Реклама

Collapse

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

Върти ми се идея за нова кола...

Collapse
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Clear All
new posts

    Върти ми се идея за нова кола...

    Колеги, напоследък ме обзема странната идея да сменя колата...Условието е да продам или да разменя моята бравица без доплащане от моя страна.Смятам за по-малко от 2500 лева да не я давам.Характеристиките по които търся са:Нисък данъкНисък разход на гориво - около 5л/100 извънградскоГолям багажникСравнително добър вървеж.И тук вече идват проблемите...Мисля, че няма Мареа с JTD двигател под 100 коня за да хвана ниския данък...TD двигателите на дават по-висок разход от желания...Ако има италианка, който отговаря на изискванията цена/данък/разход/обем ще съм изключително благодарен да ми я предложите Между другото гледах 2 автомобила от VAG групичката...VW Vento и SEAT Toledo, които имат 90 коньови дизели с нелош разход.Като цяло не мога да намеря "причината" за смяна на Бравата
    "Без сърца, сме просто машини"
    Toyota Prius 1.5 Hybrid
    EХ- Brava 1.6, Marea 1.9 JTD, Multipla 1.6 Bipower, Jeep Grand Cherokee ZJ 5.2 V8, Peugeot 407 SW 2.0 HDI, Mitsubishi Pajero 2.8 TDI

    #2
    еееееееее, ти искаш и х... до края и душата в рая - не става....п.п. ще трябва да се прежалиш с високия данък!
    Fiat Punto 1.1-Синята птица
    Lancia Libra SW 2.4-JTD-Самолета! RIP - продава се на части...
    Lancia Libra SW 1,9-JTD 115 hp

    Коментар


      #3
      Има Мареа JTD100.Тя ще е с малкия данък.Но едва ли ще намериш читава такава кола за под 3000 лв.

      Коментар


        #4
        Данъка е основното от което искам да избягам
        "Без сърца, сме просто машини"
        Toyota Prius 1.5 Hybrid
        EХ- Brava 1.6, Marea 1.9 JTD, Multipla 1.6 Bipower, Jeep Grand Cherokee ZJ 5.2 V8, Peugeot 407 SW 2.0 HDI, Mitsubishi Pajero 2.8 TDI

        Коментар


          #5
          janyboy написа:
          Има Мареа JTD100.Тя ще е с малкия данък.Но едва ли ще намериш читава такава кола за под 3000 лв.
          В БГ не съм виждал, но знам че има.
          F9Q750 @ 151hp/332.2Nm

          Коментар


            #6
            emzo написа:
            janyboy написа:
            Има Мареа JTD100.Тя ще е с малкия данък.Но едва ли ще намериш читава такава кола за под 3000 лв.
            В БГ не съм виждал, но знам че има.
            Преди месец имаше една в мобилето JTD100, но замина в рамките на седмица
            Marea Weekend HLX Jtd 110

            oO(_)____////____(_)Oo

            Коментар


              #7
              А вентото и сеата като не го докарват на вид поне здрави ли са? Yellow_Flash_Colorz_PDT_22Двигателя 1.9 SDI 68 к.с. най го докарва на разход, обаче сигурно е като охлюв с това голямо купе.
              "Без сърца, сме просто машини"
              Toyota Prius 1.5 Hybrid
              EХ- Brava 1.6, Marea 1.9 JTD, Multipla 1.6 Bipower, Jeep Grand Cherokee ZJ 5.2 V8, Peugeot 407 SW 2.0 HDI, Mitsubishi Pajero 2.8 TDI

              Коментар


                #8
                В такъв случей,търси нещо на газ или на метан,още по-добре.Но ако е метан,да е пълна инжекция . А за JTD,има 100 коня ама са редки.Вариант е и за JTD105 с почерпка на някой в КАТ.Или Пунто 1.9JTD 80коня,супер колица,ама за тия пари,надали ще намериш читава.
                Fiat Punto`04 1.2 60hp.
                Renault Kangoo 1.9 DTI 80hp.
                ex: FIAT Marea Weekend 1.8 16v ELX; FIAT Brava TD100 SX.

                Коментар


                  #9
                  http://www.mobile.bg/11316282500674199 Тази е JTD100. Не знам дали е същата, която гледах преди.
                  Marea Weekend HLX Jtd 110

                  oO(_)____////____(_)Oo

                  Коментар


                    #10
                    А цената погледна ли? Кола около 2500 лв.
                    "Без сърца, сме просто машини"
                    Toyota Prius 1.5 Hybrid
                    EХ- Brava 1.6, Marea 1.9 JTD, Multipla 1.6 Bipower, Jeep Grand Cherokee ZJ 5.2 V8, Peugeot 407 SW 2.0 HDI, Mitsubishi Pajero 2.8 TDI

                    Коментар


                      #11
                      Ако държиш да е до 2500 лв взимай едно Венто 1.9TDI 90 кончета.Сеат-а го отпиши(мое мнение).

                      Коментар


                        #12
                        ето ти едно от мен : http://forum.fiat-bg.org/viewtopic.php?t=77830 .Данък в бургас - 44.50лв, разхода е според зависи от крака ти на мен ми е падала на 5/100 извън града, а е града ми гори не повече от 6.5 в момента.за вървежа няма да коментирам.

                        Коментар


                          #13
                          Да бе да.-----@TIP - дали е 100, има шанс да не знаят, какво продават, че е Е3 се вижда, но дали е 100 или 110 .... не се знае.
                          F9Q750 @ 151hp/332.2Nm

                          Коментар


                            #14
                            emzo написа:
                            Да бе да.-----@TIP - дали е 100, има шанс да не знаят, какво продават, че е Е3 се вижда, но дали е 100 или 110 .... не се знае.
                            На 110 дебитомера не е там и няма тая пластмаса над решетката за въздуха.
                            Marea Weekend HLX Jtd 110

                            oO(_)____////____(_)Oo

                            Коментар


                              #15
                              emzo написа:
                              Да бе да.-----@TIP - дали е 100, има шанс да не знаят, какво продават, че е Е3 се вижда, но дали е 100 или 110 .... не се знае.
                              нещо се съмняваш в думите ми ли?

                              Коментар

                              Working...
                              X