикаля по Европата,колко съм се навил-малии,само пари незнам от къде да взема.http://nfs.mobile.bg/pcgi/mobile.cgi...ailsОсвен от някоя банка,доброволно или доброзорно
            Прикачени файлове

            Коментар


              #66
              Ей тва е тон и половина доста скъп метал. Колегата ntodorov обяснява нещо, но ние си знаем нашето. Общо взето - ако не трябва да поддържам собствен автомобил - съм с 250лв/месечно на плюс. И до момента не съм открил място до което да не искат да ме закарат такситата. Около Варна де. Ако ми се наложи да ходя нейде за по-дълго - има наистина рентакар. Ама не това е проблема. Проблема е да си имаме тон и половина лично желязо.
              Steliyan's Life!
              FIAT Marea HLX 1.9JTD 105, 02.2000

              Коментар

              Working...
              X